Ariston çamaşir Makinalari

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve çxixtxixr-pxixtxixr tarafından 13 Şubat 2008 başlatılmıştır.

13 Şubat 2008
    Konu Sahibi : çxixtxixr-pxixtxixr
  1. çxixtxixr-pxixtxixr

çxixtxixr-pxixtxixr İ&E&İ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ariston çamaşir Makineleri Hakkinda Ne Düşünüyorunuz?

2. 26 Mart 2008
  3. sosyetik

sosyetik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç ii şeyler düşünmüyorum canımya benim var da tamirden cıkmıyo offfff hep bozuk olmazki tavsiye etmiyorum kimseye ariston kullanmayın derim ben :KK43:(

4. 2 Nisan 2008
  5. ESRAXE

ESRAXE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım ben makinemi 2 sene önce aldım.inanırmısın 2 senedir çalışırken sankı atlılar gelmiş gibi kendi içinde güm güm vuruyordu makina.servisini çagırdım bana kullanım hatası dedi, dengesiz atıyormuşum çamaşırları. dengesiz attıgım falanda yok yani, neyse sorun 2 sene devam etti,bu arada 3 veya 4 kere daha geldiler hiç bişey yapmadılar,en sonunda kıyametleri koparttım açtım telefon yakarım bu makineyi, ya adam gibi yapın yada sizi şikayet edicem dedim hemen o gün geldiler,aldılar makineyi,yaptılar

sorun...
    makinenin bütün vidalari gevşekmiş fabrika hatası diyorum çünkü aldıgim günden beri vuruyor,eyer yapılmasaymış dönen o kazan yerinden fırlicakmış,2 sene iyi idare etmiş beni anlican canim
    birdahamı asla ariston sokmam evimea.s.

6. 2 Nisan 2008
  7. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    hadi yaa...
    anneme anneler gününde çamaşir makinası alacaktım ve aristonu düşünüyordum ama yorumlardan sonra fikrim değişti ben ne alcam şimdi benneyaptımki

8. 3 Nisan 2008
  9. ESRAXE

ESRAXE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım ariston almada ne alırsan al,şu an kullanıyorum sorun kalmadı, ama servis olayı çok feci,insanı verem ediyorlar,neredeyse benzin döküp yakıcaktım makineyi, o derece yani:eek:klava:

10. 14 Nisan 2008
  11. aslxixxsxah

aslxixxsxah Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar ben ariston nofros buzdolabi ve bulaşık makinesi aldım mükemmel derecede memnunum fakat çamaşır makinesi hakkında bilgim yok.

12. 18 Nisan 2008
  13. kuxsxum

kuxsxum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ay sorma yaramı deştin valla.4 yıllık makinam benim ilk yıl çıtı çıkmıyordu şimdi yürüyor kurtlumu ne.vernel koyuyyorum almıyo,deterjan kalıyo içinde.heee bide sıkmaya geçtiğinde su akıtıyor.sinir oluyorum ona bazaen tekme atıyorum valla .gıcık şey ya bide vuuuuuuuuuuu diye ötüşü var uçak kalkıyor mübarek.yani berbat desem yeri.

14. 15 Mayıs 2008
  15. agapi

agapi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    camasır makınam arıston yumusatıyı almıyor bırturlu uygun program da bulamadım kullanırken 4 yıldır kullanıyorum ama memnun degılım

16. 25 Haziran 2008
  17. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ariston mu :eek:klava: böyle bir makina olamaz ya :eek:klava: anneler gününde anneme yeni bulaşık makinası alalım dedik ve çok büyük bi hata yapıp ariston aldık benneyaptımki yıkamaya başladığımız ilk günden beri,yıkama bittikten sonra makinanın altında köpükler kalmaya başladı.4 sefer servis geldi ama birşey yapamadılar Kötü Kazen ve 1 ay içinde makinayı gelen serviscilerle yolladık laelaelaelaelae tabi onlar servis yerine götürüp orada çalıştırıp deneyeceklerdi ama kapıdan çıkarken "ariston istemiyoruz getirmeyin yeni alınan makina bu kadar servise gider mi "dedik ve götürdüler :sm_cool: aynı gün gidip yerine BEKO dijital ekran 5 programlısını aldık ve çok memnunuz makina böyle olmalı :sm_cool: :hooray:

18. 30 Haziran 2008
  19. ege2001

ege2001 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de 4 yıl önce anneme almıştım ariston çamaşır makinası,aldığımız günden beri çok memnunuz,annem çok severek kullanıyor fakat bugünlerde deterjan bölmesinin yumuşatıcı kısmında yıkamadan sonra su birikmeye başlamış,annemin bir arkadaşının başka marka makinasında da aynı sorun var,ben de bizim makinanın deterjan bölümünü çıkartıp bir güzel temizledim,bakalım bir işe yarayacak mı? Bu konuda başka fikri veya tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim.