arkadaşım değişti mi?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melek_21 tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

16 Eylül 2010
    Konu Sahibi : melek_21
  1. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eskiden çok samimi ve köklü hiç ayrılmayacağınızı düşündüğünüz bi arkadaşınızla evlendikten sonra değişiklik oldu mu ne yapılır böyle bi durumda......?? ben dostluğu gözümde çok mu büyütüyorum acaba sizin düşünceleriniz neler

2. 16 Eylül 2010
  3. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimse bişey yazmıcak mı

4. 16 Eylül 2010
  5. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

evet, değişiklik oldu maalesef ve bitti dostluğumuz.
    şimdi düşünüyorum biz gerçekten dost muyduk acaba ? :çok üzgünüm:

6. 16 Eylül 2010
  7. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bitti mi:KK43:( benim arkadasım da çok değişti eskiden benimle 1 dakika geçirmek için kırk takla atan insan şimdi (şehirlerimiz de farklı) buraya gelince 2 saatte kankama gideyim die bi çaba göstermiyo bu beni çok üzüyo her seferinde bu sefer umursamıcam diyorum ama olmuyo gerçekten çok üzülüyorum ama heralde artık bi kankam yok......

8. 16 Eylül 2010
  9. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

bizimki ben evlenir evlenmez bitti. şok olmuştum.
    şimdi bizde ayrı şehirlerdeyiz.
    yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi ama herşey değişebiliyormuş ne yazıkki :1no2:
    Allah dostluğun değerini bilen, hayırlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi:Saruboceq:

10. 16 Eylül 2010
  11. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    aslında degişiklik oluyor fakat sadece arama sormada oluyor çünkü artık herkes kendi hayat derdine düşüyor..önceden ikidebir aradık o olmadan bi adım bi yere gitmesdik amaaraya mesfeler girince biraz ara açlıyor gibi oluyor ama aslında öyle degil ..
    mesala benim çok yakın dostum kardeşim diyebilcegim bir kişi var ben atanınca ayrıldık amabayramlarda tatillerde ben annme giderim bir sene telefonda görüşmesek bile ki çok nadir olur bu
    bir araya geldigimzde sanki hiç ayrılık olmamış gibi kaldığımız yerden devam ederiz..
    kimse kimseye laf sırası vermez ..
    ay çok özlemşim ya burya yazında daha bir anladım canım kankim benim..

12. 16 Eylül 2010
  13. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya amabakın şimdi hepimizin önünde net var onda da var msn var face var artık tele bile gerek yok görüşmek isteyen her zaman görüşür....anlayamıyorum ben de evlendim aynı zamanda evlendim ama kankam sağolsun kocam kocamın ailesi diyo başka bişey demiyo sonra onlara çok yüz verip üzülüyo amannn bilmiyorum ya ama çok sinirlerim bozuk

14. 16 Eylül 2010
  15. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    insanların beklentileri de, yeterli buldukları da, dostluktan anladıkları da zamanla değişiyor...belki artık siz onun için bunları karşılayamıyorsunuzdur...belki görüşseniz onun sizin için yetersiz olduğunu düşüneceksiniz...takılmayın bence...
    bir zamanlar dost dediğim biri dün benim kızıma görümcemden maşallah demiş...komik mi acı mı belli değil...
    ama önemsiz...

16. 16 Eylül 2010
  17. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    benimde 1 arkadasımla öyle bitti arkadaslıgım ben evlendim o bekardı benim yasadıgım sehire calısmaya geldi herhalde evlendigimi unutmustu yada eskisi gibi oluruz diye dusunuyordu olur olmaz saatlerde arayıp hadi çık hadi gezelim diyordu bi kaç defa çıktım ki neyse eşim pek takıntılı değil bu konularda ama baktım ki arkası kesilmiyor ektim 3 defa gelemem işim var fln dedim küstü bana konusmadık ogünden sonrada

18. 16 Eylül 2010
  19. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.548
    Ödül Puanları:
    238
    Evet acı ama gerçek bu galiba.
    Karşı taraf zaten böyle olduğunu düşündüğü için ondan yana sorun değil, ama gerçekten değer veren onu dost kefesine koyan taraf için kabullenmesi zor bir durum. :kahve: