aresizim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve caldion78 tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

16 Ekim 2009
    Konu Sahibi : caldion78
  1. caldion78

caldion78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    artık 2 günde bir konu açmaya başladım keşke benm yazacak bi konum olmasaydı :KK43: aile huzursuluğu kadar kötü bişi yok neyseeönceden hiç bi sıkıntımı kavgamız gürültümü yoktu bunu belirtmek isterm eşim beni ailesnn yanına bıraktığı zaman eşimn annesiyle ilgili problemler yaşamıştım 2 ay die gittim 10 günde geri geldm bi süre eşime bahsetmedm ama içim içimi yedi bahsetmeme nedenmde üzülmesin die .... dokuz aylık hamileyim bu arada baktm olmuo çok kafaya takıyorum sürekli kendimle kavga halindeym psikolojm bozulcak bebeğimnde sağlığını düşünerekten eşime açtm konuyu fazla bi tepki vermedi ama bozuldu anladım .... o günden beridir sürekli kavga halindeyiz ama ben kendi içim içimi yemesn eşimle paylaşıyım sıkıntım hafiflesn destek çıksın die düşünürken bana bu sabah gelmiş annem benm hayatımdaki tek insandır annem hakkında böyle düşünürsen sonumuz yok dedi (bu arada sunuda belirtmek isterm artık bende ön yargılı yaklaşmaya başladm herşeyi annesinden biliyorum)sonr pişman oldu özür diledi ama nafile artık kızlar saat 8den beri kahroldum ağlıyorum bu kadar stres çok fazla bana taşıyamıyorum acaba ben eşimn hayatında neresindeyim veya varmıyım bi köşesinde şimdi ne yapım ben boşanmak istesem surda 2 gün sonra doğurcam rabbim doğumda alsada canımı kurtulsam hiç olmazsa doğumda öldü derler arkamdan kötü konuşamazlar siz siz olun bekarlar anneye düşkün birisiyle aslaaaaaa evlenmeyin sevmekmiş aşkmış fasa fiso bak bende severek evlenmştm herkezden herşeyden üstün görmüştüm adam beni ailesi olarak bile görmemiş

2. 16 Ekim 2009
  3. HURREM_S

HURREM_S SEVGİ çiçek açtı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım hiç sıkma tatlı canını çocuğunada yazık sanada o yavruyuda stres altında koyma nerdeyse tüm kaynanalar böyle eşine gelince çok ayıp etmiş ama ne yazık ki erkeklerin çoğunluğuda böyle
    konuşur konuşur susar blöf yapıyor kesin nerde görülmüş 9 aylık hamile karısını boşayan adam salla geç bu konuları açmamaya çalış hepimiz geçtik bu yollardan
    ALLAH sabır versin çektiğin çilenin mükafatını versin inşallah

4. 16 Ekim 2009
  5. ela

ela Guest

canım böyle konuşma bak yarın birgün çocuğunu eline alıcaksın kötü şeyler düşünme.hem eşinin gözünde senin yerin mutlaka ayrı annesinin ayrıdır.ama anasına düşkün erkeklerden bahsetmeni %100 destekliyorum

6. 16 Ekim 2009
  7. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sorunu paylaşsan belki daha iyi yardımcı olurduk kayınvalidenizle ne yaşandı eşiniz neen böyle tepki verdi....

hyatta hiçbirşey üzülmeye değmez lütfen bebeğinizede kendinizede xzarar vermeyin...

8. 16 Ekim 2009
  9. caldion78

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    DÜZELTMEEEEE Fikrinize tekrar ihtiyacım var..._? Öncelikle Eşimin abisi rahatsızlıgından dolayı intihar etmiş.Bunu evlendiği eşide rahatsızlıgını ilerletmiş.Eşim şuan evin tek çocugu.Bundan dolayı annesi eşimin üzerine titiriyor bunu belirtmem gerekiyor öncelikle...1 yıllık evliyim ve eşimide ailesini de çok seviodum açıkçası kendi anne ve babamı 2 haftada bi ararken kayınvalidemi hergün aramalar şakalaşmalar falan çok mutluyduk takii eşim beni 10 günlüğüne ailesinin yanına bırakana kadar kadınının karışmadığı şey kalmadı kılık kıytafetimden ( ayrıca kayınpederim ilahiyat mezunu ) hamile oldugum için hamile elbisesi giymemi söylemişti yapım gereği bende istemmeiştim.eteğimin boyuna her dışarı çıktıgımda da karışıyor ki diz altı etek giyiyorum) kimi arayıp aramayacagıma ( şunu demeye çalıştım.Eşim rahatsız olmuş benim anne ve babamı yanlızken aradıgımdan ve annesine söylemiş,kayınvalidemde oğlunun bundan rahatsız oldugu oğlumun yanında arayıver dedi ki eşimin bunu benimle paylaşması gerekmezmiydi?) kadar hadi onuda gectim bide eşim evimizdeki herşeyi ( cinsel ilişki hariç ) annesine anlatıyomuşş bilmediği şey yok oğlunada bi temiz akıl veriyomuş cıldırdım öğrenince bide o kadar saygısızki eşimle yattığım odaya kapı tıklama falan adeti yok cat girer konuşur çıkar sanki 10 yasındaki oğlunun odasına giriyoo....bide afedersiniz eşime aramızdaki ilişkiyi sorarken yakaladım ( ki şöle oldu eşim yoldan geldi gece 4 de.kayınvalidem errtesi sabahta gülerek çekmiş mutfağa oğluna oruçlumun değilmisin diye sorarken yakaladım..ki ramazan ayıydı. o kim ki benm yatak odasını sorabilio arkadaşlar bunlar çok özel şey deilmidir 2 kişinn arasındaki cinsellik hiç araştırılır mı hele bi anne oğluna nasıl sorar aklım almıyo öle bi soğudum ki anlatamam gözüm göresi yok aramakta istemiyorum konuşmakta artık ben bunlarla naıl bi ömür gecircem die düşünüom bunalımdayım resmen içim içimi yiyo eşime bile güvenimi yitirdm ben onu annemden babamdan hayatımdaki herseyden üstün görerken o nasıl oluyoda annesine bütün özelimizi anlatabiliyo sizce çok mu abartıyorum sinirlenmekte haksızmıyım ne dersinz
    lütfen yorumlarınızı bekliyoruuum :KK43:((

