Arkadaşım Çıkmazda Benden Yardım İstiyor Sizce Napmalıyım?:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve angel32 tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : angel32
  1. angel32

angel32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikli olarak hikayemize okan adlı bi çocuktan başlıyorum.bizim kız bu cocukla bi sure takılıyordu ama düşmanımız olan sarışın bi kız daha var ona da takma lakap olarak sarı diye hitap edeceğim zaten kız sölemesi ayıp biraz kaşar.Bizim kızla bunlar küstüğünde sarıya gitti çocuk onla takılmaya başladı.Sonra okul tiyatrosundaydı ikisi de tiyatroyla antalyaya gittiler gösteri yapmak icin masrafı tamamen okula ait bi otelde kaldıklarında aralarında yakınlaşma olmuş öpüşmüşler.Sonra kız buna yalvarmış nolur başka kimseye söyleme diye o da tamam ama sen de başkasına söylemiceksin demiş kız sözü tutmadan heralde bunun en yakın arkadaşı mahmuta bişeyler mi söylemiş kötülemiş mi ne bilmiyorum artık orasını.Sarı denen kızla arası bozulunca hooop bizim kıza koş bunları anlat sen.Yapmaya çalıştığı kesnlikle kavga çıkarmaya çalışmak..Bizim kız salak napmış etmiş çocuk bunu bi şekilde tavlamış aralarında öpüşme mi ne geçmiş artı mahmut denen çocuk da hoşlanıyorum demiş bilmem ne demş bununla öpüşmeye kalkmış bizimki bu sefer ittirmiş ama okan kıza mahmutla bişey oldu mu aranda diye soruyomuş kız mecbur hayır demek zorunda ikisine de söz vermiş aramızdakileri söylemicem diye sölese başı yancak mahmut soruomuş okanla bişey oldu mu diye kız gene hyır diomuş mecburen.. ben bu 2 erkeğin aralarında anlaştığını düşünüyorum sizcede ortada değil mi bu?Erkek Yatılı bi okulda okuduğumuz için gece kızlar konuşuluyo ve bizimki kendi hakkında ileri geri konuşulmasından acayip korkuyor adının kirlenmesi desek daha doğru olur.
    Hem bu olayları buluştuysa çocukla bana biz buluştuk şöyle oldu böyle oldu diye sonradan anlattı yani başta dese böyle böyle ben engel olurum zaten o biraz mantığını kullanmaz yani benm mantıktan biraz ona nakil ederdm ben :p
    Siz bana bu drumda ona nasıl yardım edebilirsiniz ki diceksiniz.Şöyle ki bu okan denen it bu sefer bana sarmaya başladı buluşalım bilmem ne deyip duruo yani bütün kızları elden geçiriyo anlıcağınız.Sıra bana geldi kısaca ben asla buluşmak taraftarı felan değilim ama kız arkadaşım nolur benm icin bulus ses kaydet ben sarıyla iş birliği yapim falan diyo ben bu işe pek bulaşmak istemiyorum.afedersiniz ama çocuk piçin teki telefonda kanıt olsun diye kızların mesajlarını saklıyomuş bi de! kimseye dokundurtmuo telini it ya alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile
    Sizce napim hiç bulaşmak istemiyorum aslında ama en yakın kız arkadaşım herkes hata yapar diyo pişman ama.. bilmiyorumkismile

Ocağınıza düştüm yardım edin napcağımı bilmiyorum senağlama

2. 17 Eylül 2010
  3. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hiçbişe anlamadım

4. 17 Eylül 2010
  5. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    al benden de o kadar, yavrum ora Dallas mı:nazar:

6. 17 Eylül 2010
  7. tulin034

tulin034 NAZAR DEĞMESİN MELEĞİME Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    ayy hakkaten yoruldum ortalara gelince sıkıldım, bende anlamadım arkadaşım boşver sarıyı marıyı sen okuluna devam et kimseyle ilgilenme ne yaparsa yapsınlar oku adam ol iş bul boşver canım

8. 17 Eylül 2010
  9. angel32

angel32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ksura bakmayın ya olaylar biraz karışık.. :kedi:
    Ama özet geçecek olursak elimizde kızları kandıran ve her kızı sıradan geçiren bi erkek var ve elinde koz olsun diye mesaj saklıyor..
    En yakın arkadaşım da bu çocuga kananlar arasında ve çocuk bana sarmıs durumda.kız ses kaydetmemi vs. bişeyler istiyo
    sizce yardım etmeli miyim yoksa kendmi riske etmemeli miyim? Yani çocuk baya riskli ateşle dans etmekten farksız en yakın arkadaşım olmasa bunu sormazdım bile

10. 17 Eylül 2010
  11. tulin034

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Boşver kimse için kendini ateşe atma o zaman, o çocuk liste yapmaya çalışıyor kanımca ,hava atmak için arkadaşalarına

12. 17 Eylül 2010
  13. angel32

angel32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Haklısınız ben de öyle düşünüyordum teşkkürler tavsiyeleriniz için :nazar:

14. 17 Eylül 2010
  15. tulin034

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Rica ederim:smiley-cool:

16. 18 Eylül 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    her koyun kendi bacağından asılır:nazar:

18. 18 Eylül 2010
  19. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    Bence de arkadaşına ders olsun :)). Bu konuda sen ona yardımcı olamazsın.

Gençlik aman allahım sen genç kızlarımıza ve genç erkeklerimize akıl-fikir ver.

Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin.... bu oğlan kendi oğlum olsa heralde kesin makası alır ufak bir uyarıda - artık oparasyonda yapabilirdim. artık saçlarımı gider, kaşalrımı gider, kirpiklerimi gider, yüzümü dağılır, bilemiyorum.... :KK70: Hiç acımazdım ... o kızların canını yaktıysa bende onu kendi ellerimle cezalandırıdım.

Zaten bu sorumluluk en çok da ailenin yetiştirme tarzıyla alakalı iyi bir oğlan çocuğu yetiştirememiş ... :kedi: