Arka sol tarafim sabahlari ağriyor

Konusu 'Genel Sağlık Bilgileri' forumundadır ve EU3 tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Sabah kalkinca böbreğimmi bilmem hep ağriyor bazende yere eğilince kendimi kasinca böbrekmi bel fitiğimi anliyamiyorum tuvaletimi yapinca geçiyor ama hep sol taraf idrarda yanmam ağrim yok kumda bazen kasıklarımda karnımda dolgunluk hissi var yok üşenmesem doktora gidicem

2. 4 Kasım 2008
  3. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    sabah mesane dolulugundan batında daha fazla basın hissedilir tuvalet sonrası rahatlama bundandır seninki muhtemelen kas agrısıdır duş sonrası kendini sıcak tutmaya duruş ve oturuşunda dik olmaya özen göster (deneyimli bir boyun fıtıgı hastası olarak dikkat etgmezsen bir omür çekersın diyorum )

4. 4 Kasım 2008
  5. keçi kxixz

keçi kxixz güzel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı şikayetlerle ben doktora gittim tahlil falan yapıldı ama temiz çıktı.Kas ağrısı teşhisi kondu. Sana acil şifalar dilerim canım ama böyle ısmarlama olmaz sen tembllik etme bir doktora git. Sağlık her şeyden önemli.

6. 4 Kasım 2008
  7. roShum

roShum aay bi hoşuum;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benimde benzer şikayetlerim var 2 yıldır dr.gidiyorum ama senin farklı bi rahatsızlığın olabilir,uzman olmadığımız için söylediğimiz hiçbişey doğru olamaz sen iyisimi üşenme ve hastalığını ilerletmeden dr.git erken teşhis her zaman faydalı biliyorsundur,çok geçmş olsun cnm...

8. 4 Kasım 2008
  9. EU3

EU3 Guest

sağolun dikkat ettım hırka sarınca ağrımıyor annemin yün korsesini giyeyım bu akşam

10. 4 Kasım 2008
  11. EU3

EU3 Guest

ısırgan içicem bide iltihapta veya eklem ağrıda çok etkiliymiş kızlar

12. 4 Kasım 2008
  13. roShum

roShum aay bi hoşuum;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    diğer konunuda okudum az önce göğsündeki sorula ilgili olan çok yakın görüştüğüm bi arkadaşımdada aynı şekilde olmuştu göğsündeki problem sırtına yansıdı,yani bu tesadüf değil sol göğsün ve sol arka tarafın bu sorunların birbiriyle bağlantılı olabilir üşenme ve ihmal etme araştırma hastanesi gibi bi yere gidip probleminin iyice araştırılmasın sağla tekrar geçmş olsun...