Arkadalar bana yardm edebilir misiniz?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve erva15 tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

11 Mart 2009
    Konu Sahibi : erva15
  1. erva15

erva15 Guest

ben istanbul avrupa yakasında bayrampaşa da oturuyorum daha 2 sene oldu eşimle buraya gelelı çevremız bır tanıdığımız yanı bu konularda yardım edebılecek kımsemız yok ve iyi bır bayan kadın doğum doktoru arıyorum ilk defa gıdıp muayene olacağım daha önce bır defa gıtmıştım ama doktor cok ters bı ınsan cıktı hiç memnun kalmadım muayene bıle olmadan hemen cıktım bebek istiyoruz ama 9 aydır olmuyo ve doktora gıtmek istiyorum eşim sabret olur dıyor ama ben endişeliyim bıldığınız memnun kaldığınız doktor varsa lütfen yazın bana paylaşımlarınızı beklıyorum

2. 12 Mart 2009
  3. nhrgkscglyn

nhrgkscglyn Guest

merhaba arkadaş ben anadolu yakası dragos şifa hastanesi mine hnm a gidiyorum iyi bir bayan

4. 12 Mart 2009
  5. debby

debby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Jin.Op.Dr.Burcu Kardaş Arslan

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
    Zeytinlik mah.Fişekhane cad.
    Aker işhanı No 18 daire 3
    (Carousel Alışveriş Merkezi Mango kapısı karşısı)
    Bakırköy / ıstanbul

................................

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Mart 2009
  6. 12 Mart 2009
  7. Kuzey

Kuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
  8. 14 Nisan 2009
  9. nalancan

nalancan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben 1 buçuk sene oldu doğum yapalı kendi doktorumu öneririm çok memnun kalırsınız giderseniz haber verin sonuçu bekliyorum inşallah benim kızılarım gibi kızlarınız olur bu arada bende bayrampaşalıyım beşyüzevler şafak hastanesinde ali osman koyuncuoğlu

10. 14 Nisan 2009
  11. erva15

erva15 Guest

cok sağol canım ama erkek doktor tercih etmıyorum zaten suan nisa hastanesı mürvet hakyemez e gidiyorum çok memnunum yıne de ilgin için çok çok teşekkür ederim

12. 14 Nisan 2009
  13. erva15

erva15 Guest

kızlar konusunda da Allah sesınızı duysun ne dıyeyım çunku ben kız cocuklarına bayılıyorum ama artık hayırlısı sağlıklı olsun da

14. 15 Nisan 2009
  15. Cihannur

Cihannur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sen şişmansan biraz kg ver.soğan kürü uygula.hormonlar düzene giriyomuş.Adama hergün taze meyve suyu sık.keçiboynuzu pekmezi yedir.bide çinko hapı (spermi hareketlendiriyomuş).sigara içmesin olur kızım sabret..doktor 1 sene bekletiyo zaten..