Arkadaşımı geri kazanmak için bana yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve xxTosPikkxx tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : xxTosPikkxx
  1. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım cok sıkılıyor ve hic birsey yolunda gitmiyor.Kendimi cok halsiz,yorgun,mutsuz hissediyorum . Erkek arkadasım da beni anlamıyor.Oysaki en rahat anlayabilecek insan o iken .

Canım dostum dedigim insanla aram bozuldu.Ve suc benimken elimden hic birsey gelmiyor.Hic arkadasım yok ve insan hemcinsine ihtiyac duyuyor ne kadar sevgilimle hergün görüssem de.Kendisi arkadasımı pek sevmezdi ama bana gercekten bir zararı dokunmadı arkadasımın.Hep beraberken sevgilimle biz biraz daha takılacakken,gec kalma cemre dedigi icin.Biz sevgilimle daha cok gezdigimizden gelirken markete ugra dedigi icin kız menfaatci oldu sevgilimin gözünde .Bu olanlar oysaki cok normal seyler ona da defalarca anlattım ne var bunda diye.O bu kadar dısarda olsa bende isterdim dedim ama yok nuh diyo peygamber demiyor.

Ne zaman bir arkadasa ihtiyacım oldugunu söylesem heleki eski arkadasımdan konu acsam,konuyu kapatır ve kendince sevmemesi icin uygun buldugu sebepleri sunar bana.Aynı zamanda da neden bir arkadas arıyorsun ki her seferinde diye kızar ..İnsanın bazen erkek arkadasına bile anlatamayacagı seyler oluyor .:umursamaz:

Ama kendisinin 2den fazla arkadası var.Kalmayada gidiyor,ders calısmaya da hatta bir tanesi bizim memleketten onunla kopmayız biz ya görüsmeye devam ederiz diyor.Ama konu ben olunca neden arkadas arıyorsun oluyorbilmiyorumkismile
    Bu sekilde yaparak beni kendinden sogutacak bir gün ..:sinifsinif:
    Bütün arkadaslarımda bir kusur buldu.Kendi dörtlük dörtlük degil ki,karsındakinden ne bekliyor anlamıyorum.Onun cok samimi oldugu cocukluk arkadası 4 sene evvel erkek arkadasımı benden kıskandıgından msn'lerimizi ele gecirdi bana agıza alınmayacak seyler söyledi.

Bunu daha sonra itiraf etti.Ona ragmen arkadasıyla görüsmesini istedim.Cocuk yetimdi cünkü.Cahillik etmis dedim.Hic engellemedim.Oda görüsmeye devam etti.Onun arkadasının yaptıgı cok mu normaldi o görüstü.Niye insanlar'da gördügü ufacık seyleri büyütüp cok önemli bir sorunmus gibi görüyor anlamıyorum.
    Bütün erkekler böyle de benim mi haberim yok ..CADIARZU

Ve ben canım arkadasımın erkek arkadasıma ragmen tekrar gönlünü kazanmak istiyorum.:sinifsinif:

Son düzenleme: 20 Temmuz 2010
  2. 21 Temmuz 2010
  3. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bunu erkek arkadaşınla paylaş öyleyse, insanın çoğu zaman bir hemcinsinin desteğine ihtiyacı olduğunu söyle.. sizin arkadaş ihtiyacınıza bunun gerekliliğine o karar verecek değil ya.. sevmiyor olabilkir ama sana saygı duymak zorunda.. sen arkadaşını seviyorsun ve sanada bir zararı yok.. ne demek arkadaşa ihtiyaç mı duyuyorsun, tabiki duyacaksın... Allah aşkına yapmayın bu kadar.. ananız babanız istese bir dünya laf işittirirsiniz, ki onların mutlaka daha mantıklı sebepleri olur.. sevgili olunca susup kalıyorsunuz, istemeye istemeye boyun eğiyorsunuz.. ne bu.. nerde bu adamın sana, senin hayatına saygısı :kahve:

4. 21 Temmuz 2010
  5. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yok susup kalmıyorum canım arkadasımın kalbini kırdıgımdan dolayı sustum hep.
    Vicdanımı rahatlatmak icin kendi sucumu bildigim icin acıyordum hep konuyu.Ben gercekten kırdım arkadasımı.Eger benimle eskisi gibi olacagını bilsem erkek arkadasım kimmis hic umrumda olmaz.Erkek arkadasımda üzüldügün icin konuyu kapatıyorum dedi.

