Arkadalar elbise aryorum ltfenn!!! yardmlarnz bekliyorum

Konusu 'Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler' forumundadır ve genc21 tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : genc21
  1. genc21

genc21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar o kadar abiye sitelerine ünlü mağazalara bakındım ya çok pahalı ya da hiç istediğim şey olmayan tarzım olmayan kıyafetler buldum lütfen bana yardım edin!
    içinizde terzi olan modayla yakından ilgilenen bu tür mağazalarda aradığım tarifle karşılaşmış olan ya da böyle bir mağazada çalışan varsa lüttfeen yardım etsin
    isteyim şu;
    kumaşı mümkünse saten ve kısa saten olmasada kesinlikle ağır bir kumaş olmayan hafif pamuklu da olabilir ya saten dışındaki abiyelerin kumaşını tahmin edin hayal edin o tarz bir şey işte :KK70: modeli beren saatin şu kıyafeti tarzında sade hoş (ve duruş olarak ne kadar sade gözüksede farklı);

rengi kırık beyaz beyaz krem olabilir ama özellikle istediğim ve bayıldığım öyle bir renk varki
    o da elektrik mavisi diyoruz ama bana göre klein blue elektrik mavisinin koyusu kanımca şu aşağıdaki renk

arkadaşlar yardımlarınızı fikirlerinizi desteklerinizi ciddi anlamda bekliyorum etsenizde etmesenizde teşekkürler...

2. 2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : genc21
  3. genc21

genc21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok yardımcı oldunuz gerçekten hepinize teşekkürler