Arkadaşım biraz geveze =S

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ca_cansu tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

29 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ca_cansu
  1. ca_cansu

ca_cansu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Öncelikle merhaba arkadaşlar.Benim geçen sene dersaneden tanıştığım bir kız arkadaşım var kızla faklı sınıflardaydık ve bir arkadşımın aracılığıyla tanıştık.Kızla dersanede öyle çok fazla bir samimiliğimiz yoktu.Ama faceden eklemişti beni bende kabul etmiştim.Dersanede görüşünce konşrduk naber falan diye.Her neyse dersane bitti.Bu kız facden ve msnden benmle konuşmaya başladı bende baya sıcak dawrandım hiç bir zararnıda görmedim bu zamana kadar gerçekten çok iyi biri olduğunu düşünüyorum.ama biraz fazla geveze ve boşboğaz olduğunu anladım.İnanırmısınız msnden facden bni görür görmez hemen yazıo.Tamam iyi bir şey ama çok sıkıcı gelmeye başladı artık.Gereksiz gereksiz konuşuo.Sevgilisiyle konuştuğu bütün her şeyi bana anlatıyor.işte o bana böle dedi bnde ona bunu dedm.Faln filan hp anlatıo o yazıo yarım sayfa yazı bn artık okumak istemiorm bnse cewap olarak yazıorumki hmm anladm cnm faln.Kız artık bana konşmaya fırsat vermiyor.Bir gün benmde bir derdm oldu bnde onnla paylşmk istedim yine kendi bi şeyler anlatıo bn hep onu mu dinlemek zorundayım bn arkadaşmla kavga etmiştm bilgisayrn başnda ağlıyodm onada sölüorum ağlıyrm çok kötym ama o hala kendi derdni anlatıo ve bnm yorum yapmamı bekliodu.bnde dedim çok kötüyüm cnm kusura bakma sonra konuşalm dedim.Tamam dedi.Bir gün bu kızla ikimiz buluştuk yine hep kendi konuşuodu benm bir şey anlatmama fırsat wermiyordu neredeyse.Yani hep böle bi şey söleyip kırmakda istemiyorum.Ama ben bunaldım artık.Face gircm belki diğer arkadaşlrm yazar konşurm die ama o yazıo bnde sıkılıorm ve yemek yicem diyip çıkıyorum.Her şeyim bu kız oldu resmen.Onu kırmadan nasıl anlatbilirim benimle bu kadar sık konuşmamasını.Ben çözüm bulamadım git sennle konşmak istemiyormda diyemem.Ne yapmalıyım arkadaşlar yardımcı olurmusunz?

2. 30 Eylül 2010
  3. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    face veya msn'e girdigin zaman baska bir arkadasla gorusmen gerektigini
    yada goruntugu konustugunu yada ders calismak zorunda kaldigini yaz
    o lafi uzatmadan direk yazarsan ve bunu hep tekrarlarsan alisir sanirim

4. 30 Eylül 2010
  5. 1 anne

1 anne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Bencede devamlı bahane bulursan,bir noktadan sonra anlar.
    Sen dinlemeye devam ettikçe mecbur çekiceksin.
    Kuzenimle yada arkadaşımla görüşüyorum görüntülü,
    önemli bir konu var kusura bakma,ya da teldeyim sonra konuşalım falan de.
    Mutlaka bir kaç defadan sonra anlayacaktır.
    Bunu yapmak zorundasın çünkü bu tip insanlar yorar insanı.izin verme.