Ve dün erkek arkadasımı aldım karsıma konustum.Ben gel diyorum sen gelmiyorsun beni ekiyorsun ama sonra biz xx'le dısarı cıkıyoruz diyorsun dedi.Bende hayır öyle degil sen daha ben uyanmadan saat kacta görüsecegiz diyorsun.Ben su saat deyince gec buluyorsun.Kız bilmiyor sonucta ve sunu yapalım deyince genelde markete gidelim vs.diyor tamam diyorum bende.Sanada bekle diyorum dedim.

Sonrada bayan arkadaslarım olmasını istiyorum.Kendimi yalnız hissediyorum biliyorsun hemen samimiyet kuramadıgımı sen bu sene mezun oluyorsun seneye ben burdayım.Ne yapıcam dedim.Anladı hatasını haklısın dedi.

Son düzenleme: 21 Temmuz 2010
  6. 21 Temmuz 2010
  7. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben birseye karar verdim.
    Kac gündür icim,buruk,mutsuzum,huzurum yok.
    Arkadasımla karsılastık.Aramızda baya mesafe vardı ama ben onu tanıdıgıma göre,oda beni tanımıstır diye düsünüyorum.
    Neyse bir yabancı gibi gecti yanımdan hic birsey diyemedim.O kadar kötü oldum ki.
    Resimlerine bakıp duruyorum cok özledim onu.:çok üzgünüm:
    Özür dilemek büyüklüktür.Beni affetmesi icin elimden geleni yapacagım.
    Yeterki bana sırtını cevirmesin.Öyle bir insan degildir kendisi ama belli olmaz yinede.
    Bir mektup yazdım onu ne kadar cok sevdigimi,özledigimi anlattım ve sonra pisman oldugumu ve nedenlerimi ekledim.
    Güzel bir buket cicek yaptıracagım.İnsallah yumusar.:Saruboceq:
    Ev arkadası memleketine gidecekmis büyük ihtimalle evde yalnız olacak.Onu etkileyen kimse olmayacak.Bu tek avantajım.:jeyyar:
    Önce cicegi adrese göndereyim mektubuda götürmesini isterim dedim.Ama olur ya okur sasırır.Hemen ardından kuru bir tesekkür mesajı atar.:sm_confused:
    En iyisi zile basıf zarfı bırakayım.5dk.sonrada elimde ciceklerle zile basayım.
    Ekstra güzel bir anı olsun diye su baskılı tsörtlerden mi yaptırsam?
    İsin kötüsü hic beraber resmimiz yok.Onda foto mak.vardı bir ara sadece.
    Güzel anlamlı bir söz yadırabilirim yada.CADIARZU
    Ne diyorsunuz yeterince etkilimi sizce?bilmiyorumkismile
    Daha baska fikirleri olanlar varsa lütfen söylesinler.a.s
    Yorumlarınızı esirgemeyin,cok ihtiyacım var suan gercekten.. :KK43:

8. 21 Temmuz 2010
  9. ..GkSu..

..GkSu.. Türk Esirlik Kabul Etmez! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım sevgilini dinleme bence.. baksana kendisi kopmuyor ama kız arkadaşını herkesten soyutluyorr..

aksine sevgilime yardımcı olmam gerekiyor demesini bekler insan...

ama onun yaptğına bak hele

Kız arkadaşının gönlünü al canım.. sevgili gidiyor ama geride o kalıyor

Hiçbirşey arkadaşını senden almasın ki anladığım kadarıyla çok seviyorsun onu

O yüzden bi şekilde al gönlünü.. Biliyorsun kızlar dayanamazz

Yumuşayacaktır çünkü aranız iyiymiş. Bak işte elin çocuğu geliyor neler ediyor insana..

off off akıllanmıyoruz ama :KK43:( ikisinden de vazgeçemiyoruz.. bazen ikisi birarada yürümüyor işte..

erkek arkadaşınla bunu konuşsan ? senin yüüzünden ondan kopamam desen !

Yazık oLmuşşş boshayallersmile

10. 21 Temmuz 2010
  11. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım o kopmamı istemedi.
    Hatta biz gezerken sürekli onuda cagırırdı.Sadece bazı sevmedigi huyları vardı.
    Gene diyor bana gene konus ben karısmam diye.Zaten bencillik yaptıgını anladı.
    Kendisi gibi olmamı istiyor.Kendi arkadasları var ama belli sınırlar icinde en fazla sınavlarda gider yanlarına ders calısırlar. Bana diyor ki ben ne zaman sen gel dedin de ben ikilettim.Yada ben sununla takılacagım sonra görüsürüz dedim.
    Bende ona böyle birsey sunmadım ama arkadasıma vakit ayırmak istedigimi bununla bagdastırdı.Neyseki anladı hatasını.
    Zaten bana görüsme demiyordu yada konusma sadece huysuzluk ediyordu.
    Benim kabahatim cok büyük!
    Msn'de kuzenime arkadasımdan bahsetmistim biraz sitemli.Ama o an yazdıgım kelimelere dikkat etmemisim.Yani kısa olsun diye acıklıga kavusturmadıgım seyler vardı.:1no2:
    Oda okumus bunları.Benim kısa bir süre yoklugumda kendine hemen baska birini buldu.(o msn olayından önce)
    Ben kadar kıymetli oldu o kisi.Ben 1 yıllık arkadasıydım o 1 haftalık.
    O yüzden sogumustum o zamanlar arkadasımdan.Buhranlı bi dönemde yazmıstım onları.:sinifsinif:
    Ama iste haklıyken,haksız konuma ben düstüm.Onları okudugu icin suan kendisi yerden göge kadar haklı.:nazar:
    Ve bana konusurum ama eskisi gibi olamam demisti.Beni vuran kelimesiyde oydu.
    Ama suan onada razıyım.Yeterki düsman olmayalım.:1no2:
    O bir kere gelirse,ben bin kere gidecegim.Ben kendimi affetmedim ki,o nasıl beni hemen affetsin.!:çok üzgünüm:

12. 24 Temmuz 2010
  13. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Barıstıkk..Barıstıkkk..Cok mutluyumm!!:teytey:
    İnsallah yavas yavas eskisi gibi olacagız aramızı düzeltmeye yardımcı olan cok sevdigim ablamdan
    Allah razı olsun.:Saruboceq:

14. 14 Mart 2011
  15. s_serap35

s_serap35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    beni erkek arkadaşım terk etti zalimce bundan yaklaşık 2 ay kadar önce, ben ne taktikler denediysemde olmadı bir türlü, ne yaparsam yapayım daha da uzaklaştı.

Eskişehir'de okuyan çok yakın arkadaşım Aylin zaten durumu biliyordu ona anlattım çünkü o da seviglisinden ayrılmıştı, neyse uzatmayayım sonra bana internetten bir kitap aldığını ve erkek arkadaşının şimdi nasıl buna eskisinden daha fazla aşık olduğunu anlattı, baya şaşırdım ama bende merak ettim aldım ondan okudum ve şimdiii....yessssssss.

Orkun hayvanı 2 haftadır peşimden koşuyor biraz daha süründüriim sonra bakıcaz artık

kitabı almak isteyen bayan arkadaşlar (varsa burda tabi) linki aşağıda

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Mart 2011