arkadaşım beni kandırdı ya

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve beren2008 tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : beren2008
  1. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum
    ben bundan 2 ay önce arkadaşıma borç para verdim bana durumunun kötü olduğunu eğerki parayı bulamazsa eşiyle boşanacaklarını eşinin onu evden kovduğunu falan anlattı(bir borç varmış ödenmemiş eşinin haberi yokmuş öyle demişti)bende düşünmeden verdim sonra benim o paraya ihtiyacım oldu söyledim tamam vericem dedi bugün yarın oyaladı geçen gün beren paran hazır dedi bende arkadaşım ya ona inandım kart nomu verdim o zaman oraya yatır kredi kartım ödensin son günü dedim
    aradan 2 gün geçti ben yattı sanıyordum banka aradı bankaya para yatmamış vede kartım faize binmiş şoook oldum
    hemen evine gittim sinirlendim neden bana söylemedin diye (bana yatırdım dekont evde yarın veririm demişti)bana dediki utandım bugün yatıracam dedi tamam dedim ama hala bir ses yok
    yav arkadaşlarım aban akıl verin ne olur ya eğerki kartımın gününü geçirmeseydi ben o bankadan kredi çekecektim borçlarımı kapatacaktım ama hakkım elimden gitti malum maddi krizde var ben ne yapacağım eğerki eşim duyarsa herşey dahada beter olur
    ben ona güvendim o bana ne yaptı offff ya ben ne kötülük yaptımda böyle oldu bilmiyorum ben onu sıkıntıdan kurtardım o bana böyle yaptı üstelik yalan söyledi o kadar gücüme gittiki beni kandırması anlatamam arkadaşlar ne olur bana akıl verin ben şimdi ne yapayım :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 18 Şubat 2009
  3. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hımmm kötü olmus canım senin için.işte herzman herkeze güvenmemek gerekıyor.inş paranı alırsın..bu durum kötü işte başkasının parasını alsam kendım yeme yine götürür verirm...

4. 18 Şubat 2009
  5. bu zamanda böyle bir iyiliğinde lüzumu yok gerçekten.herkes ayağını yorganına göre uzatsın değil mi?
    bence arkadaşınıza eşinizden gizli böyle bir şey yaptığınızı şayet yatırmazsa zor durumda kalacağınızı ve hemen bu durumu çözmesi gerektiğini söyleyin.hem haram hem günah ...anlamıyorsada artık eşinize söyleyin ve bir şekilde paranızı alın..

6. 18 Şubat 2009
  7. italim

italim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Beren,üzüldüm adına ama verme niyeti yok gibi geldi bana.Onun sana söylediği bahane"bir borç varmış ödenmemiş eşinin haberi yokmuş öyle demişti" senin başına geldi bak:çok üzgünüm: "acıma acıncak hale düşersin"lafı doğrulanmış oldu:çok üzgünüm:

anlayamıyorum.....hayatta sevgiden sonra güven duygusudur insanı insan yapan bence. arkadaşımıza güvenemeyeceksek,derdine derman olamayacaksak.offf nasıl bi dünya da yaşıyoruz........

8. 18 Şubat 2009
  9. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bence bıran once esıne soylemelısın
    arkadasım ılk basta sana yalan solemıs daha sonra 2. yalan asla guvenme
    esıne durumu anlat arkadasından para falan bekleme verecegını sanmıyorum
    bırdahada kımseye guvenme

10. 18 Şubat 2009
  11. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşını kaybetmek istiyosan borç ver demişler....
    parayı yatırmazsa onun eşinden istemek durumunda kalacağınızı söyleyin..
    insan der ki şu an müsait değilim yatıramayacağım yalan söylemek neymiş görsün..

12. 18 Şubat 2009
  13. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım borç geçikti diye 1-2 kere ,bankada ben sana kredi veremem demez herhalde.sonuçta yatmış.takibe düşer yada banka kağıt gönderir ( yani kart kapanır) o zaman kredi de sorun yaşarsın.kart kapanmadıysa sanmamki kredi veremeyiz desinler
    valla arkadaşım beni kandırdı diyorsun da belki de ödemek istiyor gerçekten , ama nasıl ödeyeceğini bilmiyor ,parası yok..neden hemen kandırdı diyorsun ki.

14. 18 Şubat 2009
  15. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ne borç alırım ne de borç veririm

16. 18 Şubat 2009
  17. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    öyle deme şekerim.bir gün çok acil paraya ihtiyacın olur,o zaman mecbur olursun birilerinden istemeye..ve seni batırmayacaksa da borç ver bence..yarın seninde durumun kimsenin umrunda olmaz..gerçi iyilikten maraz doğar derler ,bazen iyilik yapıp veriyorsun ama nedense verdiğin kişiden de ses çıkmıyor.sende sinir oluyorsun.:1no2:

18. 18 Şubat 2009
  19. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    canım eger paranı alırsan banada haber ver benım de 3 yıl oldu yenı evlıydık esımın dayısının esı bı telesla bızı aradı acıl 750 mılyon lazım 15 gun sonra vercez dedıler tamam dedık 3 bılezıgımı bozdurup verdık aradan tam 3 yıl gectı ne arayan var ne soran esım bıraktı artık unuttu parayı vermıyolar ama 90 mılyarlık sıfır araba aldılar yenı evıde yenıledıler bıze hala vercekler yuzsuz adı serefsızler daha cok sey soylemnek ıdsterdımde neyse