arkadaşım evli biriyle birlikte....

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve esea tarafından 15 Nisan 2008 başlatılmıştır.

15 Nisan 2008
    Konu Sahibi : esea
  1. esea

esea Guest

kızlar arkadaşım evli bir adamla birlikte adamın karısıyla ayrılma durumdalar yeni ikizleri oldu adamın 3 çocuğu var arkadaşım bununla birlikte ne yaptıysam ne söylediysem olmuyor doğal olarakda eşim bana kızıor arkadaşlık etme die ne yapayım bilemedim onun ilişkisi beni ilgilendirmez ama eşim arkadaşlık yaptığın insanlara bak dio aslında aynı durumda o olsa bende dermiyim derdim galiba arkadaşımıda seviyorum ay ne yapcağımı bilmiyorum...

2. 15 Nisan 2008
  3. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşın elbette ki büyük hata yapıyor, fakat senin demenle ayrılamaz, kendi yaşayacak görecek. Birde eşinize neden söylediniz ki? Ben arkadaşlarımla ilgili böyle durumları eşime söylemem çünkü biliyorum tepkisini aynı sizinki gibi görüştürmeyecek...Bence en doğrusu madem o sizin arkadaşınız ve onu iyi tanıyorsunuz arkadaşlığınıza son vermeyin. Eşinize de bu tür konuları pek anlatmayın derim...Haklı olarak önyargılı olacaktır...

4. 15 Nisan 2008
  5. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    arkadaşının yaptığı çok yanlış allah akıl fikir versin
    şimdi burası bu gibi yorumlarla dolar taşar istersen bi okut derim belki dank eder kafasına
    ama seninde eşine söylemen bi okadar ilginç
    arkadaşınla aranda olan bişeyi neden eşinle paylaşıyosunki CADIARZU

6. 15 Nisan 2008
  7. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Sana sadece şunu söyleyebilirim.. başka bir kadının eşini alan kadın yarın senin eşine yan gözla bakmayacagına nasıl emin olarak görüşüyor evine alıyorsun ??

samimiyetimi keserim ben olsam..

8. 15 Nisan 2008
  9. yasemingn

yasemingn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet keşke eşine söylemeseydin ama artık söylemişsin ve eşin de doğru olanı düşünmüş arkadaşın kendi yolunu seçmiş sen ona doğru yolu göstermek istemişsin ama o yanlışı seçmiş ve seninde yapman gereken eşini dinlemen olacaktır sanırım.

10. 15 Nisan 2008
  11. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88

cok dogru soyluyosun arkadasim a.s.

12. 15 Nisan 2008
  13. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ARKADAŞA KATILIYOMM VALLA ALLAH KORUSUNNN CANIMM AMAN DİKKAT ET....

14. 15 Nisan 2008
  15. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşın çok iyi bir insan olabilir ama dürüst değil.Karakter bir bütündür bende eşinin yerinde olsam o arkadaşınla görüşmeni istemezdim. Bile bile yanlış yapan bile bile metreslik yapan biri.Ve bunu hazmedebilen biri benim arkadaşım olamaz.

Ne demişler bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Yanlış anlama ama ben olsam hemen keserdim alakamı.

16. 15 Nisan 2008
  17. musran

musran ACISADA ÖLDÜRMEZ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    samimi ve değer verdiğin bir arkadaşın olduğu için doğru yolu göstermek için elinden geleni yapıyorsun sanırım arkadaşım.
    birde KK daki yorumları okumasını sağlasan burada bu konudan müzdarip çoluk çocuk sahibi bir çok arkadaş var sıkıntılarını dile getirmiş ve bu konular üzerine ne yorumlar yapılmış belki etkilenirde gerçeklere kapatmış olduğu gözleri açılır arkadaşının.
    nasıl oluyorda bu kadar kör oluyorlar anlayamıyorum ben.evli üstelikte 3 çocuğu olan bir adamdan ne bekleyebilir. bu adam için de söylenecekler zaten malum tekrar yazmak istemiyorum.Allah ıslah etsin böyle insanları..

18. 15 Nisan 2008
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    hata1..evli biriyle birlikte ..hata2..kız arkadaşınızın durumunu eşinize anlatma nedeniniz çok merak ediyorum..??karşıdaki iki insan iki yetişkin insan doğruyu yanlışı bilecek yaşta ve kafadalar sanırım....sizin bu durumda arkadaşınıza sadece akıl verip ona belki doğruyu gösterme girişiminiz olabilir onun dışında ne sizin demenizle ayrılır nede sizin demenizle fikir değiştirir...tercih onun tercihi,eğer kaybedecekleri bu adamdan değerliyse zaten yaptığının hata olduğunu anlar ve pişman olur ama tam aksi kybedeceklerinin hiç değeri yoksa ben o bayan için sadece üzülürüm..allah akıl versin...