Arkadalar ne olur yardm edin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melek_utku tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : melek_utku
  1. melek_utku

melek_utku oglumsum ıyıkı varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oncelıkle selam ben 2 yıllık evlıyım ve esım ben kaynım ve oglum yasıyoruz bızım kıramızı kayınvalıdem karsılıyo ve buyuzden evımın ıcıne cok fazla karısıyo hep benı yonlendırıyo hıc benım fıkrımı sormuyo sankı ben onun yardımcısıymısım gıbı onu yap suraya gıt gıbı,kaynım desenız baslıbasına dert cok sorumsuz evıme zamanında arkadaslarını cagırıp ıckı ıcen kısılıkte bırı ve ben artık dayanamıyorum ınanın oglum olmasa dıyorum oldur kendını kurtar esım butun olayları bılıyo ama sesını hıc cıkarmıyo benı korumuyo,benım aılem ızmırde burda kımsem yok oyuzden cocugumu bırakıp calısamıyorum eesımın ısını ızmıre aldırma ımkanıda var ben dıyorum ızmıre tasınalım annem cocuga baksın ben calısayım kımseye muhtac olmayalım cunku kıramızı odedıgı m ıcın karısıyo ve ben sınıra geldım bana her defasında benımle yasayan kısı bazı seylere goz yumcak dıyo bende kırayı odedıgı ıcın sesımı cıkaramıyorum ezdırıyorum kendımı cunku onda muhtac kalıyoruz ben calısmadıgım surece neolur bana yardımcı olun duzuncelerınızı beklıyorum ne yapmam gerek esımıde ıkna edemıyorum cıldırcam artık ben hayattan cokmu sey ıstıyorum dıye dusunuyorum tek ıstedıgım kımseye muhtac olmadan yasamak:KK43::1no2:

2. 2 Temmuz 2009
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    canım öncelikle konu yanlış yerde sanırım ama yazmışsan cevap veriim
    herşey kocan olan kişide bitiyor yanlış bişey söylemek istemiyorum
    onu ikna ettin ettin yoksa oraya mahkumsun bizim yapabileceğimiz ne olabilir ki
    tabi eşin hakkında yorum yapmak istemiyorum

4. 2 Temmuz 2009
  5. melek_utku

melek_utku oglumsum ıyıkı varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende senın dusundugun gıbı dusunuyorum herseyın sorumlusu olarak esımı goruyorum cnm baslıgı buraya acmak ıstedım yanlısmı yaptım azcok yazdıklarınızdan sızlerı tanıyorum oyuzden buraya yazdım

6. 2 Temmuz 2009
  7. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    valla bilmiyorum ki şeker genelde bebişlerle alakalı şeyler paylaşılıyorda o bakımdan dedim

8. 2 Temmuz 2009
  9. caldion78

caldion78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım yaw sen hatayı baştan yapmışsın böle insanlara azıcıl sivri dilli olmak lazım bence kendini kullandırtma yapmak istediğin şeyleri yap kimsenin seni yönlendirmesine izin verme insan hakkınada aykırı zaten herkeze hakettiği muameleyi yap kaynınlada konuş orası senin evin olduğunu unutmalarına izin verme edeplice geşecekse gelsin kaynının arkadaşları evinde içki içilmesini istemiyorsan müsade etme ne diyim allah sabır versin evliliğini kabusa cevirme bence

10. 2 Temmuz 2009
  11. ashkom

ashkom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim ALLAH kolaylık versin diyim önce
    kirasını kvalidenin oturduğu evde yalnız mı oturuyon sen de mecburum katlanmaya dediklerine diye düşünüyon oğluyla torununun kirasını ödüyo
    huzurum bozulmasın diye ses çıkarmıyon ama kendini harab ediyon biraz kendini savunmalısın
    kaynına gelince orası çocuk yetitirilen bi yuva içki içmek için arkadaş getirmek nedemek
    töbe töbe yaaaaa

12. 2 Temmuz 2009
  13. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    benim evimde kayınpederimin evi, ayda yılda bir gelirler ..hiçbişeyimede karışamazlar,herşey sende ve eşinde bitiyor,sen kendini ezdirmişsin arkadaşım..baştan yalnış yapmışsın ..şimdiden sonra ne değişir bilemem.

14. 3 Temmuz 2009
  15. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    Allah sabır versin,bencede herşey kocanda bitiyor.kayınvaliden kiranı veriyo diye onun yanlış davranması senin de onunkarşısında ezilmeni gerektirmezki,herkese haddini bildirmenin kibar bir yolu vardır.bence senin kocan annesi kirayı versede vermesede annesinin hakimiyeti altında ezilen bir insan,ya da ana kuzusu mu diyim ne diyim bilemedim.yanlış bişey yazmak istemiyorum,sakın hakaret ediyorum filan sanma.hele kaynını zaten uyarması gerekir.bence sen kocanın gözün bir an evvel açmaya bak.artık onun ailesi annesi ve kardeşi değil,sen ve bebeğiniz!!! kirasını karşılayabilceğiniz bir yere taşının,yaşam standartlarınızı düşrün gerekirse ama huzurunuz yerinde olsun cnm

16. 3 Temmuz 2009
  17. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  18. 3 Temmuz 2009
  19. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    siz bir aile değilmisiniz?o ödüyor onun dediği olur,bu ödüyor onun dediği olur da ne demek..madem öyle bir mantık var ,sizin eşiniz çalışıyor ,hiç mi evin bir ihtiyacını karşılamıyor..ne biliyim faturaları ödüyorsa o zaman o da ben ödedim elektirkler kapanacak mı diyecek yani? eşinizin de ayrılmak istememesini anlayamadım..her b,rlikte yaşayacaksınız ,onlar olmayacak hemde siz çalışıp kendi ayaklarınızın üstünde duracaksınız..tam bir aile olacaksınız,huzurunuz olacak..eşinizin isteksizliğini anlayamadım..