arkadaşlar sperm artırıcı ilaç duydunuzmu?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Fatos81 tarafından 17 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Fatos81
  1. Fatos81

Fatos81 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birkaç yerde bunu duydum eczanede satılıyormuş acaba reçetelimi bilginiz varmı?
  2. 17 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Ilaç değil ama çahşir otunu kullanmiştik.kadinda yumurta erkekte sperm sayisini arttiriyor.eşimde gerçekten sperm sayisini arttirdi.ama eşimin problemi genetik olunca işe yaramadi.urfada üniversitede koyunlar üzerinde denemişler ve genellikle ikiz üçüz doğumlar olmuş.
  4. 17 Ağustos 2008
  5. guenmn

guenmn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öyle bir ilac ben söyleyebilirim: "Clomifen". benim esimde Almanya'da Androlog tarafindan önerildi ve kullanildi ve sonuc olarak spermler cogaldi ve hatta dogal yoldan sperm elde edildi, yani ameliyatsiz. Ilaci ama kesinlikle doktorla konusmadan kullanmamak gerekir cünkü her ilacin yan tesirleride vardir.
  6. 17 Ağustos 2008
  7. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Böyle ilaçların olduğunu biliyorum ama özellikle üremeye yardımcı tedavide kullanılan ilaçların reçetesiz verileceğini sanmıyorum.

Kaldı ki bazı ilaçları herhangi bir pratisyen doktor bile yazamıyor.Yazsada devlet yüzdeini karşılamak için illa uzmanın yazması şartını koşuyor.
  8. 17 Ağustos 2008
  9. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    EPHYNAL e vitamini iki ayri doktorda bu ilaci önerdi recetesiz alinabiliyor galiba
  10. 18 Ağustos 2008
  11. Kizil Deniz

Kizil Deniz YANLIZ SANADIR BUHASRETİM Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eşime doktor klomen verdi 3 ay kullanın dedi ben 3. ayda hamiş kaldım tabı vesıle bunlar bunun yanında kecı boynuzu pekmezı polen ve fındık bal muz cok yemişti eşim tavsıye ederım allahım herkese hayırlısı nasıp etsın a.s.
  12. 11 Şubat 2009
  13. melek23

melek23 bebeğim gel artık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim eşim azosperm bu ilacı oda kullansa spermi çoğalır mı eğerki çoğalıcaksa zaten kullanırız ama internetten aradığımda herhangi bir bilgiye ulaşamıyorum nasıl aldığınız konusunda yardımcı olurmusunuz reçeteye yazılması gerkiyorsa yazdırırız canım bu konuda bilgi verirsen sevinirim :KK46:
  14. 11 Şubat 2009
  15. serrana

serrana bir tatlı huzur almaya... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım arkadaşımın kocasına doktor hergün bir muz yemesini söylemişti.a.s sperm sayısını artırıyormuş..
  16. 12 Şubat 2009
  17. gamze-su

gamze-su Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bizde de eşimin sürekli sperm değerleri değişiyor bir düşüyor bir çıkıyor bizde enson keçiboynuzu kürü yapıyordum sonra bir aktar bize polen bala 21 karışım yaptı birde çinko destekli bir ilaçla sperm hareketlendirici tribulus diye hap verdi sonra benim adetimden yani yumurtlama gününe denk gelen 2 hap daha verdi özellikle yumurtlama günü içilcek demiş eşime bakalım hayırlısı faydasını görürsek size daha ayrıntılı yazarım
  18. 12 Şubat 2009
  19. thirdeyes

thirdeyes Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gamze su merhaba,
    Bu hap dediğini aktar mı verdi. Ankada mı nerede bu?