Arkadalar yardm edin... ok mu abartyorum?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nazgul tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

24 Haziran 2009
    Konu Sahibi : nazgul
  1. nazgul

nazgul papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KONUYU HANGİ TARAFINDAN ELE ALSAM BİLEMİYORUM...EŞİMİ ÇOK KISKANIYORUM..DAHA DOĞRUSU DURUM ŞÖYLE...NEZAMAN DIŞARI ÇIKSAK,BİR YERE GİTSEK EŞİME SAĞDAN SOLDAN KIZLAR BAKIYO,,BEN YANINDA OLDUĞUM HALDE?GÖZLERİNİN İÇİNE İÇİNE BAKIYOLAR..EŞİME GÜVENİYORUM,,YANLIŞ YAPMAZ ASLA FAKAT ODA O BAKIŞLARA KARŞILIK VERİYO..OZAMAN BENDE ÇILDIRIYORUM,KIRILIYORUM,,.GERÇEKTEN YANLIŞ YAPMAZ AMA BU BENİ GERÇEKTEN ETKİLİYO,,HASTALIK DERECESİNE GELDİ..ARTIK NEZAMAN Bİ YERE GİTSEK,,GİTMEDEN ÖNCE İÇİMDEN İNŞALLAH KIZ YOKTUR DİYORUM,,OLURSADA HUZURSUZ OLUP ORTAMIN TADINI BİLE ÇIKARAMIYORUMsenağlamaEVLİLİĞİMİZ ÇOK GÜZEL GİDİYO ŞÜKÜRLER OLSUN,,AMA BU YÜZDEN TARTIŞMAMIZ ÇOK OLMUŞTUR..ACABA BENMİ ÇOK ABARTIYORUM DİYORUM..GERÇEKTEN DURUM CİDDİ,,YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR...TEŞEKKÜR EDİYORUM HEPİNİZE ŞİMDİDEN,,,HATTA BUNLA İLGİLİ Bİ ÖRNEK VERMEK İSTİYORUM SİZE DAHA SONRA....

2. 24 Haziran 2009
  3. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    bence çok abartıyosun
    oldu olucak eve kapa adamı dişi sinek bile göremesin
    kıskanacağına gurur duymalısın o benim diye
    bakan baksın senin yanında ya bakanlar kıskansın onların yanında olmadığı için :nazar:

4. 24 Haziran 2009
  5. _NURUM_

_NURUM_ Guest

sewen kıskanırr cnm.ama fazlası ilişkinize zarar werir.biraz sakin ol bencee.güweniorum diosun ama eşinin bakışlara karşılık wermesi ilginç geldii:uhm:

6. 24 Haziran 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    ne gibi bir örnek canım?ona göre yorumumu yapıcam..

8. 24 Haziran 2009
  9. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    esini tanimadigim icin tabikide abartiyorsun öyle degil diyemem..ama anlattiklarina bakilirsa yani bakislara karsilik varsa bu bos degildir..esini seven bir erkek veya kadin esi yanindayken kendine asilan kartlara bakmaz!!haa sonrasindada bakmaz...ama belkide esinin dikkatini cekiyodur bunlar niye bakiyo diye ondan bi göz kacamagidir..ne kadar süreyle baktigina bagli...ayrica sevgilisi yanindayken erkeklere icine düscek gibi bakan 2.3. 4. el kizlardan bende nefret ediyorum...

10. 24 Haziran 2009
  11. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    sanırım son noktanı koyarken bize bir soru işareti bıraktın açıklık getirirsen sana daha çok yardımcı olabileceğimize inanıyorum...

12. 24 Haziran 2009
  13. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bakışlarına karşılık veriyor derken anlaymadım eşindemi bakıyor CADIARZU

14. 24 Haziran 2009
  15. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaşım öncelikle mesaj yazarken lütfen,küçük harf kullanalım...

sorunuza gelince,çok ama çok abartıyorsunuz,
    ve bu hareketiniz sizi üzer,eşinizi sıkar bir zaman sonra...
    kafanızı takmayın,bakan baksın,ne güzel yakışıklı bir kocam var dersiniz...
    göze de yasak koyamayız ki,eşiniz bakıyordur mutlaka,siz nasıl etrafınıza bakıyorsanız,eşiniz de bakıyordur ve arada yakalamışsınızdır kıza baktığını ama
    eşinize bu kadar güveniyorsanız,sadece bakıyordur o da,eminim
    görmüyordur...
    sevgiler...

16. 24 Haziran 2009
  17. nazgul

nazgul papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşimin bi akrabası var,,kız şuan nişanlı,,nişanlanmadan önce eşimle çok ilgiliydi,,eşimin gözlerine uzun uzun bakardı hep,,onlara gittiğimiz zaman dikkat ederdim...hep birlikte salonda otururduk eşim nete girmek için odaya giderdi,,oda hemen arkasından giderdi,,,hala öylede gerçi,,evlerimiz yakın,ben onlara giderim bana uzaktan hoş geldin der,,yada nadir gelir öper,,giderken yolculamaz,,eşim geldiğinde bizi yolcular..bunun gibi daha birçok çıldırtıcı örnekler var...eşimde akraba sonuçta,,buna takılıyo,,şaka felan yapıyo,,uyuz oluyorum,,uyara uyara biraz azalttık,,o benim kardeşim,akrabam diyo ama beni ilgilendirmez,,ben niyete bakarım...nişanlandıktan sonra kızın hareketleri eskiye göre biraz düzeldi,,ama ilk başta kıl kaptımya düzelmiyo,,annesini felan çok severim ama o uyuz kız evdedir diye doğru düzgün gidip gelemiyoruz,,eşimin oraya ben yokken gitmesinide istemiyorm....ya anlıcağınız durumum vahim,,bu durumumdan kurtulmak isityorum..lütfen yardımınıza ihtiyacım var....

18. 24 Haziran 2009
  19. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Çok mu yakışıklı kocan?
    Öyle bir yazmışsın ki yani çevredeki tüm kızlar kadınlar hiç erkek görmemiş gibi eşini dikizliyorlar?

Biraz abartmışsın gibi..

Neyse örneği ver bakalım da ona göre yazalım..