Ard arda iki aşlıma...

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve biricik mericik tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : biricik mericik
  1. biricik mericik

biricik mericik Büyü de gel melegimm :D Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Burdan okumuştum bazı dr ların ard arda iki defa aşılama yaptığını. Dr uma söyledim tamam iki aşılama yaparız dedi. Bu c.tesi 1. aşılamam yapılacak. Pazartesi de ikincisi. Daha önce bu şekilde aşılama yaptıranlar, sizin kaç gün arayla yapıldı aşılamanız ve çatlatma iğnesini ne kadar önce yaptırdınız?

2. 26 Şubat 2009
  3. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    slm cnm ben salı yaptırdım aşılama mı ama 2 aşılamayı hıç duymamıstım acaba daha mı iyi bak aklım a takıldı şimdi 2 mi yapsaydık acaba???
    hayırlısı olsun cnm senınde inş pozitıf sonucu alırsın cnm

4. 26 Şubat 2009
  5. biricik mericik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler tiramissu inşallah hepimiz bebişlerimize en kısa zamanda kavuşuruz.

6. 26 Şubat 2009
  7. umutlu_umutlu

umutlu_umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar bende bugün katıldım aranıza bende hiç öyle bi uygulama duynadım ama aşılamadan sonra gün aşırı ilişki öneriyolarya acep onun yerinemiki hayırlısı olur inş.:KK46:

8. 26 Şubat 2009
  9. biricik mericik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ayıptır söylemesi ben bunun ücretini de çok merak ediyorum. Çift aşılama olduğu için iki katı para ödeyeceğiz anlaşılan...

10. 26 Şubat 2009
  11. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    üst üste iki asilamayi bende duydum..bazi doktorlar ilk asilamadan 1 yada 2 gün sonra eger yumurtlama hala bitmediyse iliski veriolar..bazilarida bir gün arayla ikinci asilamayi yapiolar...sansi yüksetmek icin yapilan bisey

12. 27 Şubat 2009
  13. liva_

liva_ Guest

arkadaşlar ben ard arda 2 aşılama oldum. çatlatma iğnesinden 36 saat sonra ilk aşılama ertesi gün aynı saatte 2. aşılamamı oldum...2 li aşılamanın hamile kalma ihtimalini %5 artırdığını söylemişti doktorum..%5 artış için bu kadar masrafa gerek olmadığı için tercih edilmediğini söyledi.....ama bizim doktorumuz insaflı davrandı tek aşılama ücreti 250 tl olmasına rağmen ikisine birden 350 tl aldı...ama sperm yıkama işlemide 2 kez tekrar edildiği için toplam 400 tl verdik.....sonuç ne mi oldu malesef negatif:KK43:(

14. 27 Şubat 2009
  15. YeniBahar27

YeniBahar27 kızım saglıkla gel annem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benımde ıkı kez olacak asılama bende pazar gunu ovıteral ıgneyı vurcam gobekten aksam 6 da pazartesı gunude ılk asılamam 13:30 da olacak ıkıncı asılamam da salı gunu yıne aynı saatte olacak ıhtımalı arttırmak ıcın yapılan bı yontemmıs basarı oranını arttırıyormus

16. 27 Şubat 2009
  17. YeniBahar27

YeniBahar27 kızım saglıkla gel annem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    buarada bız normal asılama ucretı olarak odıcez ıkıkez oldugu ıcın ıkı asılama parası vermıcez bu yenı bı yontemmıs

18. 27 Şubat 2009
  19. nurtii

nurtii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Canım merahaba ben istanbuldayım umuttüp bebekte yaptırdım aşılamamı çatlatma iğnesinden sonra 2 gün süt üste aynı saatte oldu aşılama ve hepsine 600 tl ödedim paket yumurtalama takibi+2 aşılama +2 sperm yıkama ücreti 600 hepsi
    ben hamiel kldım ama boşkese çıktı nasip kısmet istanbuldaysan öneririm o merkezi ve doktrum enver kurt süper tek ekilme ile orda kendimi çok güvende hissediyorum...çok şükür rabbime