Arka Sokaklar Kanal D

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve supurgelicadi tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : supurgelicadi
  1. supurgelicadi

supurgelicadi <3 Pro Üye

Beğenildi:
    628
    Ödül Puanları:
    113
    Arka Sokaklar 5. sezonun ilk bölümüyle yine nefesleri kesmeye devam ediyor&#8230;

Elif&#8217;in durumu kritiktir. Hemen ameliyata alınır. Hüsnü, Engin ve Sinan diğerlerine göre daha şanslıdırlar. Suat&#8217;ı hastanede bırakıp hemen Rıza Baba'yı ve bu tuzağı kuran Rıfat Hızal&#8217;ı bulmanın peşine düşeceklerdir. Mesut&#8217;un acil dalak ameliyatı olması gerekmektedir. Mesut ise kalkıp ekiple birlikte aramalara katılmak, Rıza Baba'yı kurtarmak istemektedir. Ancak Dr. Reşat&#8217;ı da ikna etmek biraz zor görünmektedir.

Rıfat Hızal&#8217;ın tek isteği torununun başına bir şey gelmeden onu yurtdışına çıkartmaktır. Rıfat&#8217;ın son sığınacağı tek kişi kalmıştır. Evladı gibi sevdiği Celil&#8230;

Celil, Rıfat&#8217;ın torununu yurtdışına kaçırabilecek mi? Rıfat Hızal kendini ve torununu kurtarabilecek mi? Elif komadan çıkabilecek mi? Kahraman ekibimiz Rıza Baba'yı gömülü olduğu yerde bulabilecek mi? Rıza Baba yaşayacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ağustos 2010
  2. 22 Ağustos 2010
  3. supurgelicadi

supurgelicadi <3 Pro Üye

Beğenildi:
    628
    Ödül Puanları:
    113
    çok merak ediyorum nolcak

4. 23 Ağustos 2010
  5. EfLaH

EfLaH Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yenı bolumu ızledım ya senarıtsler cok abartıyorlar .. madem adamları oldurmuycen o zaman olabılcek seyler ustunden git ..

bomba ya bomba patlıyor ama adamlar ellerını kollarını sallayarak kalkıyorlar :)) komık ya ..
    rıza baba canlı canlı gomuluyor ama kendı ' cabalarıyla ne hıkmetse kurtuluyor falan ..
    yok artık ızleyıcı ıyce salak yaptılar :))
    bekledıgım gb deıldı en az 3 - 4 kısı olur yenı ınsanlar gırer dızı bıraz hareketlenır sanıyordum

6. 24 Ağustos 2010
  7. kbra90

kbra90 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ne saçmaydı yaaa o mesut nası bi insansa narkozsuz ameliyata aldılar yuhh dedim adam bide ameliyathaneden ayakta çıkıo üstünü başını giyip adamları aramaya gidiyo,peşlerinden koşuyo..
    rıza babada o kadar zman o çöp kutusunun içinde toprağın altında nasıl kaldı havasız olacak iş mi yani hemen bayılması lazım onun ama bu kurşunların içini açtı bi şekilde bi patlama yaptı o sırada tam ekipte ordaydı falan...yok hiç güzel olmamışsempatiksalakcinni

8. 24 Ağustos 2010
  9. su_peri

su_peri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    aaa onlar kahraman arkadaşlar :KK70: her olayda hep oraya yakın oldukları gibi o durumdanda çıktılar hüsnü hemen merkezdeydi :)

10. 24 Ağustos 2010
  11. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    yenı komedı dızımız.ızleyıcıyı ıyıce aptal yerıne koymuslar bu bolumde

12. 24 Ağustos 2010
  13. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    diziler bi süre sonra aptal yerine koyuyor zaten bugün izlemedim ama şimdi okuyunca izlemiş kadar oldum

14. 24 Ağustos 2010
  15. aydasu

aydasu pembekartanesi.blogspot Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    163
    Ne kadar saçmalamıslar...
    Masallah hepsı supermen :eek:lmaz:
    Hayal kahramanı gıbıler sağ olasıcalar...
    Lokal amelıyatlar...
    Bı kere rızanın havasızlıktan bayılıp olmesı lazımdı, en az bır gun kaldı orda...
    Bulusma yerıyle ılgılı ayrıntı verılmedı...
    Hepsı ayaklandı, operasyonlara katıldı...
    Cıdden artık su ızleyıcıyı aptal yerıne koymasınlar...
    Hele o doktor adı neydı CADIARZU o pratısyenlıkle baslamamısmıydı, masallah yakında prof olacak basımıza akannehir
    Hee halk da cok bılınclı demeden edemıycem...
    Kımın bas komıser kımın amır oldugunu bı bakısta cozerız bız zaten mıllet olarak sempatiksalakcinni

Neymıs efem...
    Yasamak da olmek de ekıp ışıymıs...
    Yasamak da olmek de :dilcikar:

16. 24 Ağustos 2010
  17. EfLaH

EfLaH Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    heheheh harbı ole sanırsam fınalınde hepsı olcek :) ee ekıp ısı bu ölmek tek kalıp olunemez ..

18. 25 Ağustos 2010
  19. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    izlemiyorum ama bazen bakiyorum anlayamıyorun konusmalar o kadar amatörce hele rıza babanın hadı su ısı halledelım demesı ya adamlar ılkokul cocuklarının pıyeslerı gıbı oynuyorlar ben bunu anlayamıyorum nasıl hersey bu kadr amatörce olur....