ardm bir fikri olan varsa yardm

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve xoxzlemle tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : xoxzlemle
  1. xoxzlemle

xoxzlemle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaş bu ay klomen kullandım dün doktora gittim yumurtalarım büyümüş mü diye ve büyümüşler doktor bu gece ve takip eden 5 günde birlikte olmamızı söyledi(birer gün arayla) buraya kadar normal...
    ama sabahleyin lavaboya gittiğimde çok çok afedersiniz 3 damla falan kan gelmişti ilk defa böyle oluyor ne yapacağımı bilemedim ve çareyi sizlere sormak ta buldum bi fikri olan varsa lütfen yardımcı olsun daha önce klomen kullanıpta böyle birşey le karşılaşan varsabana yazsın lütfen:enbuyukkk: şimdiden teşk. edea.s.rim

2. 11 Şubat 2009
  3. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende kılomen çok kullandım ama hiç öyleşey başıma gelmedi kan makettenmi gekiyor onu merak ettim

4. 11 Şubat 2009
  5. xoxzlemle

xoxzlemle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım benim nasıl diyeyim çok affedersin eşimle ilişkiye girdikten sonra ayağa kalkmadım 1 saat falan sabahleyin benden gelen akıntı (belki meni) kırmızıydı yani bu .. daha sonra olmadı

6. 11 Şubat 2009
  7. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    umarım yerleşme kanaması gibi bişiydir geçen ay bende klomen kullandım adet günümden 2 gün önce öyle lekelenmem oluştu ama hamiş değildim umarım sen hamilesindir

8. 11 Şubat 2009
  9. xoxzlemle

xoxzlemle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah bizde en kısa zaman o müjdeli haberi alır bebişlerimize kavuşuruz ...

10. 11 Şubat 2009
  11. EU3

EU3 Guest

yok canım ya takma kafana bışı olmaz ya bak abaklım bıdakı ilşkide olcakmı kanama