10. 16 Ekim 2009
  11. caldion78

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bu benm kaynanam la aramızdaki problem eşim aracılığıyla beni ve evimi yönlendirmek istiyor

12. 16 Ekim 2009
  13. *angel*

*angel* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok üzüldüm durumuna.ayrıca kaynananıza da çok sinirlendim.ınsanın özeline bu kadar girilmezki.
    herşeyi oluruna bırak bence.kendini ve bebeğinin sağlığını düşün.Kaynanlada az görüşürsün olur biter.
    maalesefki eşlere anneleri hakkında birşey söylenmiyor.Bende bir kere söylemiştim ama ağzımın payını da aldım.Günlerce surat yapmıştı eşim annesini savunmuştu.Benim eşimde annesine çok düşkündür.Anneside ona,resmen aşık gibi davranıyor oğluna sanki karısı ben değilim de o.Sabırlı ol ve takmamaya çalış.Söz gümüşse sükut altındır.Şuna inan ki sabreden gerçekten kazanıyor.

14. 16 Ekim 2009
  15. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    bence şimdilik bunları düşünme..
    kafano başka şeylerle meşgul etmeye çalış.. 9 aylık hamıle bir bayanın bu tip sorunlarla uğraşması hiç iyi değil..
    anlıyorum birtakım problemelrin var ama bebeğini düşün canım.. kayınvaliden hayatında yokmuş gibi davran bir süre.. evınız ayrı sanırım. bence yapabilirsin..
    doğum olsun,bebeğini kucağına al, bak neler değişiyor hayatında, küçücük yavrunun kocaman gülümsemesi güneş gibi doğacak hayatına.. eşin de belki birşeyleri anlayacak o zaman. eşini yeterince olgun görmedim ben. baba olmak onu da olgunlaştıracak..
    belki de herşey kendiliğinden düzelicek..
    azıcı sabır
    azıcık iyimserlik..
    lütfen...

16. 16 Ekim 2009
  17. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    evet insanın özeline bu kadar girilmez sahiden;ama şu da bir gerçek o yaşa gelmiş bir kadını kimse değiştiremez;sizde çekmek zorunda degilsiniz ama eşinizi seviyorsanız;sürdürmek istiyorsanız iare edebilirsiniz..kadın yasadıgı kayıp sonucu;herşeyi koruyucu bir tutum içine girmiş;bize göre yalnış ama onun dogrusu..çözüm arayın;kendinizi üzmek yerine..şimdi eşimin anne ve babasını baslarda hep eleştirirdim;ama eşim öyle bir insan ki ona yapılan birçok şey olmasına ragmen ailemin hiçbri ferdi hakkında konuşmadı;olabilir;geçer bunlar gibi şeyler söyledi;hatta benim ailemi bana savundu;ve ben bu davranıştan sonra kendimden utandım;eşimin ailesiyle ilgili hiçbişeyi eleştirmedim;o yüzden evlendigimizden beri bu tarz tartışmalar yaşamadık..sizde eğer annesini eleştirseniz haklı bile olsanız bu duruma düşersiniz.

18. 16 Ekim 2009
  19. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Şu anda beraber değilsiniz sanırım. 10 gün kalmışsın idare ediver. Cinselliği sorduğunu nasıl anladınız. Oruçlu musun diye sormuş sadece hamile olduğunuz için hassas olabilirsiniz. Ayrıca eşiniz de tek çocuk ve kardeşini kaybettiği için annesine çok bağlı olabilir. O kadını da biraz anlamaya çalışmak gerekli. Elbette size karışmaya hakkı yok kafa sallayın dilediğinizi yapım. Sakın sakın eşinize annesiyle ilgili yorum yapmayın. Gerekirse direk anneyle konuşun. Ama uzaktaysanız yılda on gün için gerek yok bence