Arkadalar plistik overli hamile kalanlar hamileyken ila kullanrm

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve entersan tarafından 23 Nisan 2008 başlatılmıştır.

23 Nisan 2008
    Konu Sahibi : entersan
  1. entersan

entersan Guest

hamileyken ilaç kullanırmı pkoslular

2. 23 Nisan 2008
  3. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    selam canım bende de sağ overde pco var gebelik ve tedavi öncesi dr. şeker yükleme testi yapmıştı değerlerim normal çıkınca ilaca gerek görmedi.. şu nada pco için hiç ilaç kullanmıyorum bazı arkadaşlar gebeliğin ilk birkaç ayında glukofen yani şeker ilacını kullanmaya devam ediyorlarmış..
    ayrıca benim bebişlerim şu anda sağ overde gelişiyorlar..

4. 23 Nisan 2008
  5. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.benimde 11.haftam.glucophageye devam ediyorum canım:1shok:

6. 24 Nisan 2008
  7. entersan

entersan Guest

kızlar ben gonophone ve prengly iğnesini 3 ay kullandım bişey olmadı bıraktım tedaviyi kesip ümitsizce oturdum 1 yıl geçti ve ben kendiliğinden gebe kaldım pkosluyum acaba bebeğime bişey olurmu 7 haftalığım hem heycanlı hem korkuluyum.

8. 24 Nisan 2008
  9. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım niye olsun ki şanslısın işte ne güzel kendiliğinden kalmışsın...fakat doğumdan sonrada ihmal etme kontrollerini.biliyosun pko geçici bişi değil.sen pko için ilaç kullanıyormuydun

10. 27 Nisan 2008
  11. entersan

entersan Guest

hayırilaç kullanmıyorum geçen doktoragittim 7 haftalık gebe değilmişim düzensiz adet olduğum için.ultrasyona girdim çok küçük zar zor 1 mlm boyutunda şüpheli gebelik kesesi çıktı acaba gebe değilmiyim boş kesemi yoksa hep başında böylemi olup gelişir galiba 1 2 haftalık diye düşünüyorum ve korkuyorumda.