Aret kamar hastaları iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve demirilkim tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : demirilkim
  1. demirilkim

demirilkim Guest

Kızlar ben kendisine gitcek gibiyim.nasıl sizce bilen duyan varsa yardım etsin lütfen

2. 12 Ekim 2009
  3. mavi0

mavi0 rabbihebliminessalihin Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşım ben eylül ayında aret kamar da 2. tedavimi oldum.sonucum NEGATİFFF....kötü diyemem ama ben 3. tedavimi orda düşünmüyorum...ÇÜNKÜ fiyat uygun değil 7000 tuttu raporsuz,yumurta toplamaya aret bey girmiyor,sonuçtan sonra hiiiç ilgilenen olmadı neden tutmadığı kimsenin umrunda değil...transferden sonra artan embriyolar hakkında bilgi veren olmadı..ben arayınca sizi aramadılarsa dondurulmamıştır dediler...bilmiyorum yinede git görüş kendin karar ver...şifan nerdeyse allah orayı nasip etsin..kafana takılan varsa sor cvp vermeye çalışayım...

4. 12 Ekim 2009
  5. oferta

oferta yaşama sebebim oğullarım Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    ben de aret beyin hastasıyım ilk denemem negatif olmuştu dondurulmuşlarla denedim ve şu an 26 haftalık hamileyim.ben merkezden ve doktordan çok memnun kaldım çok ta ilgilenildi benimle.sonuçta yengem memorialde tedavi gördü orayla karşılaştırınca bence aret bey çok çok daha iyi dir derim ama elbette neresi senin için hayırlı ise orada tedavini yaptırırsın rabbim yardımcın olsun şimdidden hayırlı olsun.

6. 14 Ekim 2009
  7. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım öncelikle tedavin hayırlı olsun. bende merkezden ve aret beyden çok ama çok memnunum. hepsi çok ilgililer. geçen yıl bu vakitler tedaviye başladım. sonuç kimyasal gebelikle sonuçlandı şimdi 2. için aynı yerde devam edeceğim. ayrıntılı bilgi almak istersen özelden çekinmeden mesaj atabilirsin. Allah kolaylık versin

8. 14 Ekim 2009
  9. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 2. denememi aret bey de yaptırdım sonuç pozitif ti fakat gelişmedi gebelik sonlandı ama memnun kaldım çok iyi bi dr tavsiye ederim üçüncü yü denersem şayet yine orayı düşünüyorum,karar senin yinede araştır neresi hayırlıysa orası olsun.

10. 1 Şubat 2011
  11. hirapers

hirapers Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Aret Bey gidecek arkadaşlar;
    Aret bey işinde son derece profesyonel biri. İlk aşılamam tuttu ve 6 haftalıkken kaybettim ikinci aşılamamı yaptı ve ikinci aşılamamda tuttu şuan 11 haftalık hamileyim . Aile doktorumuzun önerisiyle kendisine gittim ve beni yönlendiren doktor aşılama ve tüp bebekte iki önemli faktörün olduğunu belirtti birincisi gideceğin doktorun labaroratuarı çok iyi olmalı ikincisi eli hızlı ve yetenekli olmalı demişti ve bu konuda İstanbulda önereceğim tek doktor var buda Aret bey diyerek gitmemi istedi.
    Gittiğimde karşılama,hemşirelerin ilgisi ve her şeyden önemlisi Aret bey’in tüm süreç boyunca bana verdiği destek benim için çok önemliydi. Bence bir doktordan sadece güleryüz ve ilgi beklemek hata önemli olan aşılama ve tüp bebek çalışmalarındaki başarı oranı. Aret bey’in başarı oranı yüksek ve büyük hastanelere göre ücretide çok uygun.
    Güven veren , emin ellerde olduğunuzu hissettiren önemli doktorlardan birisi tanıştığınızda şunu çok net göreceksinizki işine kendisini adamış bir doktor.
    Umarım her şey istediğiniz gibi ilerler. Gözüm kapalı referans olabileceğim bir doktor.

ZOR KARAR bunu beğendi.
  12. 1 Şubat 2011
  13. YILDIZ1980

YILDIZ1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ben memnun kalamadım malesef.. sorunu araştırma, hastayı bilgilendirme, takip, ilgi yetersiz geldi ayrıca laboratuvarıda yetersiz geldi. sonrasında başka yerlerle kıyaslama yapınca bir daha tercih etmedim.

14. 4 Haziran 2011
  15. metuka

metuka Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aret bey bana göre iyi bir dr....herşeyi açık ve net birşekilde anlatıyor...

16. 10 Haziran 2016
  17. ZOR KARAR

ZOR KARAR Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Tüp bebek yaptırmak isteyen ve buna karar veren arkadaşlar için paylaşıyorum 6 yıllık evlılıgımızın sonunda eşimle tüp bebeğe karar verdik bize Türkiyede en iyi hatta dünyadada en iyiler arasında dedikleri ismini bile vermek istemediğim bir merkeze yönlendirdiler içeri girdiğimde sanki bir banka ve biz kredi almaya gelmişiz ve o çok istediğimiz krediyi vermiyorlar. Sürekli bir para muhabbeti ailelerle ilgi sıfır gelirse gelir gelmezse kendisi bilir tavırları normalde sabit bir rakam var ama şu olursa ılave bu olur gıbı ekstra şeyler de soyleyerek rakamı ıkıye katlıyorlar guven duymak mumkun degıl ne kadar başarı olduklarını soyleselerde başarılı olsalarda kendimi guvende hissedemedim ağlamaya başladım ve eşime lutfen biran evvel buradan çıkalım dedim. Muhasebedeki kadın o kadar umursamaz bır ifadesi vardı ki o an anladım orası bir klinik değil ticarethane. Ve çıktık İstanbul Tüp bebek merkezine gittik daha kapıdaki valeden tutun içerdeki muhatap olduğumuz tüm çalışanlar çok ilgiliydiler Ediz bey,Filiz Hnım,Duygu Hanım ve diğerleri bize çok degerli hissettirdiler kendimizi ve Aret bey işinin erbabı ve bunu hemen hissettiriyor. O anda anladım ki günlerdir vermeye çalıştıgım zor kararda en doğru kararı verdim Aret bey ve ekibi sizin güvenilir ellerinize emanet ediyorum kendimi ve elınızden gelen herşeyi yapacağınıza inancım tam. İnşallah herşey güzel olur çok teşekkür ediyorum kendılerıne.

18. 15 Eylül 2016
  19. hatice uludag

hatice uludag Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1