Arasam mı?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

5 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Sayfa 15e bakin kizlar :))

Merhabalar herkese,

bi konu hakkinda fikirlerinizi almak istiyorum...

ben gecen seneye kadar biriyle cikiyordum, yaklasik 5 senelik iliskimiz vardi.
    bi takim sebeblerden dolayi ben ondan cok sogudum, ve
    yarim sene boyunca iliskimiz can cekismisti ve sonrasinda ben ondan ayrilmistim.
    Ona cok soguk davrandigim bu dönemde, o bana cok iyi cok anlayisli davranmisti. herseyi alttan alip, herseyi düzeltmek icin cok caba sarfetmisti.
    ama olmadi, ben bi türlü isinamamistim.

Bu ayriliktan sonra inanilmaz vicdan azabi cektim uzun dönem,
    ayrilik kararini vermekte cok zor olmustu benim icin.
    onu cok üzücektim biliyordum.
    ve öylede oldu zaten, ama o hicbisey söylemeden kabullendi bu durumu,
    bana bi msj atip
    numarasini , msnini degistirdi...

sonrasinda ben baskasiyla tanisip yaklasik bi sene beraber olduktan sonra nisanlandim ve ayrildim...

Gelen gideni aratir derler ya su an yasadigim durumu bu söz özetliyor sanirim.
    Nedendir bilmiyorum sürekli rüyalarima giriyor son zamanlarda,
    hep eski nisanlimla karsilastiyorum
    ve kendime cok kiziyorum...
    beni o kadar seven ve deger veren birini bu kadar kolay biraktigim icin,
    5 senelik iliskim icin caba göstermedigim icin...
    En azindan son dönemlerde, daha öncelerinde bu iliski icin cok caba gösterdim, ve yorulmustum...

Herneyse gelelim soruma...
    ben ayrilirken bu kisiye fazla bi aciklama yapmadim,
    hatta en büyük korkakliklardan birini yapip, 5 senelik iliskimi mesajla bitirdim.
    Cok vicdan azabi cekiyorum ona karsi,
    ve acikcasi ona öyle davrandigim icinde, ayrildigim icinde su an cok pismanim!
    Özür dilemek istiyorum ondan nedense,
    az önce ev telefonunu aradim, ama konusamadim.

ILahi adalete inandigim icin, onun cok üzdügüm icin su an acisi benden cikiyor o yüzden mutsuzum diye düsünüyorum.

Sizce arayip özür dilesem mi?
    Veya bi mektup mu yazsam...

yoksa bosver mi diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Kasım 2008
  2. 5 Ekim 2008
  3. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sadece özür dilemek mi istiyorsun yoksa onu özledin de belki yeniden mi başlarız diye düşünüyorsun....bunu iyice sordun mu kendine...ayrıca seni belki de çok iyi karşılayıp güzelce konuşur senle, özrünü kabul eder ya da tam tersi bir şekilde seni kırabilir, bunu göze alıyor musun?

4. 5 Ekim 2008
  5. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    eğer senden geçmişin acısını çıkartmayacağına inanıyorsan ara...
    insanlar hata yapabilir, ama bakalım o seninle olan defteri kapattı mı, bide reddedilmek var tabi...

6. 5 Ekim 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Acikcasi, bazilariniza cok yanlis gelicek belki ama,
    barismayi istiyorum...

Yasadiklarimdan cok büyük bi ders cikardim, beni kimse onun kadar sevip deger veremez...
    4.5 sene boyunca üstüne titreyip, kiymetini bilsemde
    son yarim senede, onunda hatalari yüzünden, ona kötü davrandim biliyorum.

Arayip konusmak istiyorum aslinda, ama 1.5 sene sonra mi geldi aklin basina derse verebilecek cevabim yok...
    Bide diyorum belki hayatinda biri vardir, bu saatten sonra kafasini kurcalamanin ne anlami var...

Ama simdi birsey yapmazsamda ileride cok pisman olucam belki, simdikinden cok

8. 5 Ekim 2008
  9. MaLiBu

MaLiBu ....mucize..... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım zaman her şeyin ilacı bunu hiç unutma..şunu yap bunu yap diyemem ama ne yaptıkların için pişmanlık duy,ne de yapamdıkların için keşke yapsaydım de...

10. 5 Ekim 2008
  11. coffee

coffee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aranızda neler gecti bilmeden yorum yazamam
    bence aramalı ve en azından özrünü dilemelisin
    sonucta sana kızıcak belki agır konuscak ama yinede dilemelisin
    ama onu geri istemiyosan ona bikez daha umut verip tekrar canını yakma derim

12. 5 Ekim 2008
  13. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    eger ona asiksaniz arayin kendinize bir sans vermis olursunuz yok sadece iyi bir insan pisman oldugunuz icin aramak istiyorsaniz tavsiye etmem bir süre sonra yine ayni seyleri yasayabilirsiniz

14. 5 Ekim 2008
  15. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ilk okumam da anlamıştım zaten barışmak istediğini....sonuçta kadınız biz. o yüzden garip gelmedi bana ya da yanlış gelmedi...ama sana son önerim duygularından kesin eminsen ara, soğudum bıraktım diyorsun....şimdi boşluktasın ve sürekli onun sana verdiği değerden bahsediyorsun..yani yine ilgi görmek, sana birinin değer verdiğini hissetmek için onu istiyorsan yanında büyük bir hataya düşersin...ama yok ben de çok sevdim aslında, o zaman yanlış yaptım diyorsan yine de sen bilirsin...1.5 yıldan sonra hayatına biri girmiştir mutlaka, belki ayrılmıştır o da yalnızdır ya da şu anda biri vardır hayatında, kimsenin aslında başkasının hayatına bu şekilde müdahaleye hakkı yok...şu anda 1.5 yıl önce ayrıldığım sevgilimin (yok öyle biri de) beni aramasını istemem, kocamla kan çıkar aramızda:roflol:ama bunu gerçekten çok istiyorsan zaten seni kimse tutamaz.....bir nasılsın, iyi misin telefonu aç, bir kaç ay sonra yine arasam mı diye düşünmekten iyidir, en azından erken davranmış olursun ve netlik kazanırsın....ama yanlış zamansa onu aramak için kaderine razı olacaksın, hayırlısını iste.....

16. 5 Ekim 2008
  17. EU1

EU1 Guest

Ask yok...
    Onunla birlikte oldugum dönemdede yoktu... Oda bana asIk degildi eminim, bizi birbirimize baglayan cok güclü bi sevgiydi sadece...
    Kari koca gibi, yillarin verdigi aliskanlik ve bagLiLik...
    yanlis anlasilmasin, sirf aliskanliktan degildi beraberligimiz... birbirimize gercekten cok deger veriyorduk.

bi sansimiz olsa eskisindende iyi olucaz biliyorum ama ne bileyim onu aramaya yüzüm yok :KK43:

18. 5 Ekim 2008
  19. EU2

EU2 Guest

anladığım kadarıyla baya bi pişmanlık ve vicdani rahatsızlık var ...

normalde böyle olması...onca yıl iyisiyle kötüsüyle bazı şeyler paylaşmışınız..keşke yüz yüze görüşerek bitirseydin de bu kadar üzülmeseydin canım...

belki o zaman geri dönmek felan istemezdin :kahve:

neyse olan olmuş artık,geçmişi yargılamak bişi kazandırmaz...

gerçekten sevdiğini düşünüyosan ben derim ki ara konuş...ama belki hayatında başka biri vardır...iyi yada kötü duyacağın şeylere alıştır önce kendini..