Arka Sıradakiler Fox Tv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve lora tarafından 25 Şubat 2008 başlatılmıştır.

25 Şubat 2008
    Konu Sahibi : lora
  1. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaslar arka siradakiler dizisinin siki takipcisiyim bana gore cok ogretici bir dizi hem hayat dersi veriliyor hemde okul herkesin izlemesini tavsiye ederim pazar aksamlari yayinlaniyor iyi seyirler

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Ağustos 2010
  2. 4 Haziran 2008
  3. EU1

EU1 Guest

hayat dersi vermiyo canım b igurup öğrenciyi öne cıkarıp onların okul hakimeyitin,i anlatıyo bi sorun oldugunda diğer öğrencilere staşması siddete yönelik son bölümleri öyle artık sıkmaya başladı

4. 6 Haziran 2008
  5. tahin

tahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende izliyorum bazen ama sıkıyor beni ya.ne biçim öğrenci onlar...çok büyük görünüyor hepsi lise öğrencisi tipi yok hiçbirinde.bi çocuk vardı intihar etmişti sözde ne oldu ona???kesin intihar etmemiştir bi yerlerden çıkıverir:roflol::roflol::roflol:

6. 12 Haziran 2008
  7. sulem

sulem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende hiç tavsiye etmiyorum arkadaşlar..ilk bölümlerini izlemiştim..bi grup öğrencinin olumsuz yada kötü yaptığı her şey affediliyoo ve olumsuz davranışlara mutlaka bi sebep gösteriliyoo..gençlerin her yalnıştan dönme şanslarının olmadığını bilmeleri lazım..hayat o dizideki kadar şans vermez insana..

8. 16 Haziran 2008
  9. Princess

Princess Guest

biz de izliyoruz bu diziyi.
    bazı konular çok abartı geçiyor.
    lisedeki bir kızın pazarlanıyor olması
    ya da üvey babanın o kadar sapıkça davranması gibi.
    ama hiç yoktan iyidir diyip seyrediyoruz:)

10. 30 Haziran 2008
  11. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    bence güzel bir dizi. ilk günden beri eşimle takip ediyoruz. Diziyi baştan sona izleyen oldu mu bilmem ama oradaki Kemal öğretmenin o herkes tarafından itilmiş olan arka sıradaki öğrencileri nasıl kazandırdığı aslında onlarında iyi bir şeyler yapacağını gösterdi. bir çok ilklere imza attı. tiyatro, folklor vb. faaliyetlerde o arka sıradakilerin de rol alıp başarılı olmasına imza attı. öğrencilere yaklaşımı çok farklı. keşke her okulda böyle öğretmenler olsa. lisedeki öğrencilerin büyük olması abartı değil. ben de okulda çalışıyorum. öğrencilerimiz uzun boylu ve iri. Büşra'nın üvey babasının yaptıkları gerçek hayatta yok mu sanıyorsunuz? ya da Sibel'in başına gelenler. Uyuşturucudan ölen o çocuk yok mu gerçek hayatta? hayat toz pembe değil. bunlar acı gerçekler. ama ne yazık ki bunları izlemek yerine Avrupa Yakası gibi bize bir şey vermeyen Kutlar vadisi gibi öğrencileri özendirici şeyleri izlemeyi tercih ediyoruz.
    120 diye bir film vardı. kaç öğrenci gitti acaba? Ama Recep İvedik izlenme rekorları kırdı. Kimseyi hiç bir filmi diziyi asla kötülemek istemiyorum. tercih ve zevk meselesi. ama yararlı şeylere bakmak daha iyi değil mi?
    Arka Sıradakilerin sezon finali çok güzeldi! a.s.

12. 9 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

:eek:klava:katılmıyorum o rdaki öğrencileri ön plana çıkarıp diğerlerini arka plana atıyolar tamam güzel bi dizi ama öğrenciler cok yapmacık gibi duruyo 33 yaşındaki bi adam öğrenci olurmu hiç ya normal yaşıtlar olsa neseeeeeee

14. 9 Temmuz 2008
  15. ASSKIM

ASSKIM sadece KIZIM için:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    suan tekrarını izliyorum bence hem güzel hem çirkin her dizi 4 4lük olamaz bence........

16. 9 Temmuz 2008
  17. MeLoDi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    kim ön planda kim arka planda kalıyor örnek ver mesela. yapmacık değiller bence görüş meselesi tabi. 33 yaşında öğrenci dediğin kim merak ettim. bir de filmlerde bile insanları her yaşa sokabiliyorlar. yaşı büyük olmasına rağmen öğrenci rolü oynayan genç rolü oynayanlar da var. a.s.

18. 9 Temmuz 2008
  19. MeLoDi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    hepsini izleseydin böyle düşünmezdin bence. hataları affedilmiyor. arka sıradakiler hep itilirken oraya tayin olan Kemal öğretmen sayesinde o öğrencilerin de birşeyler başarabileceğini toplumda onlarında yeri olduğu anlatılıyor. Kemal öğretmen sayesinde öğrenciler ne kadar değişti. öğretmenin konuşmalarını bir dinleyin bence. hayatımızda kaç öğretmen ilgilendi bizle bu kadar. Kemal öğretmenler çoğalsa keşke.yerimseniben