Arkadaşım evden kaçabilir!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dove tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

26 Eylül 2009
    Konu Sahibi : dove
  1. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim lise sona kadar beraber okuduğum şu anda ankarada çok iyi bir üniversitede çok iyi bir bölüm okuyan bir arkadaşım var. (Kız) Okula Türkiye derecesi yaparak girdi, notları iyi ve mezun olmasına 2 sene kaldı. Sonra da işi garanti gibi.

Sorun şu ki, erkeklerle başı dertte!

Bir seviglisi vardı X diyelim. 1 sene X ile sevgiliydi. Sonra ayrılıp Y ile çıktı 1 sene. Sonra Y den ayrılıp tekrar X'e döndü. Ve 1 ay sonra Z'yi buldu.

Ama Y bu durumu hazmedemedi ve önce barışmak istedi. Arkadaşım kabul etmedi. Sonra bir tek taş alıp arkadaşıma "nişanlanalım" dedi. Arkadaşım yine olmaz dedi. Bi kaç gün sonra, gel görüşelim eşyaların bende vereyim demiş, arkadaşım gittiğinde "sen beni aldatmışsın" diyip yolun ortasında tokat atmış!
    Kızın babasına da "o benim karım artık" diye msj atmış. ama sonra "yalan söyledim sinirimden" demiş.

Neyse bu olaydan sonra Z çıktı işte. 1 aydır da onunla beraber.

Dün benimle buluşacağını söyleyip sevgilisiyle görüşmüş (benim haberim yok) Babası da onları görmüş.

daha msj olayı yeni olmuşken kızmış haklı tabi adam! evde bi tokat atmış. (hayatında ilk kez) Dün akşam bileti vardı kızın ankaraya okula gidecekti.

Babası "madem evlenme meraklısısın o zaman gelip istesinler" demiş. Okul bitti, gitmeyeceksin demiş.

Bu arada Y nin de işi yok, köyde oturuyor, (kız merkezde) ve daha 1 aydır tanışıyolar.

Arkadaşım kendini odaya kitlemiş dün gece. bana msj attı. ben evden kaçıcam ne olursa olsun dedi. Nereye kaçacaksın o çocuğa mı saçmalama dedim! annen babanı sakın ezip geçme dedim. Ben sandım ki ankaraya okula gidecek, meğer Z ye kaçmaktan bahsediyormuş.

Bugün de teli kapalı, deliricem meraktan! Bu kız kendini yakacak :KK43: ne yapabilirim!

Son düzenleme: 26 Eylül 2009
  2. 26 Eylül 2009
  3. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    vallahı benım kafam karıstı ne cok kısı varmıs hayatında x y z anladım yanı benım kac yıl oldu 2 yıl bıttı hala bırını ıstemıyorum cunkı unutamadım nasıl boyle yapabılıyor alalh yardımcısı olsun ama hayatı konusunda yavas yavas alsın kararları sonradan uzulmesın sızde uzulmeyın arkadas olarak herkes kendı hayatını kendı yonlerdırır dua edın ona

4. 26 Eylül 2009
  5. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    en onemlısı kacmak hata hangı devırdeyız kacılırmı aılesıyle konussun zaman versın kendıne eskılerde olsa tamam da

6. 26 Eylül 2009
  7. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Öfkeyle kalkıp zararla oturmaz inşallah arkadaşın :1no2: Hakkında hayırlısı neyse o olsun :Saruboceq:

8. 26 Eylül 2009
  9. mervishh

mervishh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Bence arkadaşının ailesini tanıyosan haber vermelisin bu basit bi konu değil okulunu hayatını geleceğini yakmak üzere belkide.. Ailesini silip geçmeye hazırlanıyor belkide vakit kaybetme bence.. Halamın kıızından başıma geldi o yüzden vakit kaybetme diyorum insanlar öyle bi psikolojide oluyoki dediklerini o an yapabiliyorlar.

10. 26 Eylül 2009
  11. dove

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de 20 yıllık hayatıma ancak 1 kişiyi koyabildim. arkadaşıma hep söylüyorum ama dinleyen kim :KK43: ailesini kendine küstürecek diye çok korkuyorum...

12. 26 Eylül 2009
  13. dove

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ailesini tanıyorum ama arkadaşımdan bir haber alabilir miyim diye bekliyorum. olmazsa evlerini arıycam çünkü başka türlü ulaşma şansım yok..

14. 26 Eylül 2009
  15. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    çok karışık birşey anlamadım yani sevgilisi onu aldattı o tekrar geri dönmek ve evlenmek mi isitiyor

16. 26 Eylül 2009
  17. mervishh

mervishh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Bencede aramalısın ve annesine söylemelisin en azından eğer evde yoksa telefonu kapalıysa ki bunu düşünmek bile istemem ama..

18. 26 Eylül 2009
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Vallaha güzelim arkadasin türkiye derecesi yapacak kadar zeki bir kiz fakat diger yandanda cok aptalca davranislari var...

Yok X yok Y yok Z ne bu ya?? Bu kadar basitmi bu isler?:eek:lmaz:

Kendini derslerine egitimine verecegine ugrastigi islere bak.....yazik diyorum...ama arkadasina degil okumasi bir yerlere gelmesi icin bunca caba harcayan o anneye babaya yazik.....:nazar:

Babasinin bir tokati icin evi terk edeceksede yine kendi zararli cikar.....yarin öbür gün evlendiginde esinden duydugu ufacik bir olumsuz söz o baba tokatindan cok daha fazla yakar canini.....:kahve:

Böyle seyler duyunca cok kiziyorum....Nice akli basinda zeki okumak icin kendini paralayan gencler varken...tüm firsatlar elinde oldugu halde bunun kiymetini bilmiyorlar...:umursamaz:

Hayat onun hayati....yaptigi her hatanin yarin bedelini ödeyecek kiside odur....umarim aklini basina toplar arkadasin...