Arkadalar yardm:))

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve onuseviyorum tarafından 20 Mart 2008 başlatılmıştır.

20 Mart 2008
    Konu Sahibi : onuseviyorum
  1. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar aranızda hiçbir sorunu olmadığı halde
    bebeği olmayan ve uzun seneler sonra birden hamile olan
    varmı yada tanıdığınız birileri...:a015:

2. 20 Mart 2008
  3. seçko

seçko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim duyduğum çok var canım. allahın işi bu akıl ermezki en iyi örenek benim kayınvalidem sanırım 7 sene çocuğu olmamış dr lar bisorun yok diye hiç tedaviye başlamamış sonra işte tam 7 sene sonra eşim doğmuş ve 2 sene sonrada ikinci çoçuğunu doğurmuş sıkma canını bence herşey olacağına varıyor ne yapalım

4. 20 Mart 2008
  5. yelizsavcı

yelizsavcı Guest

evet var..arkadaşım tam 11 sene evli kaldıktan sonra ne olduğu anlayamadan hamile kaldı..11 sene boyunca doktor doktor gezdiler olmadı ama birden bire bi bebek geldi dünyaya..

6. 20 Mart 2008
  7. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    amaaaaan sende boşver bizim bebkler bir gelecek pir gelecek tatlım sonra çorap söküğü gibi ardarda gelecek keratalar ondan sonra ay hangi doğum kontrol hapını kullansam işe yarar diye düşünüp durcaz biraz sabır kız öpüyorum seni

8. 22 Mart 2008
  9. onuseviyorum

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ya belenaycığım artık o kadar takmıyorum aslında
    eskisi kadar düşünmüyorum
    ama kafamdaki bazı sorularda giderse tam rahatlıycam.saol canım
    cevabın için bende öpüyom seni şeker...

10. 4 Mayıs 2008
  11. onuseviyorum

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    güncellemek istedim ...hala cevap arıyorum...

12. 4 Mayıs 2008
  13. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    mrb canım bende 2 sene olucak ağustosta hiçbir problem olmadığı halde olmadı ama Rabbim ne zaman nasip etmişse artık bekliyoruz heran olur diye 2 yıldır hiç korunmadık düşün

14. 4 Mayıs 2008
  15. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende 2 örnek var
    annemin evlerinin yanındaki komşumuzun çocuğu olmuyomuş doktorlar hiç bir şey bulamamışlar tabi seneler önce bu olay oldu artık baktılar olucak gibi değil evlatlık aldılar onu kendi çocukları gibi büyüttüler yaklaşık 10 sene sonra kadın adet gecikmesiyle doktora gitti ve herkes şok oldu hamileydi kızı doğduktan sonra tekrar hamile kaldı ama inanın evlatlık aldığı çocuğunu diğerinden daha üstün tutuyolar
    bir örnek de benim bir arkadaşım var evlendiğinde çocuğu olmuyo doktora gidiyo doktorda bir senen dolmamış diye kontrole almıyo sonrada eşinin hayırsız olduğunu fark ediyo ve çocuktan vaz geçiyor aradan 3.5 yıl geçiyor tabi bu süre içerisinde çok olaylar yaşıyor ayrılmaya bile karar veriyor ama vaz geçiyor evliliğinin 3.5 yılında boşanmaya karar verdiği anda hamile olduğunu öğreniyor sonrada vaz geçmişti ayrılmaktan işte böyle

16. 4 Mayıs 2008
  17. EU3

EU3 Guest

Benim akrabalarda çok örnek var anlatayım
    1.10 sene bebekleri olmadı hiçbir sorun yoktu çiftlerde tüp bebek yaptırdılar tutmadı.Artık kara verdiler biz çocuksuzda yapabiliriz birbirmizi seviyoruz ve hiç beklemedikleri zaman hamile kaldı.
    2.görümcemin eltisi 8 yıllık evli eşinde sorun vardı olmuyordu.Ve bu sene hamile kaldı kadın hiçbir tedavi uygulanmadan sadece eşine macunlar vermiş:roflol:
    3.Ablamın görümcesinin 6 yıl çocuğu olmadı.Kadın rahimflimleri ,aşılama herşeyi denedi.onunda eşinde sorun vardı.oda hiç beklemediği bir zamanda hamile kaldı doğurdu.Doğurduktan sonra bebeği 6 aylıkken tekrar hamile kaldı ve 6 yılın hasreti bitti
    Bende böyle olayları görünce ve duyunca kendimde büyük bir umut var
    RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER
    BEKLEMEK GÜZELDİR GELECEKSE BEKLENEN

18. 4 Mayıs 2008
  19. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba peki tüm detaylı tahlillerin yapıldımı en önemlisi ialçlı rahim filmi çektirdinmi çünkü ultrasonda bçıkmayan rahim sorunlaru tüpler yapışıklıklar bu filmde anlaşılıyor. Bunlarda çoğu zaman hamileliği engelliyor yada düşüğe neden oluyor.