Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve meltemgalli tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : meltemgalli
  1. meltemgalli

meltemgalli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadalar bi görseniz arap kadınları sakladıkları o peçelerin alrtında öyle keskin öylesine kahverengi bi göz saklıyolarki bu gizeme ve keskinliğe keskinlik katan o toz sürmeleride cabazı simsiyah bi görünümm oluşturan bu sürme maliyeti çok ucuz 1 de 10 ytl ye kadar fiyat imkanı var kalite kalite ama süper bişiy o kadarki arkadaşlarım her zamn için gözlerimin çok güzel göründüğünü söylüyor gerçekten özel bir yere giderken yapılmassı gereken makyaj ürünlerinizin başında gelmeli :)

2. 12 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ben nerden bulcam bu sürmeyi?:KK43:

4. 12 Eylül 2008
  5. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet meltemgali haklısın bende pakistandan gelirken getirmiştim o toz sürmelerden cok hoş görünüyor ama onu sürmek cok profosyönellik istiyor ben başlarda hep dagıtıyordum cıkarırken ise daha kötü oluyordu şimdi baka alıştımve gözde gercekten cok güzel duruyo

6. 12 Eylül 2008
  7. meltemgalli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evt tam olarak sürmeyi hacı malzemeleri satan yerlerdende ulaşa bilirsiniz hatta 1 milyoncu dediğimiz yerlerdede var ve zaten bu ürünün zararlısı veya kaliteiszi diye birşey yok ücreti kendiliğinden düşük arabistandan gelmesi nedeniyle böyle sanırım bende surşyaden almıştım aslında dediğim gibi kalite kalite benimde ilk aldığım dağılıyordu 1 ytl sonra 3 ytl olan bi marka buldum böle sarı kutunun içerisinde çıbuğu var kutunun içerisine iyice sirkip uz kısmını sürüyorsun çok güzel bi netice tavsiye ederim

8. 13 Eylül 2008
  9. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    günlük hayatta sürme çok ağır durmaz mı ya. Hadi Arap kadınları tarz olarak zaten abiye sever de bizler öyle değiliz ki ben sürme çekip çıksam bir tuhaf durur gibi geliyor.
    Normal kalemden ve ya far dan farklı değil mi? Eyeliner gibi mi?

10. 13 Eylül 2008
  11. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    toz sürme almak icin arabistana yada pakistana gitmeye luzum yok, hac malzemeleri satan yerlerde mevcut 3-5 ytlye alabilirsiniz :ecrin_bebek:

yalnız ben toz sürme kullanmaktan hiç hazetmiyorum
    gözüne kalem bile çekemeyenlerin kullanması taraftari ise asla değilim
    zira makyaj yapayim derken pandaya dönebilirsiniz!

gözü kapali makyaj yapabilen biri olarak ben bile toz sürme kullanmakta zorluk cektim
    onun yerine kremsi yapida olan kati sürmeleri tercih ediyorum
    hem gozume kaçip iğrenc bir aci yaşatmiyor hem de tozdaki gibi bulaşma riski yok:içelim:

12. 13 Eylül 2008
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ben de toz surme kullananlardanim cubugunu yatay bir sekilde kullanip tozunu evvelinde bir kere en azindan silkelemek gerekiyor.
    bana da arabistandan getirmisti bi akrabam.
    yillardir kullanirim halen bitmedi.
    zaten rengine onun tam siyah da denmez yahu siyah lacivert arasi bi renk oluyor.
    normal siyah kalemle elde edilen goruntuden daha farkli daha gzemli.
    ozel gunlerimde mutlaka kullanirim ben.

surmenin goze cok faydali oldugunu soylerler zaten.

14. 13 Eylül 2008
  15. EU3

EU3 Guest

Kremsi yapıda olan katı sürme istiyorum benneyaptımki
    Ben toz sürmeyi bulaştırıyorum denedim...
    Ya aslında bulaştırmıyorum ama nasılsa hep bulaşıyor :mymeka:

16. 13 Eylül 2008
  17. meltemgalli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nemida: günlük hayatta sürme çok ağır durmaz mı ya. Hadi Arap kadınları tarz olarak zaten abiye sever de bizler öyle değiliz ki ben sürme çekip çıksam bir tuhaf durur gibi geliyor.
    Normal kalemden ve ya far dan farklı değil mi? Eyeliner gibi mi?

Canım benim yazımın altlarına doğru dikkatini çekmediyse özel bir yere giderken kullanılması gereken başlıca ürünlerden biri dedim inan bana yolda yürüyen bi kadındada çok ilgi çeken bir ürün değil kocaman parıl parıl dudaklarla kıyaslanamaz bile ama özel bir yere giderken sürmek çok fazla makyaj yapmayan kadınlar için daha ideal bi deişiklik :)

18. 13 Eylül 2008
  19. meltemgalli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim şunun altını çizeyim yeşile dönük laciverte dönük hatta kırmızıya dönük planları bile var bu sürmelerin seninki öyle bi ürün sanırım tam siyahda güzel üzerindeki etiketin renginden anlaşılan biişiy bu en azından türkiyedekiler öyle :)