arkadailar bir yıl oldu hala değişiklik yok lütfen yardım edin

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve serpilyurt tarafından 22 Aralık 2009 başlatılmıştır.

22 Aralık 2009
    Konu Sahibi : serpilyurt
  1. serpilyurt

serpilyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tedavi sürecim geçeli bir yıl oldu ve hala adetlerim aynı düzensizlikte lütfen bana cevap yazın benimle aynı durumda olan varmı napmam lazım çok canım sıkılıyor bu arada arkadaşlar yazacaktım başlığa arkadakiler gibi olmuş kusura bakmayın

2. 22 Aralık 2009
  3. findikk

findikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    93
    Benimde 6 ay olck tedavide olalı.Benimde vücudumun dengesi baya allak bullak oldu.Adetlerim düzenli fakat miktarda çok azalma var ve ara ara kasık ağrılarım oluyor.Özelliklede adet zamanı kasıklarımda bi hassasiyet ve ağrı oluyor.(tedavi sırasında olduğu gibi).Adetlerim normalde sancılı olurdu fakat kasık ağrımı hissetmezdim karnımın ağrısından.Tedaviden sonra sadece kasıklarımda ağrı oluyor ve bazaen aşırı oluyor. Doktorada gittim fakat bir problem yok diyor ben kürtajla alakalı diye düşünmüştüm (benim 2si tutmuştu fakat kalp atışları hiç duyulmadı ve kürtaj oldum:KK43:( ) sanırım tedavide kullanılan ilaçlar baya vücudu etkiliyo ve etkiside ne kadar devam ediyor bende anlamış değilim açıkçası canım.Doktora gitmedinmi tedaviden sonra?

4. 22 Aralık 2009
  5. serpilyurt

serpilyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok hiç gitmedim belki düzelir diye bekledim ama yok düzelmiyor