Arkadasima ne diyecegimi bilemedim....

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve ilayda26 tarafından 22 Ocak 2008 başlatılmıştır.

22 Ocak 2008
    Konu Sahibi : ilayda26
  1. ilayda26

ilayda26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kizlar bugün yakin bir arkadasimla gôrüstûm. Bana öyle bir soru sordu ki ne diyecegimi bilemedim. Dediki, esinin bir kolunda eski bir kiz arkasinin ismini jiletle yazsaydi tabii ki seni tanimadan ve evlenmeden önce nasil tepki verirdin ?????, bu sorunun karsisinda, esinin böyle birsey yaptigini anladim...
    Ne diyecegimi sasirdim, fazla ûzülmesin diye, dedim ki, beni tanimadan önce yapmissa birsey demem dedim. Olan Olmus birsey yapamassin ki. Cahilligine dek gelmistir. Sessiz kaldi. Bende ûstüne varmadim. Peki simdi ben size soruyorum, sizin basiniza gelmis olsaydi ne yapardiniz?

2. 22 Ocak 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Sanırım artık lazerle silebiliyorlar jilet izlerini. Tam emin değilim ama öyle hatırlıyorum.:uhm:
    Ben olsam bu lazer konusunu araştırırdım.
    Elbette vücudunda başka bir kadının ismi yazılı adamla yaşamak istemem..:1no2:

4. 22 Ocak 2008
  5. huysuz-citir

huysuz-citir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Dogru cevap vermisin canim üzülme. Tabiki ilk ask daimi saniriz ve gelecegi düsünmeden hatalar yapariz, o an hata gibi görünmesede, arkadasin üzülmemis olmasi düsündürücü olurdu, üzülmeside yani cok dogal ama hakkaten gecmistense bir takinti yasamamali yoksa zararini kendisi görür.....

6. 22 Ocak 2008
  7. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    yapacak bişey yok sonucta eşi onu tercih etmiş yani netice ortada bence
    tabi kötü bir durum görünce insan sinir olur ama birkere ondan önce çok sevmiş hiç kimse yarılcam diye birlikte olmuyo

arkadaşını bilmiyom ama onunda belki eşindne önce çok sevdiği biri olmuştur ama eşini seçmişşş.........

ben çok rahatsız olsaydım eşime estetikle bunu yok etme fikrini sunardım sanırım yok olur estetik operasyonla

8. 22 Ocak 2008
  9. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence jiletle isim misim yazan kişinin psikolojisi bozuktur, böyle bir insanın eşim olduğunu düşünmem bi o kadar zor. hadi başıma geldi diyelim
    ne zaman yaptığını öğrenirim ergenlikte mi yoksa yeni mi düşünsene eşşek kadar adamın jiletlerle oynadığını...
    kıskançlığı geçtimm adamın psikolojisi bozukkk bundan korkarımmyasakkelimeyasakkelime

10. 22 Ocak 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Aklıma fazlaca sevmiş olduğu gelirdiki;jiletle kazıtmış..Dövmeyi bile geçmiş..
    Üzülürdüm çok üzülürdüm..
    Ama eşimin bunu yok edip etmek istemediği daha çok umurumda olurdu sanırım..CADIARZU

12. 22 Ocak 2008
  13. EU2

EU2 Guest

vallaha ben gülerdim ve herzaman onun yüzüne vururdum

ne aptal asikmisin breh diye

gecmisse mazi derler

14. 22 Ocak 2008
  15. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Koluna isterse annesinin babasının ismini yazsın , isterse şu ana kadar çıktığı kızların isim listesini yazsın hiç önemi yok ama ortada ruhsal bir bozukluk var , sırf bu yüzden uzak dururdum.Olmadı bir psikolağa gitmesi için çabalardım.

16. 22 Ocak 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Insan delikanli döneminde sevdimi deli gibi seviyor yapmis bir cahilik kac sene gecmis aradan, neticede beni secmis derim, cok rahatsiz oluyorsam cok kafama takiyorsam bir doktora gidip laserle silme imkani varmi diye sorusturur gitmesini isterim.

Sevgiylea.s.

18. 22 Ocak 2008
  19. xnazanx

xnazanx ogullarina asikkkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evlenene kadar gormemismi eger ben gormus olsaydim o kisiyle evliligi bir degil iki kere dusunurdum gorupte kabullendiyse bu saatten sonra ya sildirme imkani varmi diye bakicak yada gecmise mazi diycek