arkadaş değiliz ama sevgili hiç değiliz....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve _masal_ tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

4 Nisan 2010
    Konu Sahibi : _masal_
  1. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok düşündüm bu konuyu açsam mı açmasam mı diye ama sonunda dayanamadım ve açtım...
    aslına bakarsanız bu bir sorun mu sorun değil mi anlayamadım...
    1.sınıfta okuyan bir ünv öğrencisiyim.4.sınıftan bir arkadaşım var.gerçi arkadaş değiliz,sevgili de değiliz.neyiz biz anlamadım.birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanıyoruz.ama adı ne deyince sadece arkadaş :S
    sorun şu:ben bundan yaklaşım 1-1,5 ay önce x arkadaşımın hareketlerini farkettim.ilk başta ona karşı büyük bir nefret vardı içimde.çok havalı,kendini beğenmiş biri olarak görmek istedim onu açıkcası ama hiç de öyle değilmiş.1saat öncesi ondan nefret ederken onunla yarım saat ayaküstü konuşmam ona karşı ilgili hale getirdi beni.yine de ondan ve de kendimden emin olmak için 1 hafta uzak durdum sadece merhaba-merhaba... ama sonrası öyle olmadı,benim dersime girdi öteki hafta ve orda baya samimi olduk.tabi arkadaş olarak...daha sonra da bu böyle devam etti..her gördüğü yerde konuşuy$o benimle.gülümsüyo,göz kırpıyo.''arkadaşların bekler,zor durumda kalmanı istemem'' diyorum ama o yine de gitmiyo.hatta böyle dediğim için de kızıyo.geçen gün bi arkadaşımla otururken geldi yanımıza oturdu,1saat kadar muhabbet ettik.arkadaşları geldi o arada gidiyoruz diye.arkadaşları arabayla gittiği halde onlarla gitmedi.metroya kadar bizimle yürüdü.üzüldüğüm zaman onun da yüzü düşüyo.güldüğümde gülüyo.ama ben yine de biraz uzak duruyorum ona karşı.çünkü korkuyorum üzülmekten.
    amaa cuma günü iyice farkettim bakışlarını.her anımı takip etti.ama ben yine çoğu sefer kafamı çevirdim geçtim,bakmadım bile yüzüne.o her seferinde ona bakayım,gülümseyeyim istiyo anlayacağınız.
    arkadaşları olayın farkında.yani siz erkek olsanız sadece tek bir kızla bu kadar zaman ilgilenseniz 4senelik arkadaşlarınız ne oluyo diye sormaz mı,değil mi..

benim danışmak istediğim şu: ne yapmalıyım? daha samimi olmak için ben de mi çaba göstermeliyim.yani onunla bişeyler yaşamaya niyetim olduğunu ciddi bir şekilde hissettirmeli miyim? yoksa bu şekilde kaçak hayata devam mı etmeliyim.
    niyetin ne diye soracak olursanız,az çok araştırdım çocuğu.olumsuz hiç bir özelliğiyle ne ben karşılaştım ne de başkalarından duydum.onunla bişeyler yaşamayı gerçektn istiyorum yani.

2. 4 Nisan 2010
  3. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    cnm bak 1.ci sınıftakıler universitede ortamında çömdür ve çömlerle 4ler bırsekılde takkılmak ılgıleerını cekmek ısterler,hatta çömler geldiğinde 3-4 ci sınıflakıler kendılerıne sızler farketmeden kız secerler ve tavlamaya ugrasırlar arkadaşları buyuzden bırsey sormuyor olabılır benımde bazı arkadaşlarım vardı unıdeyken ve hadı hayırlı işler der gülerdik kızlarla yakın olduklarını duyunca kötü cocuklar mıydı hayır asla ama bırsekılde bu sekılde davranmayı sevıyorlardı .sende ıse durum bıraz farklı senın yuz vermemende çpcugun aslına bakarsan bıraz ılgısını çekmiş olabılır buyuzdende uğraşmasını sürdürüyor olabılır.acıkcası yerınde olsam bır sure daha bu sekılde davranmaya devam ederdım.kendımı kaptırmazdım.pekı sana sunu sorıyım 4.cü sınıf bırıs neden okulda bu kadar cok yapacagı varken hatta okuldakı bırcok kısıyıde tanıyorken 1.ci sınıftakı bırısıne yakın davransın ben yerınde olsam bıraz dıkkatlı olurdum

