Aranzda Kan inesi kullanan var m ?

Konusu 'Hematoloji - Kan bilimi' forumundadır ve bayby_face tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : bayby_face
  1. bayby_face

bayby_face Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaşlar Bende Aşiri Kansizlik Yaşadim Ve Bu Nedenle 35 Tane Kan Iğnesi Ve 6ay Boyunca Kan Hapi Kullandim.Ama Iğne Yerlerim 8 Ay Olmasina Rağmen Morluklari Geçmedi :çok üzgünüm:Morluklarin Geçmesi Için Sizce Ne Yapabilirim Yardimci Olursaniz çok Sevinirim.

2. 2 Temmuz 2008
  3. bayby_face

bayby_face Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa kızlar kimse kullanmadımı bu iğneleri mosmor dolaşmak istemiyorum bu yaz yardım edin nolurrr:çok üzgünüm:

4. 2 Temmuz 2008
  5. NuR_bojuk

NuR_bojuk kürşad-ela eylül :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım ben de geçen sene yaptırdım 1 sene olmasına rağmen hatta geçti hala ağrı var normal endişelenme ama morluk ben de olmadı senin teninden kaynaklanan birşeydir belki hassas ise eğer

6. 2 Temmuz 2008
  7. filizim

filizim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bende kullandım arkadaşım ama hala acısı gitmedi kalçalarımda hissediyorum.Morluk içinde ılık suyla pamukla ov güzelim masaj yap.Dağılsın ordaki kan...Babaannem çok iğne olurdu hemşire böyle yapın derdi...yerimseniben

8. 2 Temmuz 2008
  9. bayby_face

bayby_face Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sağolun kızlar ya morelim bozuluyor kan toparlayalım sağlığımız düzelsin diye onca iğne vurdurduk şimdide bu sorun oldu.Hem acıyor arada hemde morluk var lasonil sürdüm ağrıları azalttı ama morluklar duruyor ılık suyla masajıda deniyeyim bakalım belki geçer:1rolleyes:

10. 9 Temmuz 2008
  11. prometheus

prometheus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    108
    Canım ben de lisedeyken kan iğnesi kullandım alt tarafı 5 iğne yedim ama 3-4 sene yerleri acıdı inanın..Söylediğim insanlar abartıyorsun diyordu ama demek ki yalnız değilmişim..
    Bende morarma olmadı ama acıma hissi dediğim gibi çok uzun sürdü..
    Kan iğnelerinde bu gibi sonuçlar herhalde normal ki hepimiz birbirine benzer şeyler yaşamışız..

12. 19 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ben 1 haftalık iğne kullandım benimkiler 2 ayda zor geçti seninkini bilemiyorum artık genellikle morluk için buz kullanırlarya birde patates öyle yapabilirsin

14. 7 Mart 2009
  15. hanedan_34

hanedan_34 dertler derya olmuş bende Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    a.sBende kan iğnesi vuruldum canım bir buçuk sene oldu hala biraz morluk var kolay kolay geçmiyor kolonya ve pamukla iğneyi vurulduktan sonra senin uygulaman iyi olur bunu ben geç öğrendim tabii iş işten geçti iğneyi vurulduğun zaman yapıcaksın
    bu arada hala kansızlığım var doktor iğne verecekti istemedim hap kullanıyorum tabii oda iştah açıyor bu konuda bende çok dertliyim:1no2: herkese geçmiş olsun.:çok üzgünüm:

16. 7 Mart 2009
  17. busybee

busybee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 30 iğne yapılmıştım, morluklar 1,5-2 yılda geçti maalesef. geçmiş olsun

18. 30 Temmuz 2009
  19. dolphinss

dolphinss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar kansızlık bendede çıktı hap kullandım olmadı şimdi iğne verdi doktor 10 tane 3keredir vurduruyorum bende şu anda morluk yok.Peki sizdeki morluklar sonradan mı çıktı?birde iğneyi vururken çok yakıyor sizdede böyle birşey oldumu?okudum herkesin yazdıklarını ama korktum biraz acaba yarıda bıraksammı?birde benim bu kansızlıklamı alakalı tam bilmiyorum ama baş dönmesi,aşırı halsizlik,aşırı sinir,sanki zaman zaman beynimin üstüne birşey gelip oturuyor bu tür şeyler sizlerde de oldumu?kanszılkıla mı alakalı bunlar ?hepinize şimdiden teşekkür ediyorum buarada siteye yeni üyeyim çok beğendim.