Arkadaşıma yardım için bana yardım edermisiniz.

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve mehetap tarafından 7 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Aralık 2008
    Konu Sahibi : mehetap
  1. mehetap

mehetap OF ÇEKME ŞAMPİYONU Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar arkadaşımın bir derdi var ama ben yardım edemiyorum.sizin yardımınıza ihtiyacım var.şimdi benim arkadaşımın eşi öğretmen arkadaşımda bankacı.eşi kendisinin bir arkadaşıyla okuldaki diğer bir bayan arkadaşının arasını yapmaya çalışıyormuş.bu arada kızın tayini çıkıyor ve başka bir şehre gidiyor.ama eşi bu bayanla msn de falan konuşuyor.arkadaşım sorduğundada hala kızı arkadaşı için ikna etmeye çalışıyorum diyor.ama bu arada da kızla kendisi muhabbeti ilerletip olayın boyutunu değiştiriyor.benim arkadaşım geçen hafta bu kızla eşinin şehir dışında ve kendi yaşadıkları şehirde çekilmiş fotoğraflarını bilg.şans eseri yakalıyor.(eşi resimleri kıza gönderip silmiş ama ortaya çıkıyor.)eşine soruncada sadece birkaç kez görüştüklerini ve adı konulmuş birşey olmadığını söylemiş ve olay büyümeden hatasını farkettiği için kapattığını söylemiş.
    onu çok sevdiğini ve affetmesini istiyormuş.oda bana söyledi birşey diyemedim onunda bir çocuğu var ve ben böyle bir durumda ne yapabileceğini söyleyemiyorum.bana göre boşanması lazım.aldatmak sadece cinsellik olmayınca aldatma olmuyor değilde .arada çocuk var diyemiyor.ben affetmem diyemiyoru.insan ancak başına gelince ne kadar acı olduğunu anlarmış.yani kilitlendim.sizce ne yapmalıyım..lütfen fikirlerinize ihtiyacım var..

2. 7 Aralık 2008
  3. kxixsmend

kxixsmend Kısmend ne demek ya :)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sonuçta başka şehirde çekilen fotorafları varsa eğer bu kişiler birlikte yalnız uzunca zaman geçirmişler ve bu da kesinlikle aldatmadır bana göre....
    Şahsen ben olsam 'affet arkadaşım,bak bir daha yapmayacakmış'demezdim.
    Bu kızcağız internette yakalamasaydı bu fotoları ya?
    ne oolacaktı belki de devam edecekti,bilemeyiz...
    Bence arkadaşın bu işin aslını astarını ve neler olduğunu önce güzeelce bir öğrensin,ayrıca adam bu şekilde yakalasa affedecek miydi yani?
    sonuç olarak arkadaşın Affedebilir belki ama süründürsün en azından,adam hatasını anlasın iyice..:kızgın:İşler karıştırmak neymiş görsün!!Pişman etsin onu,sonra kalbinin sesini dinlesin,az çok kocasının gerçekten çok pişman mı yoksa tekrar yapabilecek kapasitede mi olduğunu ancak o bilebilir.
    ancak bu aşamada çocuklarına karşı hassas olup ona kavga gürültü gibi şeyler yaşatılmasın lütfen!

4. 7 Aralık 2008
  5. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    siz olaya müdahale etmeyin,fikir de vermeyin.uzaktan boşanırım demek kolay... aralarında muhakkak birşeyler olmuş belli.artık aldatmayan eş kalmadı gibi birşey oldu.çocuğa da yazık.eşi pişman olup evine de bağlanabilir.tamamen onların halletmesi gereken ve onları ilgilendiren bir olay ...aman ha tarafsız kalın....

6. 7 Aralık 2008
  7. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben olsam hemen boşanırdım ama bekara boşamak kolay gelir.Sonuçta ortada bi yuva,bir çocuk var.Affetse bile eşinin burnunu sürtmesini söyleyin bence ve çok fazla da karışmayın.Boşanma ya da boşanmama kararını arkadaşınız verecek.Bu karar sadece ona ait olmalı.

8. 8 Aralık 2008
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    cinsel aldatma daha hafif kalır gönül aldatmalarının yanında bence..

bence o kızdanhoşlanıp aşık olması sevmesi birşeyler yaşaması o kızı mutlu edip vakit geçirmesi yatmasından çok daha ağır.

eşiyle açık açık konuşsun.

eşini mum etsin. o kızıda rezil etsin. eğer boşanmayacaksa o adamın tüm telefon msn vb. bilgilerini değiştirsin. sıkı yönetime alsın.
    madem bir ukuatı var adam olsun kendine gelsin o da.

10. 8 Aralık 2008
  11. vera

vera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet min'e katılıyorum...
    Sen hiç karışma karı koca arasına girilmez. Bugün kavga ederler yarın birleşirler suçlu sen olursun sen ayırdın bizi derler kötü olan sen olursun...

Bizzat yaşadığım çok olay var.... Hepsinde iyi niyetle yaklaşanlar hep kötü insan oldular...

12. 8 Aralık 2008
  13. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    cinsellik aldatmanin rezil boyutu ama arkadasinin esinin yaptigi katmerli aldatma resim cekilmis baska sehire gidilmis cinsellik olsa ne olur olmasa ne olur bal gibi aldatma ben olsam 1gun beklemez bosardim ama BEN OLSAYDIM diyorum cocuk falanda dinlemem midem mezhebim kaldirmazdi arkadasin iyi dusunsun bence

14. 8 Aralık 2008
  15. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    eşi çok güzel ara yapmış yani. arkadaşına değilde kendine ayarlamış kızı.
    neyse bekara karı boşamak kolay derler ama bilmiyorum büyükde konuşmak istemiyorum fakat ben bir dakika bile o adamla durmazdım. arkadaşının mesleğide var ne güzel geçinir gider.

16. 8 Aralık 2008
  17. kulitta

kulitta İlahi Adalet Pro Üye

Beğenildi:
    2.241
    Ödül Puanları:
    238
    Canım çok hassas bir konu. Arkadaşın sana durumu anlattığına göre - senin bakış açını da öğrenmek istiyordur.
    Arkadaşının yerinde olsam ne yapardım bilmiyorum ama senin yerinde olsam-
    eşini affetmesi için onu yüreklendirirdim. Ne yapacağını bilememesi- affetmek istediğini ve gururuyla
    savaştığını gösteriyor. Aile birliğinin devamı için verilen emekler ancak alkışı hakeder. Elbette çok kırılmıştır
    ama zamanla onun yarası da kabuk bağlayacaktır - ancak aynı yerden birdaha kırılırsa bu
    kabuk kalkar ve eskisinden daha fazla kanar. Umarım arkadaşın ilk ve son kez böyle bir olay
    yaşamış olsun. Hem de ikinci yarıya bir sıfır galip olarak başlıyacaktır. Ezik ve yenik olan kocasıdır.
    Allah yardımcınız olsun.

18. 8 Aralık 2008
  19. mehetap

mehetap OF ÇEKME ŞAMPİYONU Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize çok teşekkür ederim.
    arkadaşlarında dediği gibi tarafsız kalmak için çok çaba sarfediyoru. :Saruboceq: ama benim tek düşündüğüm çocuk onun için yorum yapmadım gamyoncuiremsu .bu konuda yorum yapmak bana düşmez dedim ama arkadaşım 3 gündür beni arıyor ve senin fikirlerin benim için çok önemli.kafam çok karışık bana yardım et diye yalvarıyor.napacağımı bilemedim ikilemde kaldım.ve sizlerden yardım almak istedim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.