4. 4 Nisan 2010
  5. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

şöyle söyleyeyim ,ilgisinden şüphem yok.. 1.sınıf seçeyim gibi bir şey yapmayacağına da eminim.çünkü güvenilir yerlerden araştırdım.vee o benim 1.sınıf olduğumu daha bu hafta öğrendi.yani o konuda gerçekten şüphem yok. arkadaşlarını da tanıyorum ve arkadaşlarının arasında gerçekten seçiliyor.duruşu,tavrı herşeyi çok farklı.diyebilirsiniz ki ilgili olduğun için öyle geliyor sana.çok güvendiğim erkek arkadaşlarıma bile takip ettirdim hareketlerini.ve ilk kez olumlu bir tepki aldım onlardan da.güven problemim yok yani o bakımdan.yine de çok doğru bir yere değinmişsiniz,onu ben de düşünmüştüm ilk zamnlar ama dediğim gibi.teşşkür ederim ilginiz için....

6. 4 Nisan 2010
  7. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    cnm umarım oyledır ben en kötüsünü söyledim dıkkatlı olman ıcın bak cok sevdıgım benımde bır arkadaşım var hatta bızım okulun konsey başkanı falandı kımseyle takılmıyordu fakat sımdıkı kız arkadaşı çöm ama süper bır cıfltler umarım sızde onlar gıbı olursunuz.

8. 4 Nisan 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    daha 1. sınıfsın o 4. sınıfta

okulu bu sene bitecek sonra ne olacak... o okuluna gidecek sende bu düşüncelerinle okuluna devam edeceksin

bence kendini kaptırma...gerçi çoktan kaptırmışsın , onu araştırmalar falan... erkeklerin yaptıkları ile akıllarından geçenler pek uyumlu değildir :lepi:

sadece arkadaş olarak görüyor olabilir veya son aylarını eğlenerek geçirmek istiyor olabilir

10. 4 Nisan 2010
  11. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hiçbirşey yapma canım akışına bırak,selam verirse sen de ver vermezse sen de verme olacağı varsa olur zaten sadece akışına bırak bence...

12. 4 Nisan 2010
  13. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

araştırmadan arkadaşlığına da güvenemezdim.. sonuçta bu arkadaşlığın başka yerlere gitme ihtimali de var,o yüzden araştırdım..araştırma dediysem gidip tek tek herkese nası biri bu çocuk demedim tabi,ama bikaç yerde güvenilir tanıdıklarım vardı,direk kucağıma geldi onun hakkında herşey... ki ben ondan nefret ettiğim sırada bile çevremde benim ilişki durumumla alakası olmaynlar bile anlamış bişeyler olduğunu..
    okulunun bitmesi sorun değil benim için açıkcası.. sonuçta aynı şehirdeyiz.. bu şehri terketmeyi de düşünmüyor..
    o da olabilir tabi ki.. ucu açık her bakımdan..
    teşekkür ederim görüşleriniz için...

14. 4 Nisan 2010
  15. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim =)
    umarım doğru olan neyse onla karşılaşırım bi an evvel...

16. 4 Nisan 2010
  17. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sorun da o yaa =)
    o her gözgöze geldiğimiz an selam vermemi bekliyor,ben vermiyorum... selam vermeyi bırakın bi de ben gideyim diyene kadar muhabbet etmek istiyor...
    ben acaba selam vermediğim için onu kırar mıyım onu merak ediyorum açıkcası...

18. 4 Nisan 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

olan bir şeyler m var:bbo:

somut bir şey yokken , nasıl bakarsan öyle görürsün...
    buyrunnnnnnnnn