Arkadaşımın sevgilisine anlam veremiyorum!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve DeLiBoNCuK tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : DeLiBoNCuK
  1. DeLiBoNCuK

DeLiBoNCuK AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    Çok üzgünüm çoookmerhaba arkadaşlar..
    öncelikle sevgili arkadaşımdan özürdiliyorum:sinifsinif: ama bu işten ne o nede ben tek basımıza cıkamayacağız.konuya gireyım yavaş yavaş. o benım en ıyı arkadaşım.senelerdır birlikteyız.bırbırmızın uzulmesını asla ıstemeyız her özelimizi biliriz erkek arkadaşlarımızıda tabi.benım arkadaşım dersaneden bı cocukla cıkmaya başladı.cocuk ondan küçük ve onun önünde bı cok kızla oynastı cıktı kızlarla oynadı rezil etti.dersane kapanınca bu sefer arkadasıma takılmaya başladı kısa süre sonra arkadaşım onu kabul etti.ılk ıkı ay hersey güzeldi ilgi alaka romantızm sevgi cümleleri geleceğe dair hayaller...daha sonra cocuk oratadan kayboldu haber alamadı kımse ondan.sonra bı sekılde arkadasım buna ulaşmayı basardı burası bıraz uzun hıkaye gecıyorum o yuzden.cocuk anlattı ona olanları ama bana cok saçma geldı ınanmak ıstemeıdm halada ınanmıyor gıbıyım. guya anneannesı bır ruya göruyo bu kız onlar ıcın hayırlı değilmiş o ızın vermeyınce aıledne kımsede ızın vermemiş telefonlarını almışlar felan fılan.o gunden sonra cocuk seyrek seyrekte olsa aramaya başlıyor.kız arayınca yüzünü kapıyor cevaplara arada bır cevap atıyor.kız unıden tatıle gelıyo cocukla görüşmek ıstıyo cocuk tamam dıyo sonra işim cıktı annem hasta babamişleri bana bıraktı gıbı son anda ertelıyor buluşmayı bır cok olay oldu tabı bugun buluştuk arkadasımla .en son cocuk bursya gıtmış. onun demesıne göre kacarak gıtmış aılesıyle kavga edıp gıtmış!!! CADIARZUkızla ıkı saat buluşmak ıcın bunu yapmıyor bursaya kavga edıp gıdıyor enteresan bence.neyse gıderkenden 4 bın tl alıp gıdıyor bı guzel harcıyo tabı otelde kalıyo kampa gıdıyo dısko bar havuzlar partiler kafamçokkarıştı.. bugun aramıs kızı anlatmış bunları kız kızmış buna nerelerdesın bu kacıncı felan dıye sıtem etmiş haklı olarak cocuk buna ne demiş bılıyor musunuz ? sen böyle devam et ..:uhm::uhm:
    bunu duyunca sınır oldum bu kadarda rahat olunmaz kıyasakkelime.bıde ılk basta nıye benı aramıyorsun mesaj atmıyorsun dıye söylenmiş cocuk.benım canım arkadasımda sessızce tamam demiş dıyecek bişey bulamamış:sinifsinif:.bu yaklaşık bı senedır böyle.ne düzgün haber alabılıyor ne başka bırsey.cocuk söz verıyo herşey düzelecek felan ama ne zaman oda bılmıyo.ne yapmaya calıştığını anlamadık.kullanmıyo kızı yararlanmaya calışmıyo hiç bi şekılde ama aramayınca sıtemde edıyo.
    sizce bu durumda ne yapılır nedır bu yanı??? :çok üzgünüm:

2. 12 Ağustos 2009
  3. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Öncellikle demem lazım ki,bu çocuk arkadaşınızın sevgilisi değil..Arkadaşınız çocuğu adeta kovalıyor,çocukta bir güzel egosunu parlatıyor..Bedeninden yararlanmıyor olması kullanmadığı anlamına gelmez,çocuk arkadaşının duygularından faydalanıyor,bu da kullanmaktır..Arkadaşına söyle bir daha arayıp sormasın,böyle salak erkeklerin peşinden koşarak onların kendini bir halt sanması için ellerine malzeme vermeyin..

4. 12 Ağustos 2009
  5. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım çocuğun başka bi kız arkadaşı var:sinifsinif:

6. 12 Ağustos 2009
  7. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence bu gencin baska sıkıntıları var yada cok maceraperest arkadasınıza söyleyin hiç üzülmesin böyle adamlara degmez

8. 12 Ağustos 2009
  9. DeLiBoNCuK

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    sinir oluyorum bende.arkadaşıma da söyledım söyledım dınlemedı.tam bıtırme moduna gırıyo cocuk ıkı konusuyo hiç bişi olmamıs gıbı kız havalara ucuyo yıne.arama konusma demekten daha farklı bı yol lazım cünkü onları denedım

10. 12 Ağustos 2009
  11. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113

Arkadaşınız kaç yaşında ? Gerçekten bu kadar şeyden sonra hala oğlanı sevgili olarak görmesine şaşırdım..Bu ilk ilişkisi filan mı,ondan mı bu kadar safça yaklaşıyor olaylara ?

12. 12 Ağustos 2009
  13. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Arkadaşın kör cahilmi?

Bir senedir salak sepet bir insana hayatını bağlamış..
    Arkadaşına söyle..o çocuğun cihetinde bile bulunmasın..
    Kendini üzmeye kararlıysa ne ala?

Peki bu çocukta bu ne cazibe..?...ortalarda yok..sizin saftirik onu bekliyor...
    Valla bu kızlarda da hiç akıl kalmamış gibi davranıyorlar...
    Çocuklar kızları parmağında oynatıyor..dünya tersine mi dönmüş ne?

14. 12 Ağustos 2009
  15. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    o ne yav çocuk resmen oynuyo kızla kızın aklı başında diil heralde böyle aşk olmaz ki gerçeği göremio galiba.. kesin çocuğun başka sevgilileri de vardır baksana sorumsuzluk abidesi resmen zaten

16. 12 Ağustos 2009
  17. DeLiBoNCuK

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    çocuk onu bi şekıld eıkna etmeyı becerıyor.arkadşaım cok sevıyo ama bugun arkadaşmıyız sevıglımıyız bellı değil dedi.umudu kesıyo gıbı.bıde arkadaşım dövecek gıbı yorum yapmazsan sevınırım

18. 12 Ağustos 2009
  19. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Cankuş...arkadaşın çocuğun yüzünü göremiyor ki nesini seviyor?
    İki kelam etmemişler....