Arkadalar acil... Sedefle ilgili yardmnza ihtiyacm var.:((..

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve batarang tarafından 9 Haziran 2009 başlatılmıştır.

9 Haziran 2009
    Konu Sahibi : batarang
  1. batarang

batarang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    annem sedef oldu.özellikle başındakiler saçlarından dolayı çok rahatsız ediyor.ve ağızdan ilaç kullanamıyor kalp hastası olduğu için.:1no2:pomatlar da pek etki etmiyor,geçiyor ama tekrar çıkıyor ,sizden ricam bitkisel bir kür biliyorsanız yardımcı olmanızdır

2. 9 Haziran 2009
  3. batarang

batarang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bilen kimse yok mu:1no2:

4. 13 Haziran 2009
  5. beyza 25

beyza 25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım hiç moralini bozmiyim ama benim eşimde 5 yıldır sedef hastası bütün tedavileri denedi hem ilaç hem bitkisel diproline pomat kullansın hiç olmazsa pullanmasını engeller başı içinde eczanelerde şampuanlar var aslında ballı bi karışım içmişti baya iyi geldi ama kalp hastası belki ters etki yapar allah korusun stres en büyük düşmanı azdırıyo bol bol deniz kum güneş en etkili yolu allah şifa versin canım

6. 16 Haziran 2009
  7. batarang

batarang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ilgine çook teşekkür ediyorum hangi şampuanlar bunlar?bilgi verebilirmisin?

8. 17 Haziran 2009
  9. beyza 25

beyza 25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım ne demek procade şampuan cildiye verdi bunu birde eubos diye var onuda eczacı tavsiye etmişti

10. 17 Haziran 2009
  11. batarang

batarang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok teşekkür,peki hangisini tavsiye edersiniz;?bir fayda gördünüz mü;?

12. 17 Haziran 2009
  13. beyza 25

beyza 25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım bence ilk yazdığımı kullan abimin eşimdede vardı başında o kullandı iyi geldi eşim daha yeni kullanmaya başladı ama faydasını görüyo

14. 1 Temmuz 2009
  15. cansed

cansed Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    dilara77 arkadaşım, bizzat babam denedi neredeyse tümü yok oldu. reklamlarda da görmüşsündür. alpha rice diye bir pirinç tozu var. babam onu kullandı. ne ilaç ne bir şey. hiçbiri onun kadar iyi gelmedi. ve babam da kalp hastası. şiddetle tavsiye ederim.

16. 15 Temmuz 2009
  17. batarang

batarang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım kusura bakma fazla kimse cevap vermediği için buraya bakmıyordum yeni gördüm.ilgine teşekkür ederim ,nasıl kullanılıyor pirinç tozu ve nerden bulabiliriz?babanın sedefleri tamamen geçti mi?

18. 17 Temmuz 2009
  19. VidiVici

VidiVici Guest

Arkadaşlar sedef in tıpta çaresi yok.şu an tedavide sadece sivas-kangal daki balıklı kaplıca da geçici tedavi edilebiliyor.36 derece suda yaşayan 3 çeşit balık sedef yarasını yiyip pansuman ediyolar+kaplıcanın içme suyu çok faydalı.tedaviden 6-7 ay sonra tekrar çıkabiliyor sedef.fakat 2-3 yıl arda arda gidildikten sonra tamamen sedef hastalığından eser kalmıyor.birde nurseni denen birisi vardı eskiden otlarla iyileştiriyordu ama sanırım 99 depreminde vefat etti yada ben öyle duydum.1 ay önce kadar sedefe kesin çözüm gibi haberlerde geçmiş tv de ama tam nedir izleyemedim.acil şifalar diliyorum...