Aranzda bu sorunu olan var m :((( yardm edin kzlar

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve paradise_ tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

19 Nisan 2009
    Konu Sahibi : paradise_
  1. paradise_

paradise_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benm tenim koyu renk.genelde insanlarda koyu bile olsa vüct rengi normal oluyor ya ama bnm vücudum daha beter bi koyu.özellikle karnımın olduğu yer ve sırtımın tamamı.oralar böyle tavuk teni gibi nokta nokta ya napmam lazım arkadaşlar bişey söyleyin çaresi yok demeyin nolurbenneyaptımki

2. 22 Nisan 2009
  3. paradise_

paradise_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm: sesimi duyan yok mu:KK43:(

4. 22 Nisan 2009
  5. gonul1977

gonul1977 Guest

bronzlaşmak için tülrü çileler çeken biri olarak ne yorum yapacağımı bilemedim..

6. 22 Nisan 2009
  7. paradise_

paradise_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tamam bronzlaşmak güzel olabilr belki ama(bnce hiç güzel değil) yazın 5 dk güneş görim daha beter oluyo:KK43:( dışarı çıkmak bile istemiyorum:KK43:

8. 22 Nisan 2009
  9. EU1

EU1 Guest

Bir çaresi var mı bilmem ama bence sorun yapman gereken bir durumda değil ... Ne güzel işte esmer esmer :)

10. 22 Nisan 2009
  11. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    renk açıcı maskeler uygula vucuduna cnm.
    mesela domates maskesi falan. renk açıcı leke giderici maskeleri oku buradan onları vucuduna uygula emın ol açılr :)

12. 29 Eylül 2009
  13. koce

koce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benım kardesımde senın gıbı cok esmer ama ben onu kıskanıyorum valla yazın ne kadar guzel oluyo. kendınle barısık ol ii yonden bak.bronzlasmak ıcın ne cıleler cekenler var...hıc kafana takma koruma faktoru yuksek olan bı krem kullan gunese cıkarken bıde denızden cıkdıktan sonra hemen dus alıp guneslen tuzlu suyla kalma....a.s.

14. 30 Eylül 2009
  15. daphne2165

daphne2165 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu nokta nokta olayını vücut yağı kullanarak çözebilirsin.Benimde bacaklarımda var Vücut yağı o bölgeleri sakinleştiriyor.banyodan çıktıktan sonra ıslak vücuduna sür iyi gelecektir.Ama esmerlik konusunda bişey diyemem fakat esmerler herzaman daha tatlı olurlar , daha sevimli ve sııcak kanlı görünürler o da bir gerçek :)):1hug: