Arkadaşımın Eşinin Sperminde Hiç Hücre Yokmuş :((

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve duygumutlu tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

14 Mart 2008
    Konu Sahibi : duygumutlu
  1. duygumutlu

duygumutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR MERHABA AZ ÖNCE ÇOK SAMİMİ OLDUĞUM BİR ARKADAŞIMLA KONUŞTUM .. BEBEK İSTİYORDU ÇOK. 9 AY OLDU EVLENELİ HİÇ KORUNMADILAR BEBEKLERİ OLMADI GEÇEN GÜN DOKTORA KONTROLE GİTMİŞLER VE DOKTOR EŞİNİN SPERM DEĞERİNİ ÖLÇMÜŞ EŞİNDE SPERM VARMIŞ FAKAT SPERM İÇİNDE HÜCRE YOKMUŞ BÖYLE BİRŞEY DUYAN OLDUMU YADA YAŞAYAN. KESİNLİKLE HİÇBİR TEDAVİSİ YOK DEMİŞ TÜP BEBEKTE OLMAZ AŞILAMA HİÇ OLMAZ SİZİN ÇOCUĞUNUZ OLAMAZ DEMİŞ ÇOK ÜZÜLDÜM KAHROLDUM O DA SÜREKLİ AĞLIYO BU SEBEPTEN DOLAYI..

SİZLERE DANIŞMAK İSTEDİM BELKİ BÖYLE BİRŞEY YAŞAYAN YADA ÇEVRESİNDE DUYAN OLDUMU. ÇARESİ VARMI YADA BU KONUYLA İLGİLİ İSTANBULDA ÖNEREBİLECEĞİNİZ DOKTORLAR VARMI ...

ALLAH KİMSEYE GÖSTERMESİN İNŞALLAH ÇARESİ VARDIR RABBİM KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN ÇOK ÜZGÜNÜM ARKADAŞIM AĞLAYINCA KAHROLDUMsenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 14 Mart 2008
  3. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    ayyyyyy canım ya hakketen çok üzücü.....Allah kimsenin başına vermesin..
    valla şükredelim halimize hani böyle olmayınca üzülüyoruzya...ya böyle bişey olsa naparız bizzzz...

canım arkadaşına çok geçmiş olsun.inan içim bi fena oldu okuyunca..hiçbir fikrim yok bu konuda...ama herhalde canlı sperm üretmiyo olsa gerek..bu durumda olmaz tabi ama..umarım bi ameliyat yani bi tedavi vardır.....

4. 14 Mart 2008
  5. duygumutlu

duygumutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim Sağol şimdi Internetten Araştiriyorumda Bir Yöntem Varmiş Mikrotese Diye Ileri Erkek Kisirliğinda En Büyük çare Oymuş Cerrahi Bir Yöntemmiş. Onu Söyliycem Iyi Bir Doktor Bulurlarsa Inşallah çare Olur..

Gittikleri Doktorda öyle Bir Konuşmuşki Bilmeden Etmeden Bu Doktorlar çok Dengesiz Ya. Sizin Asla çocuğunuz Olmaz Boşuna Oraya Buraya Gidip Paranizi Harcamayin Demiş.yikilmişlar Yaa

6. 14 Mart 2008
  7. ilaydaa

ilaydaa Guest

Olmaz böyle bişey yaa
    Bazen bu doktorlar çok kötü yaa
    Böyle şeyler hemen pat diye söylenirmi
    çok üzüldüm valla yaa
    allah yardımcıları olsun

8. 14 Mart 2008
  9. istiridyeyim_incimsin

istiridyeyim_incimsin Bal oğlum benimm..... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Aycanim çok çok üzüldüm Inşallah Bir çözüm Bulunur... Sevgiler..

10. 14 Mart 2008
  11. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    Canim Bende Duymuştum Onu Burdada Dediğin Gibi Adamda Hiç Canli Hücre Yokmuş şuan 10 Yillik Evliler Ama çocuklari Olmuo O Kadar Senede Olmamiş Allahtan Genede ümit Kesilmez Bir Mucize Olur Allah Verir...

12. 14 Mart 2008
  13. SedaVeRecep

SedaVeRecep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşimin 3 milyondu ve bizede hiç çocugunuz olmaz dediler varikosel var ameliyat dediler daha sonra tanıdıgımız prof tavsye etti ama türkiyede çok ünlü bir ürolog para canlısı değil bizde ona gittik şu an eşimin sperm sayısı 8.5 milyon PROF DR ALİ İHSAN TAŞCI fatih akdeniz caddesinde muayenehanesi çok çok iyi bi dr Allah razı olsun ondan canım eşime sadece vitamin verdi eğer arkadaşının durumu yoksa dr a gidemiycekse ben vitaminin isimlerini söyleyim onları alsınlar herkese aynı vitamini veriyor.. hemen umutsuzluğa kapılmayın eşimi dr boşuna ameliyat edicekmiş varikosel var diye ama bu dr a gittik dr bakti doppler le baktı ne varikoseli yok öyle bişey dedi bize öyle yapan dr un adını aldı istanbuldaki ünv hastanelerinde bölüm başkanı iyiki ameliyat olmamışsınız dedi. hemen 1 dr la kalmasınlar üzülmeye gerek yok. Keçiboynuzu pekmezi yedirsin bir de çakşır kökü diye bişey var bu hatay bölgesinde yetişen bi agacın kökü baharatçılarda var bu kökü 1 su bardagı kaynamış suya 2-3 tane kök atıcak agzını kapatıp 5dk dinleniricek ve kökleri çıkarıp içiricek ama çok dikkat edin kaynamış suyu bardaga döküp o suyun içine kökü atıp 5dk bekleticek sakın o kökü suya atıp kaynatmasın.. inşallah faydası olur..

14. 14 Mart 2008
  15. FOKURFOKUR

FOKURFOKUR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım hiç sperm yoksa ameliyatlarla testislerden hücre alınıyor ve üretiliyor laboratuvarda .bir tıp fakültesi hastanesi prof konuşun.televizyonda duymuştum internettede okudum.ama nerde hatırlamıyorum.birde posta gazetesinde bi tane prof yazıyor kısırlık üzerine bi al o gazeteden istenbulda bi hastanenin prof. ordada okumuştum.

16. 15 Mart 2008
  17. seyra

seyra *Canım Prenseslerim* Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kullandığı vitaminlerin adını verebilirmisin

18. 15 Mart 2008
  19. EU2

EU2 Guest

dünkü posta gazetesinde(14/03/08) bununla ilgili bi yazı vardı.aynı durummu bilmiyorum ama artık bi tedavisi olduğunu duymuştum bence bi araştırın.Allah yardımcıları olsun...