arkadaşlar 1 saat önce ilk aşılamamı oldum

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve peppecura tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bugün çok heyecanlı bi gün geçirdim ve ilk aşılamamı oldum eşimve bende hiç bi sorun olmadığı halde 1.5 senedir bebeğimiz olmadı bizde aşılamaya karar verdik inş.ilk aşılamada tutar bana 43 milyon sperm transfer edildi dr um gayet güzel dedi herşey adet olmazsam ki inş.olmam 14.gün kan testi yapılcak nasıl geçicek günler bilmem rabbim hepimize sabır ver nolur isteyen herkesi sevindir rabbim amin.Bilgilerinize ihtiyacım var kızlar eşimin sperm kalitesi iyi sizce tutarmı benim gibi olanlar varmı şimdiden teşekkürler arkadaşlar

2. 18 Şubat 2009
  3. sude.nl

sude.nl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canim insalah tutar bende mart in 4 de asilama olucam suan igneleri yapiyorm umarim benikide hic sorunsuz tutar fazla dusunmemeye calis psikolojik olarakda etkisi cok oluyomus oyuzden fazla dusunmee umarim hamile kalirsin canim bolsanslar kib .

4. 19 Şubat 2009
  5. BenGulNR

BenGulNR ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım inşallah tutar sen de moralini yüksek tut çünki aşılama olupta hamile kalan arkadaşların yazılarını buradan okudum güzel haberlerini bekliyorum bizlerde moral ve umut ışı olursun allah tamamına erdirsin:Saruboceq:

6. 19 Şubat 2009
  7. YeniBahar27

YeniBahar27 kızım saglıkla gel annem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kzılar bende asılama ıcın bugun ılk ılacımı kullandım bakalım yumoslarımın buyumesını beklıcem sımdı sanırım 10 gun sonra benımde olur asılamam umarım hepımız hamıs kalır meleklerımız ı kucaklarımıza alırız

8. 19 Şubat 2009
  9. gzd82

gzd82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım benim de salı günü ilk aşılamam oldu. Senin durumun nasıl bilmiyorum ama benim 2. gün çok ağrım oldu.İnşallah hiçbirimizin emekleri boşa gitmez de bebişler kavuşuruz.

10. 19 Şubat 2009
  11. gece

gece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun asılama olan ıcın..ınsallah tutar ayyy valla ben bıle bırden heyecanlandım haberlerınızı mutlaka bıldırın ınsallah olur..

12. 19 Şubat 2009
  13. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım benim ilk gün adet sancısı gibi sancım oldu belim kasıklarım ağrıdı bugünde var hafif hafif sancılar giriyo rabbimin izniyle gelicek bebişlerimiz güzel haberlerini bekliyorum canım.:KK46:

14. 19 Şubat 2009
  15. YeniBahar27

YeniBahar27 kızım saglıkla gel annem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ınsallah canım guzel haberlerle donersın ve bızlerede moral olursun

16. 20 Şubat 2009
  17. mavi deniz

mavi deniz son 4 gün Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    peppecura sanırım ikimizde aynı gün olduk bende çarş günü oldum aşılamamı..beklemek sıkıcı biraz benim 5 martta kontrolim var tekrar çagırdı doktorum..ama test yaparsın şu gün falan demedi..zaten regl olursan daha erken gelirsin dedi..inş regl olmasında 5 martta görüşürüz diye eklemeyi ihmal etmedi...inş tutarda güzel haberler veririz..

18. 20 Şubat 2009
  19. xsximal82

xsximal82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşaallah tutunmuştur, inşaalllaaaaaaahhh hamilesindir canım..güzel haberlerini bekliyoruz..dualarım sizlerle..