Arkadaşımın kocası....offfff deli olucam ...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve nika_85 tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : nika_85
  1. nika_85

nika_85 Guest

merhaba arkadaşlar ; uzun zamandır takip ediyorum ama hiç başıma gelipte benim de buraya yazacağım aklıma gelmezdi..ben sadece okurdum ama oldu işte ..sizlerle paylaşmak istedim ;

4 yıldır aynı apartmanda oturuyorum 8 yıllık evliyim bu arada birde oğlum var ..üst katımda oturan çok sık görüştüğüm bir arkadaşım var yani sabah kahvaltıdan akşam çayına kadar beraber olduğumuz bir arkadaş..hatta geçen yıl birlikte tatile bile gittik ailecek..işte olayda burda kopuyor zaten ,geçen yaz tatilde arkadaşımın kocasının tuhaf hareketlerini hissettim bana karşı ,yani laubali diyelim bunu kocamda farketti ,döndüğümüzde kocama bu adamın böyle olduğunu bilmezdim çok yılışık bi tip dediğimde kocamda onayladı ve sık görüşmeyiz olur biter dedi..ama ben o günden beri adamın o hareketlerini unutamıyorum,hep gözümün önüne geliyor ..sürekli apt .da karşılaşıyoruz ve bana bakışları ve konuşma tarzı hiç hoşuma gitmiyor,yani anlıyorum ne demek istediğini,benki çok ciddi görünen ,kimsenin kolay kolay yaklaşamayacağı bir kişiyim ,ama karısıyla arkadaş olduğumdan bu cesareti kendinde buluyor sanırım..gelelim asıl noktaya geçen gün işe giderken arkadaşım kapıyı çaldı nika cım bizi beşiktaşa kadar atarmısın yolunun üstü dedi bende olur dedim..arabaya indim ,baktım kocasıyla geldi bunlar neyse bindiler ,arkadaş belediyede ineceğini söyledi ,kocası daha sonra inecekti ,bunu duyunca şok geçirdim tabi adamla yalnız kalacaktım ,neyse arkadaşı indirdim adam arkadan öne geçti, ben durup karısı önden inince.daha fena oldum tabi..neyse gideceği yere geldik inerken bana seninle bişey konuşmak istiyorum çok önemli ,akşam eve dönmeden bi görüşelim cep.telefonumu yazarmısın dedi..bende akşam işim var dedim geçiştirip bastım gaza..
    ya şimdi arkadaşlar bu adam benimle ne konuşacak deli olucam..kocama söylersem çıldırır ,çıkar döver adamı ,napıyım ben bi akıl verin allah aşkına ..

2. 17 Şubat 2009
  3. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Keşke orada sorsaydın, ne konuşacağını.

4. 17 Şubat 2009
  5. Banu7677Banu

Banu7677Banu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    153
    Canım çok diikat et eşinin kulağına giderse erketir bayanlar gibi kavga etmezler.adam resmen sana zarf atmış..keşke o anda tersleseydin..eşine söylücem falan deseydin..tabii donup kalmışındır.insan bekleniyor böyle şeyler..bence biraz daha bekle devam edersee aaa eşime söylerim falan de...

Allah yardımcın olsun canım.

6. 17 Şubat 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    çok zor bir durum. bence o aileyle ilişkinizi yavaş yavaş koparın. karısından da uzaklaşın. adam ilgisini söyleyecek size.. anlattıklarınızdan bunu çıkardım....eğer arkadaşınızla bu şekilde samimi olmaya devam ederseniz ,çok daha kötü şeyler olabilir... artık arkadaşlığınızıda feda edeceksiniz. yapacak pek bir şey yok gibi geliyor bana... tek çözüm bu...

8. 17 Şubat 2009
  9. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede senınle konusmasına fırsat verme ve kocanada soyleme
    eger bıdaha boyle bı yaklasımda bulunursada rahatsız oldugunu felan dıle getır
    hala devam edersede esine soylemekle tehdıt et

10. 17 Şubat 2009
  11. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ya canım keşke ne hakkında deyip sorsaydınız belki başka bişi soracaktır dicem ama resmen asılıyomuş sana bakışları ,hareketleri ile bence o aile ile ilşkini tamamen kes..

12. 17 Şubat 2009
  13. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence mevzuyu arkadaşınız da biliyor. ve arkadaşınız ortak oluyor bu duruma.bence siz asıl eşinden önce arkadaşınızdan uzaklaşın.duyuyoruz ne sapıklar var ne teklifler ediyorlar.bence bu da öyle birşey.
    yoksa siz eğer o yılışıklığı farkettiyseniz arkadaşınızın haydi haydi farketmiş olması lazım ve hiçbir bayan tahammül edemez eşinin başka bir bayana yılıştığına.ama sizin durum farklı arkadaşınız ve eşi danışıklı dövüş içerisinde..

14. 17 Şubat 2009
  15. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    ''Akşam çaya buyrun, hepbirlikte konuşuruz tabii konu neyse '' derdim ben, o an..

''Yok senle özel konuşucam'' derse;

--Tamam , der ve eşime ne yapmam gerektiğini sorar, bundan bahsederdim..

16. 17 Şubat 2009
  17. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    kesinikle ilişkinizi kesin bir daha görüşmeyin
    gerekirse arkadasınla dahi görüşme
    önemli olan senin yuvan eşin cocuğun
    ve bence eşinin kulağına asla gitmesin
    allah korusun bası belaya girer

18. 17 Şubat 2009
  19. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    ne pişkin adammış ya...
    her gördüğün anda tersle.
    Baktın olmuyor kocana söyle.
    Böyleleri elde edemedikleri zaman iftira atıp yuvada yıkabilirler.
    o yüzden temkinli ol derim:teselli:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.