Arkadaslae bana bir yol gösterin lütfen!

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kubosss tarafından 23 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : kubosss
  1. kubosss

kubosss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA ARKADASLAR ben okurken evlendım bu sene son senem okulun baslamasına cok azkaldı ogluma ek besıne basladım fakat mamayı dahıl almıyor mılupa aptamıl verıyorum drum mılupanın urunlerının organık oldugunu meyveyı bıle ordan almammı soyledı bende oyle yaptım fakat oglum hıcbırını almıyor bıberonu dahı almıyor ne yapacagımı sasırdım bana bır yol gosterın :1no2:

2. 23 Ağustos 2008
  3. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm benım cocugum yok ama yegenlerım war yengem yegenımde aynı sorunu yasamıstı farklı bıberonlar dene bıde

4. 24 Ağustos 2008
  5. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tommie tippe nin anne gogsune yakin biberonlari var mesela 0-6 6-12 diye gidiyor ben onlardan aldim su ihlamur rezene bazen o gece uyurken sutum birikince sutumu elma suyunu hep onlarla verdim hem onu emse bile asla gogsumu unutmadi duzeni asla bozulmadi istersen o tum verdiklerini onlarla dene eminim hosuna gidecektir bizim emzigimizde o markadan cok severek kullaniyor

6. 25 Ağustos 2008
  7. eylulum

eylulum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    of yaaa sorma aynı dertten muzdaripim. meme+mama gidiyorduk şimdi biberondan nefret ediyo eskiden kandırıp bi şekilde veriyodum ama şimdi başedemiyorum. çok inatçı çıktı benimki. Ek gıda desen ne versem istemiyo.meyve püresi meyve suyu muhallebi hiçbirini istemiyo. Varsa yoksa meme. Yetse bari. Bende şaşırmış durumdayım valla.

8. 25 Ağustos 2008
  9. defne_sal

defne_sal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yetmiyorki süt yetiyor mu sizin ben herşeyi veriyorum emzirme süresini uzattım ve ancak süt birikiyor

10. 26 Ağustos 2008
  11. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    eskiden yataklara gecerdi sutum nerdeeeeeee simdi gece 10da yatarsa esim 12de geliyor onunla oturuyoruz yatisiimiz oluyor 3 o sirada sut birikirse yataklara ggogus pedine gecmesin diye sagiyorum ne icse kar diye ah eskidendi o bol sut

12. 26 Ağustos 2008
  13. kubosss

kubosss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar tesekkur ederım yazılarınız ıcın ogluma sonunda bıberon begendırebıldılm dr browns tavsıye ederım super bısey mamayıda hepsını denedım ulker hero babyı begendeı sorunum cozuldu galıba

14. 27 Ağustos 2008
  15. ebruliyim

ebruliyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Darısı benim başıma. Haftaya işe başlıyorum ve benim oğlum da ne biberonla ne de kaşıkla birşey yiyor. Sadece emmek istiyor. 3 gündür uğraşıyorum ben uğraştıkça hırçınlaşmaya başladı. Çok sakin bir çocuktu korkuyorum huyu değişiyor galiba. Ahhh çalışan anne olmak çok zor. Dün oturdum ağladım valla nasıl bırakıpta işe gidicem bilmiyorum.

16. 27 Ağustos 2008
  17. hepyek-34

hepyek-34 Hayatta her sey kısmet... Üye

Beğenildi:
    999
    Ödül Puanları:
    93
    kızlar sizinkiler en azından memenizi alıyor benim cadı artık memeide almak istemiyor biberonda istemiyor çıldırcam ben....