arık buraya kadarmış çok üzgüm ağlayamıyorum içim yanıyor

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Fatos81 tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Fatos81
  1. Fatos81

Fatos81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meger bugunmüş olmadı allahım sabır içim yanıyor eşimle çok kötü olduk hiçbirşey üşünemiyoruz ne acıymış nasip olmadı yavrum demeye allahım sabır neyapıcaz bimiyorum offffffffff off bekleyenlerin allah yüzünü güldürsün

2. 9 Ağustos 2008
  3. _SakURa_

_SakURa_ Reyyan - İsmail Kerem <3 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım üzülme diyeceğim ama boş biliyorum... umuyorum ki Rabbim yine bi bebek nasip etsin size tez zamanda... ama ne olur kötü düşünme, hayat kocaman bi sınav ve sonunda çok güzel bi ödülün, mesela güzel bi meleğin olabilir a.s. a.s.

4. 9 Ağustos 2008
  5. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    allah yardımcın olsun sabır dile ve bol boldua et

6. 9 Ağustos 2008
  7. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ALLAH sabırlar versin canım,senin sağlığın iyi olsun gün doğmadan neler doğar,bizde tez zamanda yavrularımıza kavuşuruz İNŞALLAH canım hepbirlikte...

8. 9 Ağustos 2008
  9. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim sanirim tup bebek yaptirdiniz tutmadi ama ikincide tutar olmassa ucuncude umudunu yitirme canim...uzuntunu anlayabiliyorum Allah sabir versin...ama hicbirseyin sonu degil unutma...a.s.

10. 9 Ağustos 2008
  11. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah sabir versin canim.Bu aci en fazla bir hafta sonra gececek canim.Bu sure icinde de biz ne desek bos.Benim de 3 mikrom olumsuz gecti simdi 4. ye hazirlaniyorum.Ilaclara basladik.Arsizlasiyor insan belli bir sure sonra.Her defasinda duydugun aci farkli olur.Insallah bu duydugumuz son olumsuz haberdir bve insallah artik bebeklerimizi saglikla kucagimiza alma siramiz bizimde gelmistir.Kendini yipratma acini yasa.Sonra goreceksin tekrar kalktiginda ayaga daha guclu olacaksin.

12. 9 Ağustos 2008
  13. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım.umarım tez zamanda bebğiniz gelirde yüzünüz güler.nasip değilmiş demek..elbet olucak bebeğin.zor elbette kolay değil.ne desem faydası yok ama güçlü olmalı ümidini hiç yitirmemelisin.sabretmelisin.....eminim ilerde bigün yavrun kucağında eşinle geçmişi hatırlayıp sabrımın mükafatını aldım şükür diyeceksin.....sevgilerimle öpüyorum.... a.s.

14. 9 Ağustos 2008
  15. mavi_ay

mavi_ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaşadıklarınıza çok üzüldüm sabır diliyorum ama umudunuzu kaybetmeyin Allahu teala böyle istemiş canım. Gelen her şey yüce Allah dan

Allahım inşallah tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah sizede isteyen herkesede canım Allah yardımcımız olsun:teselli:

16. 9 Ağustos 2008
  17. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzüldüm fatoş.evet çok acı bir durum.kendi çabalarım ve yumurta takipleri dışında 3 tane de tüp bebek denemem oldu.ve hiç kolay şeyler değildi. şu an için çok acıyor biliyorum.bırak acısın üzüntünü içine atma, ağla ,bağır, çağır ama sakın isyan etme.dualarından vazgeçme.Rabbim bir gün sesini duyar dularını kabul eder inşallah.umudumu hiç kaybetmedim,kaç gün gözyaşlarıyla dua ettim sayısını bile hatırlamıyorum.Ama rabbim çok şükür 4. denememde yüzümü güldürdü.bir gün senin yüzün de gülecek sadece daha vakti gelmemiş.

18. 9 Ağustos 2008
  19. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok üzüldüm. Allah sabır versin. Dilerim Allah en kısa zamanda meleğini sana gönderir.