Arkadasla kavga...önerilerinizi bekliyorum....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve baklavam61 tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Şubat 2010
    Konu Sahibi : baklavam61
  1. baklavam61

baklavam61 Guest

merhaba arkadslar....araniza yeni katildim....
    benim de bi derdim var....
    simdi nasil anlatsam ne etsem bilmiyorum....
    yani düsün düsün care ariyyorum bulamiyorum....
    benim bi arkadasim var ve bunun samimi oldugu bi cocuk vardi görüsüyorlardi gelip gidiyodu yani daha dogrusu arkadasin abisiyle arkadasdi bu cocuk....iste eve gelip gidiyodu falan....
    bunlar konusuyorlardi falan filan....cocuk bundanda hoslaniyodu....ve yakina rkadasi olduguma göre gelip hep bana anlatiyodu....ama maalesef bu cocukdan bende hoslaniyordum....arkadas geldi bana dedi iste bu cocuk seni surda surda görmüs cook begenmis falan dedii....yemin etti abisiyle konusurken duydugunu.....
    bende istee...salaklik.....bu cocugu facebookda buldum az konustum etttim....ama gercek adimla degil...yabanci bi adla....sonra bu cocuk dedi bana gel bulusalim seninlee.....tamam dedim....ve benn o günü nasil oldu ve ben o cocukla bulustum......nasil niye ve nicin oldugunu bilmeden...arkadasimdan ailemdem herkezden habersiz....gittim ve bulustum....tabi cocuk benim gercek ismimi bilmiyodu basta...sonradan sonraya cözdü beni....ama cocuk hicbirsey demedi bana....sadee oturduk konusduk falan filan....herkezden habersiz.....sonra ben yaptigimdan pisman olup geri cekilmeye calistim ama o benim pesimi birakmadi....iste ariyodu soruyodu...geceler msj falan atiyodu....o sira arkadasla konusmuyordu...sadece benimle konusuyordu...sonra benimle yazismayi kesti ve arkadasa döndü....yani anliycaniz kullanilmis gibi birsey oldum....ama sorun surdaki benim arkadasmin cidddi bi ilskisi var ailesi bile biliyor kizin ilskisini...ama o sirf o cocuga aci cektirmek icin sirf pesinde kosturtmak icin onunla konustu.....yani bayagi karisik bi durum....:gitme: sonra iste bu arkadasla devam yazismaya devam etti....sonra ben dedim bak dedim kimsenin haberi yook dedim aramizda kalsin dedim ama nafile....denize düsen yilana sarilimis misali....güvenmekten baska carem yooktu....ama bu güvenim 5 ay sürdü 5 ay sonra arkadasa öttü....tabi haliyle arkadasla aramiz acildi....suan aramiz iyi ama arkadasim dolayli yollardan bana diyo iste bana yapilan hatayi affedemem falan...bilmiyorum.....caresizizim....yani acaba oyun mu oynuyo...ne kadar güvenebilirim...ve isin ciddi yani da ailemin haberi yook....
    bundan arkadasmin da haberi var....ve bana dediki isini garantiye almak icin cocugu ara dedi...o bana ötttügü gibi baskasina ötmesin dedi...aradim vee cocuk dedi ben unuttum bile...seref sözü istedim....ettti...yemin ettti ben unuttum dedi bosver dedi...takma kafana dedi...arkadasda yanimdaydi.....
    off bilmiyorum arkadas deyip gecemem ama.....4 yilllik sIki bir arkdasligimiz var.....ve bu haricinde hic bi saklimiz gizlmiz yook....bunu oda biliyo....herseyi annlatim....ve oda ben dedi senin o cocukla görüstügüne degil benden sakladigna kizdim falan dedi....
    bilmiyorum duygularini....offfff....bilmiyorum yardim edin yaa nolurr...caresizlik icersindeyim.....off offf:gitme::gitme:senağlamamafoldumbenmafoldumbenm afoldumben

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Mart 2010
  2. 3 Şubat 2010
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

arkadaşın hem bu çobuktan hoşlanıyo hemde sana neden bu çocuk seni beğeniyo demiş o zaman aklına sokmuş bunu onda hata yokmu sanki?

4. 4 Şubat 2010
  5. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Ya ben anlamadım,
    arkadaşının ciddi bi ilişkisi var ama bu çocukla görüşüyor,
    Ama sana gelip çocuk senden hoşlanıyor diyor,
    Çocuk bi senle bi onla konuşuyor,
    Ama arkadaşın intikam almak için görüşüyor aslında, neyin intikamıysa,
    Senin görüştüğünü duyunca kızıyor oysa onun ciddi bi sevgilisi var,
    Nooluyo burda yaa....

6. 4 Şubat 2010
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.116
    Ödül Puanları:
    488

dallas gibi ya kafamçokkarıştı

bir şey anlamadım hiç... anladıgım tek ortada bi cocuk var...-tatlicadiarzu-

8. 4 Şubat 2010
  9. meleklerkorusu

meleklerkorusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    biraz konu dışı ama merak ettim.bahsi geçen şahısların yaşları kaç acaba?

10. 4 Şubat 2010
  11. baklavam61

baklavam61 Guest

öyle....yani önce gelip benim aklimi bulandirdi....ama bi bakimdanda yani güvendi bana....sonra hersey ortaya cikinca dedi eger hoslandigini söyleseydin farkli olurdu dedi...ama bilmiyorum yaaa...

bu arada benim yasim 17 arkdasda 17 cocuk 21....

MonaPisa arkadasim olayi tamamiyla dogru anlamissin....
    yaa biliyorum cook karisik....benim aklim kadar karisik....ama olmusla ölene care yook derlerya....ben burda olanlari degil bundan sonra neyapicami size danismak istemistim...

cvplar icin tessekürler....

12. 4 Şubat 2010
  13. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    biri bana anlatsın.ancak bu kadar karışık anlatılabilirdi

14. 4 Şubat 2010
  15. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Kuşum sen benim çocuğum yaşındasın.

Aşk ve ilişkiler konusunda çooook açık görüşlü ve farklı düşünen bir kadınım ben. Azıcık benim tecrübelerime güveniyorsan eğer bu kişiyle bir daha görüşme. Sana abla tavsiyesi. Canın yanar ve hiç değmez. Önünde koskocaman bir hayat var. Şimdiden kendini şartla bu konuda. Senin canını yakan kimseyle görüşme. ınan bana kaybetmezsin.... kazanırsın.... yaşının gereğini yaşa. Bu kadar detaya girmeye hiç gerek yok. Silmen gerekirse sil.... anladın sen beni..... kendine iyi davran sadece....

16. 4 Şubat 2010
  17. baklavam61

baklavam61 Guest

cook karisik kafam cook....biliyorum cook sacma ama ben cook kinadim cevremdekileri herseyi cook kinadim cook güldüm....hersey o yüzden geldi baasima....bilmiyorum....MonaPisa (gercek adini bilmiyorum abla kusura bakma) bende düsündüm dedim irtibati koparayim konusmayayim....ama ailelerimiz biribini taniyor,hergün dibdibe oturuyoruz hergün görüyorum ve bana üstüne basa basa diyo sen bana yanlis yapsanda ben yapmam diyo...bilmiyorum ya....hos sevgilinisini baska bi cocukla oynuyarak aldatan bi arkadasdan ne bekleyebilirimki.... ..off off...bir süre görüsmiycem zaten...kafami toplayim önce....burdada fikir almak istedim....yani cok zor bi durum benim de hatam var haddinden fazla en cook kendime kiziyorum aslinda ama elden bisey gelmiyo...offf....
    önerileriniz icin tessekürler.....
    elestirecek arkadaslar lütfen zaten kücülecegim kadar kücüldüm bide siz ufalamayin beni nolurr rica ediyorum....bana bi yol göstericekseniz basim üstüne ama yooksa inanin kaldiramiyorum daha...
    selamlar....

18. 5 Şubat 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çocuk var bi onla bi arkadaşı ile görüşüyor

sonra seni kullanmış ( bunun baştan böyle olacağı belli idi) alsanaalsanasmile

17 yaşındasın... piyasada erkek diye gezen insanlar var doğru ama hepsine vereceğin kadar çok zamanın yok

deneme yanılma ile beyaz atlı prensini bekleme sempatiksalakcinni

nette buluşalım diyen adamlara güvenip de gitme. hemde kimseden habersiz

önce geleceğini kurtar, iş güç sahibi ol, bi meslek edin, 17 yaşındasın daha ya hu bilmiyorumkismile

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.