Arkadalar, ben de kendime birey sorun yaptm. Ltfen cevaplarnz esirgemeyin..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Slinn tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Slinn
  1. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar bir konuyu okurken gercektende cok dikatimi ceken ve bu konuda hic bir fikrim olmadigi icin sizlerden fikir sormak istedim bu mesele surekli kk konu oluyor bir kadin neden kocasinin telefonunu karistiramaz ?? cok merak ediyorum

BIR KOCANIN TELEFONUNU NEDEN KARISI KARISTIRAMAZ ???

lurfen birileri cevap yazsin nedennn ??

2. 18 Ağustos 2009
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.691
    Ödül Puanları:
    463
    anlamadım ki, karıştırabilir alır eline karıştırır, ne demek istediğini anlamdım doğrusu

4. 18 Ağustos 2009
  5. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım ılk yorumu ben yapmak ıstıyorum.. :lepi: esler kocasının tlf karıstıramaz dıye bısey yok benım dusuncemle karıstırmamalı dıye bı sey var.. yanı soyle kı bızım esımle aramızda boyle bısey vardır kı dogruluguna ınandıgım yanı evlendık dıye bırbırımızın ozel haklarına ozel ılgı alanlarına mudahale etmeyız.. :1closedeyes: karıstırmayız.. mesela tlf ozele gırer .. cuzdan cantalar.. mesela benım cantamda ozel gunlerıme aıt seylerım bulunur veya bana aıt ozel seyler esım her nekadar da bılıyorda olsa gormesını ıstemem.. :eek:lmaz: evlendık dıye cıftler bır brırının ozel esyalarına kısısel haklarına mudahale etmemelı dıye dusunuyoruz bız esımle.. yerde bulunan kendımıze aıt olmayan bı kagıda bıle ızınsız bakmayız bıle.. :nazar: tabııkı bu bızım gorusumuzde bu konu aklına nerden geldı onu anlıyamadım.. CADIARZU

6. 18 Ağustos 2009
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.691
    Ödül Puanları:
    463
    ama ilk yorumu ben yapmıştım berenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

8. 18 Ağustos 2009
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.691
    Ödül Puanları:
    463
    valla ben cep telefonunu özel bişey olarak görmüyorum, kontrol amaçlı bişeyler var mı diye bakmak için değil ama bazen alır bakarım oyun oyunarım, foto çekerim, özel hayata müdale gibi düşünmüyorum, bilmem benim fikrim bu:sm_confused:

10. 18 Ağustos 2009
  11. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Canim daha cok acayim konuyu , kk da bircok topikde benim dikatimi cekti, arkadaslarimiz yorumyazarken... ornek: konu sahibi diyelimki esinin telefonunu karistirmis ve yanlis birsey gormus burda topik acmis ne yapayim diye, yardimci olmak isteyen arkadaslarimizda esin anlarsa telefonunu karistirdigini! gibilerinden yorumlar yapiyorlar, sadece bir topikden bahsetmiyorum genelde bu sekil yazilari okuyorum !!, bende anlam veremiyorum kocalar karisinin onun telefonunu karistirdigini anlasa ne olur ? neden karistiramiyorlar? kocasinin telefonunu karistirmayan arkadaslar daha net bir cevap vere bilir belki bana.. simdi daha net anlata bildimi bilmiyorum?

12. 18 Ağustos 2009
  13. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sorma ole oldu valla.. kaydirigubbakcemile5 ben geldıgımde kımse yoktu.. :sm_confused: bende ılk yorumu ben yapıcam dıye :lepi: ama bı baktım sen yazmıssın.. Şeniz neyse saglık olsun.. delikafadulden

14. 18 Ağustos 2009
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.691
    Ödül Puanları:
    463

anladım canım ama ben diğer taraftayım bu konuda ben onu telefonunu alırım o benim telefonumu alır, yok benim özelim o, falan gibi bi muhabbet aklımıza bile gelmez bizim, belkide biz anormaliz, bilmiyorum

16. 18 Ağustos 2009
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.691
    Ödül Puanları:
    463
    kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5

18. 18 Ağustos 2009
  19. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    ay vallahi cok tuhaf geldi ne yalan soyleyim :bbo: yaw koynuna girdigimadam benim en nemahrem yerlerimi biliyor bende onun , nasil olurda onun ozel hayati senin ozel hayatin olur anlam veremiyorum mirmirmirmir