Arkadalar bende 1 cm kist varm nemli mi?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve betxuxl19 tarafından 4 Nisan 2008 başlatılmıştır.

4 Nisan 2008
    Konu Sahibi : betxuxl19
  1. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar bende 1 cm kist varmış önemli mi?doktora kürtaj sonrası muayene için gitmiştim öyle dedi tedavi dedim gerek yok dedi inanayım mı sizce ?ben hamilelik döneminde çok araştırma yapmıştım çok bilen çok yanılır hesabi sonra bwbek büyümedi öldü şimdi o nedenle artık araştırmaları bırakıyorum kist hamileliği önlemez dedi sizler neler biliyorsunuz? paylAŞIR MISINIZ?

2. 4 Nisan 2008
  3. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    betülcüm hemen endişelenme bir uzmana dah görün.ben evlenmeden önce 8 tane kist saydı dr ve pko dedi evnene kadar kendi kendine geçti.şimdi başka 2 kist var ama dr un çikolata kisti demediyse endişelenme.çikolata kisti biraz zor geçiyor o kada

4. 4 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

canım bende de kürtajdan sonra 2 tane 4cm kist oluşmuş zaten cok az adet gormuştum..doktor sebebi stres dedi..ilaç verdi 10 gun kullandıktan sonra adet olucaksın dedi..adet oldum bu sefer normaldi adetim..adetten sonra tekrar gel dedi..adetim yeni bitti haftaya kontrolum var gecmişmidir acaba bemde merak ediyorum

6. 4 Nisan 2008
  7. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kıstıın cısı onemlı
    bendede ıkı tane var bırı 5 cm hatta ama hamıleyım su an bır zararı yok dedı dr

8. 4 Nisan 2008
  9. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.941
    Ödül Puanları:
    563
    betülcüm hiç merak etme 1 cm lik kist önemli değil benim 3 cm di laparoskobiyle ameliyat oldum.daha sonra tekrarlamadı,hamileliği etkilemez korkma ilaçlageçer ya da adet sırasında kenndiliğinden kaybolur.geçmiş olsuna.s.

10. 5 Nisan 2008
  11. dxuxnyam

dxuxnyam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.
    tatlım ben hamile kaldığımda sağ yumurtalığımda 6 cm büyüklüğünde kist var demişdi.zararı yok dedi o yüzden sakın endişeye kapılma ve hiç bir şeyi çok araştırma kafan çok karışır inşallah ALLAH sana tekrar anneliği yaşatır. a.s.:nazar:

12. 5 Nisan 2008
  13. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Slm canim kist olup ta hamile kalan arkadaslarin yazmis demek merak etme.Sadece doktoru ihmal etme ve 1 sm bir tane kist olduguna gore Pko degilsin.hangi kist? Gecmis olsun.

14. 5 Nisan 2008
  15. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ADINI SÖYLEMEDİ AMA GEÇER Mİ DEDİM DR GEÇMEZ DEDİ TEDAVİ DEDİM 1 CM LERE BİŞEY YAPMIYORUZ TEDAVİ UYGULAMIYORUZ DEDİ KÜRTAJ SONRASSIADET UZAMASI İÇİN GİTMİŞTİM DOKTORA ORDA ORTAYA ÇIKTI KİST BENDE SU TOPLANMASI OLMUŞ İLAÇ İÇİYORUM DOKTORA CUMA GENE GİTCEM BU KİSTLE İLGİLİ NE SORAYIM BAŞKA NE SORAYIM DOKTORU BULMUŞKEN...BENİM DOKTORUN AĞZINDAN LAF ALMAK ZOR DA KENİNE İYİ BAK:a015:

16. 6 Nisan 2008
  17. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim yumurtalıklarımda kaçtane kist var sayısını bile bilmiyorum:1no2::1ninca:

18. 6 Nisan 2008
  19. sevim35

sevim35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    93
    valla betülcüğüm bence kist değil bir cm yarım cm olsa bile önemli.Çünkü benim başıma da geldi kürtajdan sonra kanamam oldu doktora gittim.Doktor 1cm bile olmayan bir kist oluşmuş dedi bana bi hap verdi bu hapın saati çok önemli buna dikkat et tam saatinde iç dedi.Onu kullandım.birde kanı durdurmak için bir hap verdi.onu kullanınca kanım durdu ancak.Meğerse durmuş gibi görünmüş ama içten içe birikmiş.vajinamda arada acı geliyordu.yanma oluyordu tekrar gittim doktora.İçerde kan biriktiği için kist 5cm olmuş bunu almalıyız yoksa bir daha hamile kalamazsın dedi.önemli çoook önemli dikkat et.