Arkadalar Fuat Yksele Gs bytme Ameliyat olan var m?... Acil

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve rose8 tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : rose8
  1. rose8

rose8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar prof.dr fuat yüksele göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum.. bu konuda daa once tecrübe sahibi olanlar varsa yada iyi kötü duyduklarınızı lütfen benimle paylaşın.. teşekkürlerCADIARZUCADIARZU

2. 8 Mayıs 2009
  3. EU1

EU1 Guest

slm bende fuat beyde ameliyat olmayı düşünüyorum hakkında birşeyler bilen varsa lütfen yazsın benim hem göğüs hem burun olucak yaza inş
    fuat yüksel hakkında bilgileri olan varsa yazsın lütfen

4. 24 Mayıs 2009
  5. rose8

rose8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlarrr kımse bılmıoo muu kımsenınn bı bılgısı yokmu halaa dusunuorummm .. helpp mee =)=)

6. 20 Temmuz 2009
  7. pokahontas

pokahontas RabbimEYLÜL'ÜMsanaEmanet. Üye

Beğenildi:
    294
    Ödül Puanları:
    163
    benim kardeşim oldu. ama daha 3 gün oldu. şuan için memnun. güsel oldu:KK70:

8. 21 Ağustos 2009
  9. bahar456

bahar456 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben fuat beye gögüs büyütme ameliyati oldum.2 dogumdan sonra hemen hemen dümdüz oldu gögüslerim.bu yaz 400 cc lik büyüttüm.suan cok güzel duruyor.ayrica burun ameliyatida oldum. her ikisindede cok basariliydi.bence bence basalili bir doktor..

10. 7 Eylül 2009
  11. ulkuss

ulkuss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sana özelden mesajda yazdımlütfen bana yardımmmmmm

12. 21 Eylül 2009
  13. EU2

EU2 Guest

iki gun once ist daydım ve eşim burun ameliyatı oldu o o sıra bizim tamponları almaya geldiginde bir burun birde gogus ameliyatı yaptı başka birilerini ...

burunda bilgi verebilirimde gogus hakkında bilgim yok ...

sadece yan odada yatan kadın o gn olmustu gogusten o kadar ...

14. 24 Eylül 2009
  15. bahar456

bahar456 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    alkisalkisalkis

16. 24 Eylül 2009
  17. bahar456

bahar456 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    temmuzun 18 .de fuat beye ameliyat oldum.kesinlikle tavsiye edrim.cok iyi motiviye ediyo ve güven veriyo.korkma bence.cünkü bende cok zor olmadi burun ameliyati.tabiki sisliklerim oldu.bide burun tikanikligi filan.. bilgisayarda burun tasarimi yapildiginda kesinlikle ne istedigini iyi ifade et.. sonucu iyi oluyo.en azindan bende iyi oldu.yazada fuat beye yüz dolgusu yaptiricam kismetse.. simdiden gecmis olsun canim..

18. 3 Şubat 2010
  19. darlingx

darlingx ORKİDE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende 1 yıl önce silikon protez ve liposuction ameliyatı oldum ikisi aynı anda

2 saat sürdü sonuçtan memnun kaldım dr fuat yüksel'e yaptırdım çok güven verici bir

doktor aklınıza takılan herşeyi rahatlıkla sorabiliyorsunuz hastası için elinden geleni

yapıyor ameliyatın maliyeti konusundada yardımcı oluyor meme büyültme operasyonunu

areo'dan yani (meme başından ) kesi yapıyor en az iz orda oluyormuş koltuk altı ve

göğüs altından yapılan kesilerde daha çok iz kalıyormuş ve mentor marka pürüzlü jel

silikon kullanıyor pürüzlü olmasının sebebi kapsül oluşumunu en aza indirmek eğer yoğun

bir kapsül olursa ikinci bir ameliyatla kapsülü alıyor ve hiç bir ücret almadan yapıyor bu

ameliyatı ben 5 yıl araştırdıktan sonra fuat beyde karar kıldım ve çok memnun kaldım

ayrıca bir arkadaşımda burun ameliyatı oldu ve sonuç mükemmeldi herkese tavsiye

ediyorum hayallerinizi ertelemeyin hayata her zaman güzel bakın güzel kalın :)

Son düzenleme: 3 Şubat 2010