Arkadamdan nefret ediyorum, insan bu kadar nankr ve dncesiz olabilr mi?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve CansuD tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : CansuD
  1. CansuD

CansuD Şenşakrak:D Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar herkes derdini anlatmış bende anlatayım dedim :KK43:(
    Çook uzun zaman önce oldu aslında bir kaç ay önce..
    Arkadaşım not tutamamış Matematikten bazı konuların notlarını alamamış benden defterimi istedi verdim.. Derslerdede bazen veriyordum istiyordu yazıyordu.. Bir ara defter bende kalsın ben yarın getiririm dedi ertesi günde Matematikten sınavımız vardı çalışmam gerekti... Kendiside çok çalışkan bir insan değil açıkcası.. Koskoca sene boyunca hiç not tutmadı sınav zamanı benden notları alası geldi neyse ... Bende defterimi veremem falan dedim kusura bakma dedim istersen fotokopisi çektiririz şimdi dedim illada defteri istiyor e o çalışıcak ben ne yapacağım ?? en güzel yol fotokopi çektirmek ama kabul etmedi. çıkışta o sırada defteri aldığı gibi bana fırlatmaz mı karşıdan, önümüzdeki bir kıza geldi sonra benim yüzüme geldi defter çarptı. Ne oldugumu şaşırdım herkesin içinde allahtan kimse farketmedi kalabalıkta al tamam istemiyorum ya falan dedi... Öndeki kızda oha yavaş biraz diye bağırdı arkadaşıma bende baka kaldım ne oluyoruz diye sonra sinirlendim defteri yerden aldığım gibi çıktım ordan. Çok sinirlendim.
    Ben ona defterimi vermeye mecburmuyum ??? O çalışacak bana faydası olmuyacak ben ne yapacağım deftersiz başka neyle çalışacağım ?? Fotokopi çektirelim dedim onuda yapmadı... Ne yapmaya çalıştığını anlamadım.. Birde o günden sonra iki gün geçti hiç birşey olmamış gibi konusmaya devam etti. Eve gelince sinirden ağladım.. Kendi kendime kızdım ne diye veriyosun ki defteri dedim insanlara iyilik yaramaz dedim. Sonra kendime gelmeye çalıştım. İnsan bu kadar nankör ve düşüncesiz olabilir mi??
    Şimdi o arkadaşımla hala konusuyoruz sadece okulda yaptığı beni çok kırsada sineye çektim içime gömdüm... Allahtan okul bitti. Fazla görüşmücem bundan sonra.. Senelerdir zor katlandım. İlk kez kalbimi kırmıyor neler yaşadım onunla ama yinede affettim. Sinir oluyorum böyle insanlara ya beni ağlayacak vaziyete kadar getirmeyi becerebiliyorlar.. Ben olsam asla böyle bişi yapmazdım.Milletin içinde defteri birinin suratına atmak ne demek ya ???

2. 19 Haziran 2009
  3. future

future Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    var böyle dengesizler arkadaşım.. hatta daha beterleri var... sen okulun bitmiş ya ona dua et...

4. 19 Haziran 2009
  5. CansuD

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ediyorum valla ayrılırken öptü beni ben istemeyerek öptüm şahsen.
    Sen bütün sene yan gel yat sonra benden sene sonu sınavlr başlarken defter iste..
    Verme mecburiyetindeyim sanki. Vermeseydim keşke..

6. 19 Haziran 2009
  7. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ne kadar düşüncesiz insanlar var.
    ıyi,bu davranışı sineye çekebilmişsin.
    Ben olsam birdaha yüzüne bile bakmazdım onun,değil konuşmak..
    Hem suçlu hem güçlü hesabı,pişik pişkin nasıl birşey olmamış gibi davranabiliyor pes yani..

8. 19 Haziran 2009
  9. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    boyle şeyler olabiliyor malesef insanın içi fesat olmayıversin

10. 19 Haziran 2009
  11. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende her yapılanı sineye çektim herzaman...

Allahtan bir daha görmeyeceksin

Yoksa bu arkadaşının sana olan tavrı değişmezdi..

Çünkü bu olaya ses çıkarmadıysan bu hiç birşeye ses çıkarmaz gibi düşünüp..

Bu tavırları sergilemeye devam ederdi...:1closedeyes:

12. 19 Haziran 2009
  13. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canimmm daha hayat ne dengesizlerle karsilastiracak bi bilsen...
    bunlar inan yaninda hic kalir..
    ama dilegim hep iyi insanlarla karsilasirsin insallah

14. 19 Haziran 2009
  15. CansuD

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    O anı hiç unutmuyorum. Kaç senelik arkadaşım..
    ılk yaptığı birşey de değil bütün yaptıklarını sineye çekiyorum.
    Ama bir gün patlıyorum ama onuda kendi kendime odamda ağlayarak kendi kendime konusarak patlıyorum .. dengesiz insnalar yüzünden ne hallere geldim..

16. 19 Haziran 2009
  17. Malen

Malen Hadi gel bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eee bir laf vardir cok severim.
    "Yüz verir isen Astarinida isterler"yüzünü vermissin astarini tabiki isteyecek,sen bu sefer vermezsen ayni yazdigin türde olaylar cikaracak....Sanki sen ona mecburmussun gibi bir izlenim vermissin,bence buna dayanarak böyle bir eylem gerceklestirmis....Kendini onun karsisinda güclü gösterseydin,bu terbiyesizligi yapan kisi gelip hicbirsey olmamis gibi davranmaz ve konusmaya calismazdi..Aksine özür dilerim,istemeden yaptim deme cüretini gösterirdi...Ama orda suclu olan o degil sensin cünkü cok taviz vermissin...

18. 19 Haziran 2009
  19. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ya bu kişi bir kere değil 2 kere değil..kaç kere kalbini kırmış..madem bu kadar üzülüyorsun,davranışlarından şikayetçisin,onun yüzünden ağlıyorsun görüşme gitsin...başka arkadaşın mı yokki..sana faydası değil zaraı olan bir insan..ne gerek var kendine bu kadar sıkıntı çektirmeye..sen baştan şımartmışsın onu her yaptığını sineye çekerek..tabii sana defter fırlatır..dediğim gibi hayatta arkadaş mı yokki..görüşmeyecektin..