Arkadaşım yüzünden biten ilişkimin son öyküsü... :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cicioz tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : cicioz
  1. cicioz

cicioz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilenler hatırlar,ben küçüklük arkadaşımın (aynı zamanda komşumuzun kızı)nın kuzeniyle beraberdim yaklaşık 1 yıldır.Ama kız öyle iki yüzlü çıktı ki,aylardır göz yumuyorum ama ailecek beni karalama kampanyası içindeler.Ufak tefek şeyler ama sevgilimin annesi kız kardeşi kötü etkileniyor.Benim sözde arkadaşım gizliden gizliden sevgilimi,sevgilimin kız kardeşini,halasını (sevgilimin annesi oluyor) Yok bu kız kaprislidir yok efendim şımarıktır gibilerinden dolduruyorlar.E haliyle sevgilim hariç diğerleri kötü etkileniyorlar..Annesi sevgilime yükleniyo,kardeşi filan..Ayrılın işte bundan sana yar olmaz gibisinden..Ama öte yandan hepppsi bana bi iyi bi iyi..Yani sinir oldum...

Sevgilime dedim ki bunlar şimdiden böyle yapıyosa ilerde neler yaparlar..Evlenemicez..O da saçmalama filan dedi annem öle biri diil dedi ama inanın tanıyorum annesini.Bak işte dedim ilk başlarda da anneni doldurdular hepsi birlik oldu ii görünüyo ama canıma okuyacaklar dedim.

O da peki ayrılalım dedi.Ve bitti.....

Şimdi sizce ben ne yapayım!!!Nasıl davranayım sözde arkadaşıma...İlişkimi ailem bilmiyo,bilseler kıyamet kopar ki bana destek olsalardı dünyayı başlarına yıkardım arkamdan laf edenlerin.. mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Ayrıca arkadşım olan kızın nasıl bi düzenbaz olduğunu da hatırlamak isteyen varsa:

http://www.kadinlarkulubu.com/ah-er...-size-nas305l-a231305ld305-6.html#post8781671

Umarım linki eklemem forumca sakıncalı değildir.Çok kötüym kızlar yaaa... mafoldumben

2. 22 Eylül 2009
  3. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    neden hemen iliskini bitiriyorsun anlamis degilim ??
    kendini sen onlara tanitacaksin canim aylesiyle iyi olmaya calis onlarda seni er gec taniyacak ve
    o arkadasinin anlatigi gibi olmadigini fark edeceklerdir
    hani durduk yere sevdigin insandan neden ayriliyorsun

4. 22 Eylül 2009
  5. cicioz

cicioz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım haklısın da ailesi bi öyle bi böyle...Anlayamıyorum.Geçenlerde bi laf duymuştum "oğluna saygı sevgisi olmayan anne çok fena bi kaynana olur diye" Kadının oğluna hayrı yok bana mı olacak..Şu an bile kavgalılar,cocuga yapmadıkları kalmıyo,babası da yok kuzumun mafoldumbenmafoldumben tek erkek de o,eziyorlar.

6. 23 Eylül 2009
  7. derinderin

derinderin huzurlubirhayatistiyorum. Üye

Beğenildi:
    3.899
    Ödül Puanları:
    163
    durumuna çok üzüldüm canım ama şu
    şey var ya... bu ailenin desteği olmaması.. yani anlatamamak... ne kadar kötü yaa..

8. 23 Eylül 2009
  9. seda_341

seda_341 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet malesef Türk toplumunda çok görülen ve kızlar için çok kötü olan bir durum oluyor.Bir ilişki kuruyorsunuz, bir sorun olsa erkeğin ailesi arkasında oluyor ama kızın ailesi olmuyor çünkü bilmiyorlar.Kızlar için çok kötü bir durum ve kendini çok güvenliksiz hissetmene sebep oluyor, uçurumdan düşerken bedeninizi havada tutabilecek kimse yok..
    keşke ailelerimiz ilişkilerimizde daha anlayışlı olsalar bu kadar bağnaz,sığ görüşlü olmasalar...

