arkadaş seçimi

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve hamarat-bayan tarafından 2 Nisan 2008 başlatılmıştır.

2 Nisan 2008
    Konu Sahibi : hamarat-bayan
  1. hamarat-bayan

hamarat-bayan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlarınızı neye göre seçersiniz,nelerine dikkat edersiniz,vercimisiniz,mesafedenmi hoşlanırsınız,çok arkadaşım olsun diyenlerdenmisiniz,tek arkadaşım dostum olsun yeter diyenlerdenmisinizKötü Kazenjeyyaryasakkelimelaelaelaelaelae

2. 2 Nisan 2008
  3. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    vala şimdiye kadar arkadaşım sandığım insanlardan hep kazık yedim..şuan sadece 1 tane dostum dediğim arkadaşım var baa konuştuğum insanlar da var ama onlara arkadaşım sfatını bile uygun görmüyorum artık..ve yine artık kimseyle arkadaş dost olma niyetim yok yediğim kazığın haddi hesabı yok...ben de bir bayanım ama gerçekten bayanlar çok fesat ve dengesiz oluyorlar...ya da genelleme yapmıyım benim karşıma çıkanları %98i bu şekilde...artık hemcinslerimden nefret eder hale geldim..güzelliğim yok kıskanılayım aman aman bi başarım da çok çekilemeyeyim..neyi alıp vereiyorlr anlamadım...bir güzel lafı bile benden hor görüyorlar..ilişkilerimde hep vericiyimdir..karşımdakinden sadece 2 güzel söz,anlayış,muhabbet sohbet beklerim ki ben hep daha fazlasını veririm..ama yine de yaranamam..hep birbirlerinin kuyusunu kazmaya çalışıyorlar..azcık güzel giyinse fesatlanıyorlar...ve ben artık kadının tek dümanı yine kadınlar olarak görüyorum..v rtık hiçbiri güven vermiyor bana..erkeklerlede arkadaş olma huyum yoktur pek samimiyeti sevmem karşıt cinsle..bu yüzden yalnızlıktan mutluyum huzurluyum şuan.

4. 2 Nisan 2008
  5. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    şu annn için gerçekten bu benim arkadaşım diye anlatabileceeğim kimse yokk maleseff
    şu dünyada herkes çıkarcı olmuş çıkmışş.. herkes birbirini arkadan vuruyoo.. kimseye güven yok şu zamandaaa.. . ama isterdimm gözüm kapalı güvenebileceğimm bi arkadaşım olsunn. bi derdim olduğun da paylaşabileceğimm. ya da dertlerini dinliceğim biri.. ne olursa olsun beni yarı yolda bırakmaz dicemm biri.. üzüntülerine üzüntüm sevinçlerine mutluluğum diyebileceğim biri olsun isterdimm

6. 2 Nisan 2008
  7. gxuxnexsximm

gxuxnexsximm UMRUMDA DEĞİL... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde pek yok herkesi kendim gibi zannettiğimden hep kaybettim benim için en önemlisi dürüst ve hiç yalan soylememesıdır sevinçlerime ve üzüntülerime ortak olabılmesıdır.gerçek dostu bulmak çok zor arkadaslar arasında pek oyle mesafeden hoslanmam zaten yapamam

8. 5 Nisan 2008
  9. DilaNaz

DilaNaz Körler sağırlar,birbirini ağırlar. Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    gerçekten tek bi dostum olsun yeter bana .canayakın birisiyimdir aslında ama herkesle birden samimi olmaktan hoşlanmam araya mesafe koyarım .yani uçarı insanları dostuz arkadaşız diyerek sömüren kişilerle hiç işim olmaz daha önce arkadaşım sandığım kişilerde böyle şeylerle karşılaştım oyüzden arkadaş seçerken daha temkinliyim zaten en iyi dostum arkadaşım da annemdir.

10. 5 Nisan 2008
  11. madam x

madam x Guest

ben çok arkadaşlılıktan yana değilim tek eş tek arkadaş ayrıldığım iş yerinden bi arkadaşım vardı canım semoşum hala görüşürüz sırrını derdini sevincini paylaşacağın kötü gün dostu bi insanla arkadaşlık yapacaksın ayyyyyyyy aklıma geldi arkadaşımı özledim valla yarın arayıp görüşcem semoş seni çok seviyorum iyiki seni tanımışım iyiki seninle arkadaşlık yapmışım

12. 5 Nisan 2008
  13. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    doğru ve dürüst olduğuna iandığım herkese inanırım
    kendilerini eblli ederler zaten

14. 5 Nisan 2008
  15. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    walla ben arkadasım olsun ısterım baslarda çok verıcıyımdır ama karsılıgında çıkar gormussem hemen arkadaslıgımı bıtırırım zaten oyle ınsandan kımseye arkadas olmaz

16. 5 Nisan 2008
  17. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ben hissederim kanım kaynar yakındır dürüstür cömerttir verimlidir insancıldır merhametlidir
    arkadaş sayım 3 4 tanedir bu yüzden verdiğim değeri almak isterim koşulsuzca

bunlar değilse fasafisodur öylesine arkadaştır oda zamanla biter zaten çünkü yüz vermem

18. 5 Nisan 2008
  19. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    Arkadaslarimi söyle bir aklimdan gecirdim:
    Hepsi bakimli, akilli, özgüvenli ve caliskan hatunlar.
    Birde neseli olmalari cok daha hosuma gider hep. Kaderci, depresif , her zaman hastalik hastasi insanlardan kacarim.
    Arkadaslarim cok var, fazla öyle yapis yapis cok yakin her derdimi bilen kimsem yok. Olsunda istemem. Ama gülmeyi, eglenmeyi, tartismayi bilen, alingan olmayan arkadaslarla hayat cok daha güzel. Bazen 1 sene görmedigim bir arkadasimi, gördügüm zaman yine hic ayrilmamisiz gibi devam eder dostlugumuz.
    Hepimiz calistigimiz icin arkadaslarla bulusamiyoruz her zaman ama ayda yildada olsa bulusmalarimiz cok güzel oluyor ve buda bana yetiyor, arkasindan cok zinde ve enerji dolu oluyoruz hepimiz.
    Genel problemler tabiki konusuluyor aramizda ve hemen cözümler icat ediyoruz.
    Aramizda hic bir zaman rekabet olmaz, tam aksine arkadaslarimla gurur duyarim.
    Onlar benim ilham kaynaklarim...Insallah bende onlara öyleyimdir :içelim: