Arkadaşıma yardım edebilmem için sizin yardımız gerekiyor:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU3 tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

merhaba arkadaşlarım öncelikle sizi bıktırdığım için özür dilerim ama bu sefer kendim için değil arkadaşım için yazıyorum.lütfen dikkatlica okuyup bana yardımcı olurmusunuz?bende yeni duydum ve hala soktayım ve elimden bişey gelmiyor:1no2:arkadaşımın bi sevgilisi vardı ve ayrıldılar.1 seneye yakın ilişkileri vardı.bu ondan ayrıldı.cocuk bunu gururuna yedirememiş olmalıki.kızdan her seferinde intikam almaya çalışmış.ama son yaptığı rezilliği ben duyunca sok oldum eminim sizde sok olacaksınız:bbo:kız arkadaşımı sevgilisi arıyor kaza geçirdim hastanadeyim diye.kız üzülüyor.ve çocuğun bi arkadaşı gelip hastaneye götürmek için kızı olduğu yerden alıyor bu olay akşam oluyor.akşam saati olunca ailesine yalan söyleyip cıkıyor evden.arabaya biniyor ve tanımadığı bi adamla karşılaşıyor arkada....ve sonrasını hatırlamıyor.hatırladığında uygunsuz halde buluyor kendini:a015::a015:tahmin ettiğniz gibi kıza tecavüz etmişler kız bunu hiç yedirememiş ken dine ve bir kaç kez intihara kalkışmıştı.en sonunda bana açıldı hala daha soktayım.aradan 3 yıl geçti......şimdi kzıın bir erkek arkadaşı var o da benim arkadaşım:nazar::nazar:erkek arkadaşına söylerse anında bitirir asla kabul etmez böyle bişeyi...bize akıl verin...aslında benim aklıma vicdanını ne kadar rahatlatamasada tıppın ilerlediğini söyledim siz ne dersiniz:nazar::nazar::1no2:

2. 25 Mart 2009
  3. Pashmina

Pashmina Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ayyy çok kötü ama doğruları söylemekte fayda var derim hem vicdan azabı çekmez...
    Çocuk seviyosa sahip çıkar zaten ama öbür çocuğu bulup öldürmek dahada iyi bir yöntem.

4. 25 Mart 2009
  5. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    arkadasiniz kac yasinda bilmiyorum ama eski sevgilisi icin cok seyi göze almis...
    allah uzak götürsün ama ben hastaneye gitmek icin sabahi beklerdim sonucta ben gidince bir sey degismeyecek doktor degilim sonucta...
    arkadasiniz yasadigi seyle tek basina basetmeye calismasi yanlis olmus...
    simdi yapabilecegi fazla bir sey yok ama erkek arkadasi diye herseyi anlatmak zorunda degil...

6. 25 Mart 2009
  7. EU2

EU2 Guest

canım şaka mı bu?

arkadaşının sevgilisi psikolojisi bozuk bi manyak sanırım!!!

allahım arkadaşına söyle üzülmesin zaten sevgilisi onu seviyorsa her şekilde yanında olur

sonuçta kendi isteğiyle değil ki olmyacaksa gitsin zatennn!!!!

bide merak ettiğim bişey var belkide tecavüz etmemiştir sonrasını hatırlamayor yazmışsın

bide nasıl ayrılmışlar ki böylesine kin gütmüş allahım ya üzüldüm gerçekten??

8. 25 Mart 2009
  9. EU3

EU3 Guest

cocuk seviyor ama mutasıp biri hayatta kabul etmez.:1no2:tıp ilerledi dedim biraz rahatladı amaCADIARZU

10. 25 Mart 2009
  11. EU3

EU3 Guest

cocuk ayrılığı gururuna yedirememiş olmalıki bunu yapmış...ayrıca suanki erkek arkadaşı cok iyi ve kaçırılmayacak biri.arkadaşımın karşısına böyle biri daha cıkarmı bilmem.kız erkek arkadaşını cok seviyor ayrılırlarsa bunu kaldırabileceğini sanm ıyorum...akıl verin lütfen...

12. 25 Mart 2009
  13. EU2

EU2 Guest

canım tamam tıp ilerledi ama madem bu kadar iyi bi insan sevgilisi

vicdanı rahat etçek mi arkadaşının saklarsa.. tabi kaybetme korkusu fazla olabilir

14. 25 Mart 2009
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Hata baştan yapılmış..
    Zamanında bu pislikleri insanları şikayet etseydi,ceza alsalardı,arkadaşınız bu açıklamayı daha kolay yapardı..:bbo:
    Tıp ilerledi derken,kızlık zarı diktirmekten mi bahsediyorsunuz anlamadım..:nazar:

16. 25 Mart 2009
  17. tokat

tokat Seninde Aşkın Yalanmış Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Pekı arkadasınız hıc suc duyurusunda fılan bulunmadı mı? yanı ayıldıktan snra hemen eve mı geldı :uhm: hiç bişi olmamış gıbımı davrandı :uhm:

ve eğer sımdı konustugu kısı gercekten sevıyorsa kabul eder.aılesıne soylemez cocuk,gercekten sevıyorsa bu fedakarlıgı yapması lazım dıyorumCADIARZU

18. 25 Mart 2009
  19. KHENA

KHENA Evli,Mutlu,Cücüklü Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    ya ne insanlar var olamaz böyle bişi yaaa senağlama
    çok üzüldüm valla.. valla yapabileceği bazı şeyler var ama bazıları kızar belki şu anki arkadaşını aldatmak olur buda ay bilemiyorum. benden daah bilgili arkadaşlar çıkacaktır eminimm :1shok: