Arkadalar Dual plan Meme Protezi taktrdm, sperim

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve elifnazz tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : elifnazz
  1. elifnazz

elifnazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar;
    Cuma günü ameliyatımı oldum arkadaşlar dediğim gibi. Korktuğum gibi olmadı, uykusuz bir gecenin ardından erkenden hastaneye vardım, hem mutluyum hem korkulu.Eşime de bişey belli edemiyorum, korkuyosan olma diyecek çünkü , sonuna gelmişim bırakırmıyım. Odada kan testi sonuçlarımı beklerken, anestezist gelip gördü derken ölecek gibiydim. Doktorumla yaptığım son konuşmanın ardından damardan iğne yaptılar ya sonrası kayıp bende. Bir kendime geldim ki ameliyat bitmiş. Sanki göğsümün üzerinde bişey oturuyor gibi.Hafif kalkmaya çalıştım, sanki silikonlarım dışarı çıkacak gibi geldi. Allah'tan serumla verilen ağrı kesiciler var. 1 gece hastanede kalıp eve çıktım. Bügün 4. günüm, bu sabah doktorum hortumları aldı. Bayağı rahatladım gibi. Zaten doktorum 3-5 gün bayağı ağrın olacak demişti. Ama göğüslerime baktıkça ağrı falan umrumda değil. Füze gibiler maaşallah:nazar:. Ayna karşısına geçip geçip bakıyorum kızlar ya muhteşem bir duygu. Doktorum 295 cc anatomik dual plan ameliyat uyguladığını söyledi. Şu anda bandajlar içindeyim, bugün hortumlar çekilirken bandajlar açıldı, inanın yatarken bile göğsüm var, önceki gibi dümdüz değil.Bakalım gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Öpüyorumm.hihoyyyt

haziraninci bunu beğendi.
  2. 4 Mayıs 2009
  3. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlı olsun canım memnun olmana çok sevindim...ne olursa olsun bir kadın için öenmli göğüs ölçüsü bende düşünüyorum ama cesaretim yok malesef idare eder ölçüde diye pek yanaşmıyorum ama senin yazdıkların cesaret verdi sanki biraz umarımhiç bir sorun çıkmadan kullanırsın sevindim senin adına darısı isteyenlerin başına bu arada nekadara maloldu fiyat olarak ?

4. 4 Mayıs 2009
  5. Elis

Elis Guest

gecmis olsun canim,,,ah bide ban olmasaydida,resim goreydik ne iyi olurdu,,,a.s.

6. 5 Mayıs 2009
  7. elifnazz

elifnazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Sağolun arkadaşlar;
    Valla burun murun olsa resim koyayım da meme bu. Allah tüm isteyenlere nasip etsin.

8. 6 Mayıs 2009
  9. samyeli2009

samyeli2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba elıfnazz
    geçmiş olsun beğendığıne sevindim
    Benimde perşembe sabahı ameliyatım var umarım anlattığın gibi güzel geçer çok heyecanlıyım

10. 7 Mayıs 2009
  11. elifnazz

elifnazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Sağolun şekerler;
    Eh yarın bir hafta oluyor bile. Walla abartıldığı kadar bulmadım ben bu işi ya. Bi de o kadar güzel oldu ki. Doktorum duymasın, aldığım dantelli sütyenleri takıyorum bandajların üstüne. Aptalım ben ya niye bu kadar bekledim ki. Bir hafta daha bekliycem bandajlar çıkıcak, sonra daha da rahatım. Henüz kollarımı rahat kaldıramıyorum, ama işime bile başladım. Gelişmeleri bildireceğim.

Son düzenleme: 7 Mayıs 2009
  12. 12 Mayıs 2009
  13. EU3

EU3 Guest

Ya çok mutlu oldum Elifnaz'cığım. Ben de Aylin Hanım'a genital estetik yaptırdım geçen sene .O esnada meme muayenesi de yaptırmıştım. Meme toparlatacağım bu sene, altına da protez koyacak, inşallah şu paramı biriktirebilirsem.

14. 12 Mayıs 2009
  15. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    gule gule gonul rahatlıgıyla kullan elıfnazcım..

bende 4 gun once oldum bamba gıbıler ıns boyle kalırlar :p

sana bısey sormak ıstıyorum amelyattan kac gun sonra dus aldın bana doktoum yarın bantları cıkarıp alabılırsın dedı ama hazır hıssetmıyorum kendımı ..
    dıkıs alma olayı olmıcak bende ıple dıkımemıs cunku..
    ve sporcu sutyenı takmamı ıstedı ama ben ıstemıyorum sen takıyormusun?

Son düzenleme: 12 Mayıs 2009
  16. 12 Mayıs 2009
  17. EU1

EU1 Guest

merhaba doktorun kimdi fiyatı neydi nasıl geçti ameliyatın çokmu oldu bu sorular :)

18. 12 Mayıs 2009
  19. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    bı arkadası daha goturdugum ıcın bana 3000'e yaptı ama 4000den asagı yapmıyormus normalde..
    amelyat nası gectı bende bılmıyorum mısıl mısıl uyuyordum uyandıgımda fuze gıbı memıslerım oldugunu gordum benım kas ustu oldugu ıcın agrım pek olmadı ..
    doktorum.op.dr.ayaz ASLAN'dı..
    cok guzel motıve edıyor ve telefonlar arayıp arada soruyor sıkayetın varmı agrın varmı vs.gıbı ılgısını cok begendım tavsıye ederım :KK66: