Arkadalar, fikirlerinize acil ihtiyacm var Ne olur kafam ok kark ya huyumdan ya

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bade_88 tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

28 Eylül 2009
    Konu Sahibi : bade_88
  1. bade_88

bade_88 ben sonbahar kızıyım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benm bi sorunum war çok kafam karışık yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum lütfen...benm 2.5 senelik bir beraberliğim wardı son 1 snesi ayrılıp barışmakla geçti sürekli ayrılıklarımızın sebebi benm aşırı kıskanç olmam we erkek arkadaşımı kısıtlamm yani bu öle sölüo hayatına çok müdahale ediyomuşum bu da onu ilgisizleştiryormuş mafoldumben ama nedense o ayrılmıo o bunları sölüo bende ii o zmn katlanma bu duruma ben böyleyim diorum deişemm diorum ayrılıoruz ama sonrasında 2 gn bile geçmeden o geri arıyo Çok üzgünüm çoook sora gene barışıoz 1 ay sora gene aynı şeyler oluyo :umursamaz: son ayrılmamız 1 ay önceydi tartıştık ben hattımı kırdım sürekli mail yolladı konuşmak istedi neyse msnde konuşmaya başladık gene dün geceki konuşmamızda beni sewdiğini ama bu karışma kıskançlık olaylarından nefret ettini bunlar olmassa çok mutlu olabileceğimizi hiç ayrılmıcamızı çnkü benden wazgeçemdini sölüo ama bu huylarım dewam ederse de hep böle üzülürüz ayrılıp bbarışırız dio :sinifsinif: şimdi benm sorum şu sizce ne yapmalıyım kendimi dizginlemelimiyim ya da nası dizginleyebilrim senağlama ya da olmıcak zaten beni bu şekilde kabul etmeyen adamı daha fazla tutamam mı demeliyim yardım edin bana düşünmem için zmn werdi tabi bende ondan bişeyler istedim ama sen bunları yaparsan ben zaten senn her istedini yaparım dedi (bide ek bilgi olarak farklı şehirlerdeyiz we çok yakışıklı bi insan diil ben ona göre daha gösterişliyim bütün arkadaşlarımız ortak olanlar öle dio ama ben hala kıskanıom o beni kıskancağına off nolur yardımm -tatlicadiarzu- :uhm: :teselli: :1hug:

2. 28 Eylül 2009
  3. frezya_34

frezya_34 kimse vazgeçilmez değildr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    all iştee aynı benim durumumdan bi örnekk :bbo:
    valla tatlımm elinden geliyorsa kıskandığını belli etmee
    bırak ne hali varsa görsün ilgilenmeee
    sen ilgilenmedikçee
    o daha çok çıldıracak :jeyyar:
    hatta sevginden şüphe bile duyacakk
    inanki o seni kıskanmaya bile başlar sonunda
    ama şunu unutma sen onu kıskandıkça o kendini boğulmuş gibi hisseder
    yapmayacağı şeyleri bile sırf senin kısıtlanmana dayanamadığı için yaparr kötükedihüso
    kendini kanıtlamak için yanii
    kimseye hesap vermediğini göstermek içinn
    ve şunu unutma kimse vazgeçilmez değildirr :eek:lmaz:
    onun öyle söylemesi falan hep hikaye bigün canına tak eder bu kadar boğulmak
    alır başını gider üzülen sen olursunn -tatlicadiarzu-
    sana tek diyebileceğimm sık dişini biraz kıskanmaa
    bunlatmaa çocuğuu kızz mademm seviyonnn bırakk huzur verr :eek:klava: a.s.

4. 28 Eylül 2009
  5. frezya_34

frezya_34 kimse vazgeçilmez değildr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ..........................................

Son düzenleme: 28 Eylül 2009
  6. 28 Eylül 2009
  7. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Ayarsız kıskançlık fiziksel özelliklerden değil kendine güvensizlikten kaynaklanır... Bu nedenle siz "daha gösterişli olduğunuz halde" erkek arkadaşınızı kıskanıyorsunuz, demek o da aradaki farkı özgüveniyle kapatıyor... :nazar:
    Ve tahmin edin bakalım, hayatta hanginiz daha az sıkıntı yaşayacak ve ilişkisinde daha huzurlu olacak sengözlerimebaksanab

8. 28 Eylül 2009
  9. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    benim ilşkimdede tam tersi erkek arkadşım çok aşırı derecede kıskanç cnm eğer seviyorsan sıkma ben bile kız olduğum halde kıskançlığına zor katlanıorum ki bu sıkıntıya gelemyen erkekler napsın :S bırak ilgilenme sonra o kıskanıp ilgilenecek senle birazcıkta kıskandırmaya çlş ama çocukça olarak değil tabi ama bırak ilgilenme çokta serbest bırakma tabi erkek milletiyerimseniben

10. 28 Eylül 2009
  11. cadim_06

cadim_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    insanın sevdiğini kıskanması çok normal.ama herşey dozunda olmalı.erkekler hayatlarına çok müdahale edilmesinden hoşlanmıolar malesef.ama 2.5 yıldır süren bi ilişkiniz varmış dediklerine inan bence seni sevio.kendini biraz daha dizginlemeyi dene hem senin kafan rahat olur hemde o.dolayısıylada ilişkiniz düzenli bi şekilde devam eder..!!

12. 29 Eylül 2009
  13. bade_88

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır tatlım yorumun yannış ben kendime gayet özgüveni olan biriyim her ortama girrerim çıkarım we kendimi her yerde kanıtlayabileceğimi her anlamda düşünürüm bunların bilincindeyim ama benki kıskançlıktan çok dırdır etme hayata müdahale yani bi kızdan kıskanma falan diil öle bişi yapmıcanı biliorum zaten ama nedense sürekli düşünmediğim gibi konuşuorum çokk ince eleyen sık dokuyan ayrıntılara takan bi tipim o yzden oluo bunlar :1no2: :kızgın: vereliniortak

14. 29 Eylül 2009
  15. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    peki sence çok kısıtlıyor musun yoksa ona mı öyle geliyor
    ve seviyorsan ve sencede fazla kısıtlıyorsan bence kıskandığını belli etme
    tabi hiç belli etmede demiyorum bazı yerlerde yine müdahele et ama çok üsteleme
    belli seni seviyor galiba
    sende onun sevgisi için kıskan ama çok belli etme ...

16. 29 Eylül 2009
  17. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Özgüveni olan bir insansanız erkek arkadaşınızdan daha gösterişli olduğunuzu, onun çok da yakışıklı olmadığını buna rağmen "aşırı kıskanç olduğunuzu", hatta "o beni kıskanacağına ben onu kıskanıyorum" ifadenizi ilk mesajınızda belirtmeniz garip olmuş... -tatlicadiarzu-
    Ve yine özgüveni olan biri düşünce yapısını düzgün inşa etmiştir ve başkasının hayatına yersiz müdahalede bulunmaz hele sonrasında dırdırından kendi pişman olacak kadar ileri gitmez diye düşünüyorum... :nazar:

18. 30 Eylül 2009
  19. bade_88

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben müdahalelerimin yersiz oldunu düşünmüyorum ama we sewgilisi olan diğer kız arkadaşlarımada soruyorum onnarda benm dawrandaığım gibi dawranıyorlarmış ama karşı taraf onnarda ilgiden we kıskanılmaktan hoşlanıyor bnm erkek arkadaşım kendine ilgi gösterilmesi ona göre müdahale edilmesi onu boğuyor.:umursamaz: :eek:lmaz:
    '' o beni kıskanacağına ben onu kıskanıyorum" bu sözü söylememin altında şöle bir gerçek war o da beni kıskanıyor kısıltlıyor ama ben onun kadar şikayet etmediğim için ona yaptıkları normal geliyor ben onun gibi dawrandığımda kıskanç we kısıtlayıcı oluyorum...:uhm: :nazar: