Arkadalar ne olur yardm ediiin:((((

Konusu 'Nöroloji - Beyin ve Sinir Hastalıkları' forumundadır ve buket_asude tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1 Eylül 2009
    Konu Sahibi : buket_asude
  1. buket_asude

buket_asude zeynep ecrinin annesiii:) Üye

Beğenildi:
    574
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar kardeşimin ani baş ağrıları falan vardı dün doktora gitti emar falan çekilmiş ultrasona falan girmiş beyin damarında iltihaplama çıkmış nedir bu neden olur doktor bi kaç test daha istemiş ama çok korkuyorum bilgisi olan varsa nolur bişayeler yazsın çok kötüyüm ne olduğunuda bilmiyoruz :gitme:

2. 1 Eylül 2009
  3. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ne olduğu hakkında hiçbir bilgim yok ama inşallah önemli bişey çıkmaz.

4. 1 Eylül 2009
  5. SoSweet

SoSweet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımcım üzme kendini bak benimde beynimde( hemde çok kritik bir yerde) su toplanması olmuştu , 3 ay hastanede kalıp ilaç tedavisi gördüm. Sonra geçtii :KK70::KK70: Kendini hiç üzme canım mutlaka bi tedavisi vardır. Bak üstelik kardeşinde baş ağrısı varmış sadece, bende hem baş ağrısı vardı hemde sağırlık olmuştu hiç duyamıyodum. Sonra ilaç kullanmaya başladım beyindeki suda gitti sağırlıkta. üzülme canım derdini veren Allah çaresinide verir.. sen sakın umutsuzluğa üzüntüye kapılma. Çünkü kardeşinin şimdi morale ihtiyacı var, moral en büyük ilaç. Sen onun iyileşeceğine inanırsan o da kendine inanır, morali düzelir, hastalığı daha kolay atlatır. kaydirigubbakcemile5

6. 1 Eylül 2009
  7. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun.Allah şifalar versin.Mübarek günlerdeyiz kalbini temiz tut dua et.Allah'ın izniyle bişeycik olmaz.

8. 2 Eylül 2009
  9. siyahtay

siyahtay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çok geçmiş olsun kardeşim ferah tut yüreğini inşallah Allahın izniyle iyi haberler alırsınız ..

10. 4 Eylül 2009
  11. buket_asude

buket_asude zeynep ecrinin annesiii:) Üye

Beğenildi:
    574
    Ödül Puanları:
    113
    çok saolun arkadaşlar çook şimdi ankarada bakalım hayıorlı haberler alcaz inşallah

12. 13 Ekim 2009
  13. julyan

julyan ne zaman büyüyeceksiniz Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    benim ogluma da aynı şey oldu emardan muayne eden doktor bişi anlamadı beyin damarlarında iltihaplanma emar ile bayagı bi doktor doktor dolandık ve bekledigimiz korkunç gerçekle karşılaştık menencit ama allahtan erken teşhişle oglum menencitin en tehlikesis kısmında kurtuldu size allahtan acil şifa diliyorum inşallah önemsiz bişidir ama siz genede bi beyin cerahına özelikle uzmana gözükün geçmiş olsun