10. 23 Eylül 2009
  11. derinderin

derinderin huzurlubirhayatistiyorum. Üye

Beğenildi:
    3.899
    Ödül Puanları:
    163
    kesinlikle.. çoğumuz bu durumdan muzdaribiz zaten... halbuki hem oğlu hem kızı olanlar da var. oğlumun sevgilisi olur ama kızımın olamaz diyenler de çok fazla.. ne kötü yaa...
    onların da yaptıkları yanlarına kar kalıyo...

12. 23 Eylül 2009
  13. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşıma karşı nasıl davranayım diye sormuşsun, bi daha yüzüne bakmayı düşünmüyorsun di mi?
    yani seni böyle kötülediğinden, kuyunu kazdığıdan eminsen bu soruyu sorman hata.
    ha saçına başına yapışıp duvara çarpayım mı anlamında sorduysan o hak etmiş, ama sen hanım kız çizginden kayma.:1rolleyes:
    etme bulma dünyasıdır bu, senin mutluluğuna mani olan mutlu olabilir mi sanıyorsun. asla...
    ama bu kız böyle çamur bi insansa devam edecektir çamurluk yapmaya, konuyu ailene sızdırmakla başlayabilir mesela. gözünü açık tut, kimseye güvenme cnm
    sevgiler...

14. 23 Eylül 2009
  15. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ay iyi yapmışsın bitirmişsin hayır etmez sana bu ilişki

uzak dur onlardan...annesi falan baksana

şimdiden öyleyse ilerisini hiç düşünme bile

16. 23 Eylül 2009
  17. cicioz

cicioz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani işte ne kadar da olsa bu böyle,ailem destek değiiiiil :KK43:

Ama sevgilim ayrılmak istemiyor,sinirle söyledim dedi ayrılalım sözcüğünü.Ben de seviyorum ama o kıza ne yapsam da ders versem.Yani böle bi kereden hiddetlensem sevgilim arada laf taşıyo olacak.Ayrıca beni kötülediğini ilk msnden öğrendim.Benim pc ile sevgilimle konuşuyodu,o zamanlar ortada aşk yok.Pc de kaydoluyo bnm msn günlüklerim....Bi kaç gün baktım sevgilim (o zamanlar ööle arkadaşım) baa bi soğuk bi tuhaf davranıyo.Anlam veremedim.Aradan bayagı gecti bi gün msn günlüklerini temizlicem baktım konuşmaları..Ay neler neler...Yok şımarıktır tek çocuktur başa çıkılmaz yok neler neler,alıngandır havalıdır....Yüzüme de KANKA diyo!!!Söyledim kendisine böle böle diye ve suçlu ben oldum.Neymiş ben neden kaydetmişim de okumuşum... kötükedihüso

18. 23 Eylül 2009
  19. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    kes o kızla ilişkini, belli ki senle bi problemi var. kızlarda böyledir bu iş, kız kızı kıskanır, arkadaş kanka fln anlamam ben:mymeka:
    sevgilinle senin aranda bişey yokken iki taraflı oynayan, çocuğun bütün sülalesine seni oğullarının peşinde koşan kız olarak tanıtan, sonra da seni kötüleyen kız sana fena halde takmış demektir.
    normalde bu tip şeyleri kale alıp cevap yazmazdım, ama durum başka burda. sen arkadaşın için saplantı haline gelmişsin bu çok belli, canını feci yakabilir dikkatli olmazsan. uyanık ol, arkadaşın filan değil o kız, çok dikkatli olman lazım. ha sevgilin arada laf taşıcakmış, o konuşurken ayıp değil de sevgilin sana söylerken mi ayıp.
    gözünü aç cnm, ya toptan kes o kızla ilişkini, ya da ailene ispiyonlaması da dahil bi çok riski göze alarak sevgilinle de yüzleştir yüzüne vur gerçeği. ipleri kaptırma sakın bu kıza, niyeti hiç iyi gözükmüyo burdan.
    öptüm...