arkadamn bana ilgisi olmasn ltfen.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mucizeguyem tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

14 Ekim 2009
    Konu Sahibi : mucizeguyem
  1. mucizeguyem

mucizeguyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öğretmenim.bu üçüncü okulum.geldiğim son okulda da bu durum başıma geldi ve çok sıkıntı çektim.herkes öğrendi,arkadan konuşmalar oldu, ben istemediğim için kendimi onun bulunduğu ortamlardan geri çektim ve okula gidesim gelmedi.şimdi yeni bir okuldayım ve görünen o ki aynı duurum yine başıma gelecek. ama birkaç yıl burdayım ve böyle bir şey olursa işin içinden çıkamam.Allahım lütfen olmasın böyle bi şey,

2. 14 Ekim 2009
  3. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    olmasin Insallah

4. 14 Ekim 2009
  5. ya ilgiden rahatsız olanınıda ilk kez duydum. ne güzel ilgi görüyosunuz. hoşlanmıyorsanız nazikçe ifade edersiniz. kötü hisseden neden siz olasınız ki :hulya:

6. 14 Ekim 2009
  7. mucizeguyem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu benim yapımlı ilgili sanırım.böyle bir ilgi olunca benden karşılık yoksa hiçbir şey olmamış gibi arkadaşlığıma devam edemiyorum.kendimi geri çekiyorum.bu da aynı ortamda bulunduğumuzda beni rahatsız ediyor...şimdiden başladı arkadaşlar arasında yok ikinizi rüyamda gördüm nişanlanmıştınız, yok aslında iyi birer çift olursunuz biz sizi yakışltırıyoruzlar, onla normal konuşsan, soru sorsan imalı bakışlar...vs.hoş değil bunlar benim için

8. 14 Ekim 2009

9. o zaman böyle esprilere sert tepkiler verin ki cesaret edemesinler. sizde relax olun. kendinizi niye üzüceksniz ki böyle bişey için. tavrınızı koyduktan sonra artık gerisi onlara kalmış. üzmeyin kendinizi böyle şeyler için. hoşlanılan biri olmanız güzel bundan mutlu olun hatta...

10. 14 Ekim 2009
  11. TheShe

TheShe Guest

ış yerlerinde her bakımdan tehlikelidir ilişkiler. Allahtan üstünüz durumunda değil, o zaman çok daha farklı şeyler gelişebiliyor, ben de çok korkarım. Sadece uzaktan ilgi boyutunda kalırsa sorun yok, öyle kalması için elinizden geleni yapın :sinifsinif:

12. 14 Ekim 2009
  13. mucizeguyem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun, ilgiyi fakettikten sonra uyduruk bir nedenden dolayı konuşmuyorum artık, böylece konu netliğe kavuşmadan kapanacak diye düşünüyorum.yakıştırmalar bitecek belki de.bütün bunlar bekar bi bayan olmanın sonucu ve ben bundan acaip sıkılmaya başladımmmmmmmmmmmm. potansiyel eş adayı gibi görülüyoruz daha gelir gelmez

14. 14 Ekim 2009
  15. mucizeguyem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle tehlikeli ve hoş olmayan şeyler, o kadar da dikkat ederim ama olmuyo işte sakınan göze misali hep beni bulur.çalşıtığım yer küçük insanlara konuşacak malzeme lazım zaten, onların ağzına düşmek istemiyorum. zaten can sıkıntım, monotonluğum bana yetiyo bi de böyle saçma dertler...

16. 14 Ekim 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    erkek arkadaşım var dersiniz. size yaklaşmazlar.

18. 14 Ekim 2009
  19. Compromiss

Compromiss Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen...
    baştan birine ait olduğunuzu hissettirmelisniz :hulya:
    baştan canımlı cicimli olup, yani flört edermişcesine konuşup davranırsanız, ozaman tabi ilgi görürsünüz...
    sanki işyerindeki tek güzel veya tek bayan siz değilsiniz ki millet size yönelsin a.s
    ee dünyada sizin etrafında dönmediğne göre, pek dert etmeyin,
    yeterki gerekli mesajı verin ve mesafeli davranın okadar :nazar: