Arkadaşlar tatli ekşi olayi doğrumu yaşayan var mi gerçekten???

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve loya tarafından 2 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : loya
  1. loya

loya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba arkadaşlar:CüvCüv:
    10 haftalık hamileyim.Çok fazla belirtilerini yaşamıyorum ama iki aydır neredyse tatlı hiçbirşey yemedim...tatlıya karşı isteğim inanılmaz azaldı...
    Şekerli hiçbişey yemek istemiyorum ama bunun yanısıra tuzlu ve ekşi şeyler yemek istiyorum sürekli.Diri bir limonu yediğim oluyor:)))Hani derler ya tatlı yersen erkek ekşi ise kız olur.:asigim:
    Kızım mı olacak acaba:))
    Daha önce bu durumu yaşayan arkadaşlardan cevap bekliyorum
    sevgiler...
  2. 2 Ağustos 2008
  3. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cmm ben oğlumda devamlı yas pasta yedım bırde portakal. bu yıl kız yılı dıyolar gercı hamişlerın genelı kıza hamiş dıkkat ettımde
  4. 2 Ağustos 2008
  5. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben ilk düşük yaptığım hamileliğimde tatlı cok yiyodum erkekti.bu hamileliğimdede tatlı acayip seviyorum.ekşi yemiyorum sevmiyorum ekşilerri bakalım perşembe doktoragitcem artık cinsiyetini ona göre öğrenecem bakalım bu sefer ne cıkacak?bende merak ediyorum senin gibi
  6. 2 Ağustos 2008
  7. loya

loya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Edacım sonucundan haberdar edersen sevinirim.Bizde merak ediyoruz cinsiyetini.
    Gerçi kız yada erkek Allah sağlıklı doğmasını nasip etsin(hepimizinkini)...En önemlisi bu
  8. 2 Ağustos 2008
  9. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ilk gebeliğimde ekşiden nefret ettim sürekli tatlı bişeyler çekiyodu canım normaldede tatlıdan nefret ederim ama gebelikte inanılmaz yedim tatlı ama kızım oldu
    şimdi yine gebeyim bu defa da tatlıdan tiksindim ama cinsiyeti belli değil
    bence bunlara inanma biçok arkadaşımdada tutmadı hurafe hepsi çok nadir tutuyor ee o kadar rastlantıda olsun değil mi?a.s.
  10. 2 Ağustos 2008
  11. bende dogru duzgun eksi yemedim canim portakal istedii bide kolaaaaaa
    bakalim benim neyim olacakk hic biyerimden kilo almadim yanlizca gobek varr
  12. 2 Ağustos 2008
  13. Joy

Joy Üye Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    ben böle şeylere inanmam ama kızıma hamileyken haftada bir kasa portakal banamısın demezdi.valla abartısız, eşim artık taşımaktan bıkmıştı.gidip sebze meyve halinden kasalarla alıyodu.tatlı bi yiyeceği ağzıma koymadım.
  14. 2 Ağustos 2008
  15. dort ay boyunca cikardim tatlidan dort ay nefret edttimm
    tuzlu yedim bol boll
    su siralar tatli ve sucuk yiyorum
    halaa ogrenemedimm ne aci bi durumm
  16. 2 Ağustos 2008
  17. funda72

funda72 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ilk gebeliğmde acaip ekşi istiyordu canım.hiç tatlı çekmemişti canım.bide asma yaprakları varya onları kısırla yiyiyodum ama kısırı ekşi yapıyodum ayyy ağzım sulandı.ikinciye hamile kaırkalmaz tatlıdan tiksindim.ekşi istedi canım gene.gece kalkıp ekşili çorbalar yapıp içiyordum.ama nasip değilmiş bebeğimi kaybettim.ilk çocuğum kız oldu.ikinciyi bilemiyorum daha 7 haftalıktı.
  18. 2 Ağustos 2008
  19. ebruli_30

ebruli_30 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Benimde ilk oğluma hamileliğimde:CüvCüv: genelde tatlı yedim hemde deliler gibi diyebilirim, ama ikinci bebişimde tatlıdan tiksindim bolca ekşili çorbalar yapıp içiyordum ama oda erkek oldu ve 6 ay cinsiyetini göstermedi bende kız diye baya ümitlenmiştim :1rolleyes:fakat dünya tatlısı bir oğlum daha oldu bence butatlı ekşi yeme işi sadece tesadüf... şimdi 3.bebişime hamileyim bunda henüz bişe canım istemiyo rabbim hayırlısı ne ise onu nasip etsin hepimize a.s.